РЪЧНО ИЗРАБОТЕНИ ИГРАЧКИ ТЕМА - 2

  • 70 306
  • 742
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 126
cattt мери за мечо пух  Simple Smile
ще се опитам даго направя без кройка

# 691
  • Мнения: 4 370
 

още съм начинаеща в колажите.За сега толкова съм разучила PICASA-та,та затова снимката е такава.
Виждане по въпроса не ми липсва,ама възможностите /за сега/ са ми такива.

В Пикасата точно под бутончето "Плътен цвят" има бутонче "Използване на изображение". Аз така правя, а излишната снимка, която съм използвала за фон я пращам извън колажа.
Има и друг вариант - да уголемиш снимката, която си избрала за фон колкото размера на колажа, но тя трябва да е най-долната от всички Peace


Благодаря ти,направих го.Пикасата ми е на английски и затова се затруднявам.
Сега не мога да сложа фон от една папка ,а картинките отгоре, от др. папка  ooooh! /нищо,ще го правя докато стане  Mr. Green/

# 692
  • София
  • Мнения: 96
Благодаря ти,направих го.Пикасата ми е на английски и затова се затруднявам.
Сега не мога да сложа фон от една папка ,а картинките отгоре, от др. папка  ooooh! /нищо,ще го правя докато стане  Mr. Green/

Опитах и стана ето така:
Маркирах една снимка от папка А и дадох за колаж. След това (без да затварям колажа, с бутона най-отгоре и най-отляво се върнах в "Библиотека", маркирах три снимки от папка В и пак дадох за колаж. Тогава ми се появи първата снимка от папка А, а останалите снимчици отляво. Плъзнах си ги с мишката при първата снимка и нататък знаеш как  Peace
Надявам се, да съм обяснила добре. Дано и с английският вариант да стане.

# 693
  • Мнения: 0
Чудесни коледни играчки, момичета.И аз исках да се включа в темата, но не намерих нищо подходящо в чувала с парцалите . Въпреки всичко искам да поздравя всички майчета във форума с настъпващите празници с мойте нови изпълнения.  bouquet
http://picasaweb.google.bg/jordanpavlova/uOrtvB#

# 694
  • Мнения: 87
Благодаря ти,направих го.Пикасата ми е на английски и затова се затруднявам.
Сега не мога да сложа фон от една папка ,а картинките отгоре, от др. папка  ooooh! /нищо,ще го правя докато стане  Mr. Green/

Опитах и стана ето така:
Маркирах една снимка от папка А и дадох за колаж. След това (без да затварям колажа, с бутона най-отгоре и най-отляво се върнах в "Библиотека", маркирах три снимки от папка В и пак дадох за колаж. Тогава ми се появи първата снимка от папка А, а останалите снимчици отляво. Плъзнах си ги с мишката при първата снимка и нататък знаеш как  Peace
Надявам се, да съм обяснила добре. Дано и с английският вариант да стане.


А аз изобщо не мога да се оправя с тая пикаса Thinking
От село съм ,мног обавн оми се зарежда линка...но чакам.Знам,че ще ме изненадаш с нещо красиво Grinning
 smile3501 smile3501 smile3501 smile3521 Знаех си аз!

# 695
  • FRANCE
  • Мнения: 2 250
От_село_съм strahotni igrachki, bravo. Osobenno sam fen na mechovcite.

Cattt blagodaria.
migracia i men me valnuvat kroiki na Pux i na prascho, taka che ako ti popadnat  Mr. Green


momicheta izviniavaite za latinitsata

# 696
  • София
  • Мнения: 96
От_село_съм, много ме кефят играчките ти! Имаш един стил - по-народен сякаш. А пантофките ти винаги са много сполучливи и интересни!
Относно Пикасата, на мен ми е много лесна, сигурно защото е на BG Peace


P.P. Зайката бременна ли е?

Последна редакция: нд, 20 дек 2009, 19:32 от Cattt

# 697
  • Мнения: 0
Сърдечни благодарности,
Cattt,много ми допадна определението ти за моят "стил".От всички албуми, които разглеждах, най-много се изкефих на японските "country dolls".Подобно на тези кукли и аз работя само със стари дрехи(приятелките ме зареждат с голямя охота),и ги шия основно на ръка.А зайката е бремена и са и подути краката от албумина.

# 698
  • Мнения: 182
А със какво пълниш играчките  Confused

# 699
  • Мнения: 87
А със какво пълниш играчките  Confused
Кой питаш конкретно?Аз ги пълня или със силиконова вата или със вълна.Според зависи.Но веднъж случайно ми попадна силикон но с твърдостта на вълна Thinking,много странно не случих повече,а ми хареса ефекта.

# 700
  • Мнения: 182
Питам От Село Съм  Simple Smile Но мерси и за твоята информация  Wink

# 701
  • Мнения: 0
С удоволствие ще споделя с теб,но няма да се смееш.Пълнежат е от...дюшек.По селата все още се спи на пружинести легла и използват дюшеци.Това са дребно накълцани вълнени парцали,много здраво натъпкани на малка площ.И аз така правя и това позволява на играчките да стоят изправени.За по-дребните детайли е добре да използваш вълна или нещо друго.

# 702
  • Мнения: 4 370
ДНЕС ДА ПОЧЕРПЯ ЗА РОЖДЕНИЯ СИ ДЕН!


От_село_съм ,наистина превъзходни играчки  Peace

# 703
  • Мнения: 12
 Hug Честит рожден ден !    Пожелавам ти да твориш още много прекрасни неща !   bouquet

От_село_съм, Прекрасни играчки  Peace

# 704
  • Мнения: 87
ХРИСИИИИИИИИИИИ,ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!ДА СИ МНОГО ЗДРАВА,ЩАСТЛИВА,ВСЕ ТАКА ОБИЧАНА И МЛАДОЛИКА!

Общи условия

Активация на акаунт