РЪЧНО ИЗРАБОТЕНИ ИГРАЧКИ ТЕМА - 2

  • 70 307
  • 742
  •   1
Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 96
mery_poppins1, във този слънчев ден
приеми най-скъпи поздрави от мен
по случай твоя ден рожден.
Бъди все толкоз мила и добра,
бъди си просто майка и жена.
И макар годините да натежават,
остани си млада и помни
че всички днес те уважават
на колкото години и да си!


# 706
  • зад кестените
  • Мнения: 798
mery_poppins1На хубави дати се раждат само хубави хора!
Днес е една прекрасна дата,
а за мен ти си  прекрасен човек

# 707
  • Мнения: 12
Момичета някой  дали може да ми купи полар и някой друг плат   newsm17 , че тук smile3513 в нашия загубен град няма нищо

# 708
  • Мнения: 4 370
ac.mari , Кас , Cattt , цурето66  ОТ ЦЯЛОТО СИ СЪРЦЕ СЪМ ТРОГНАТА ОТ ВАШИТЕ ПОЖЕЛАНИЯ  Hug
БЛАГОДАРЯ ВИ  Hug
Cattt,това стихче за мен специално ли написа  Blush
Много ми харесва,особено последните две строфи  Grinning

# 709
  • София
  • Мнения: 96
mery_poppins1, не съм го написала аз  Blush, но и на мен много ми допадна!

# 710
  • Мнения: 1 192
И аз да се присъединя към поздравите за Хриси заедно със Снежко
Здраве,удовлетворение и вдъхновение!

# 711
  • Мнения: 126
Кас от къде намираш вълната с която пълниш играчките?
Simple Smile

# 712
  • Мнения: 87
Пумукъл,много е хубав Снежко!Влюбих се в сладките бузки  и мигличките Peace И аз тази година заложих на сините шапки на снежковците Grinning
Миграция, купувам си "влачена вълна",или поне така я водят в магазина.Продават тъкани и прежди от естестевни материали.Но от 2 месеца няма никаква,днес пак ходих да проверявам.Явно не си дават овцете руната и това е,криза и при тях Mr. Green

# 713
  • София
  • Мнения: 96
Ах, че сладък снежко! Пумукъл, колко е висок?

Момичета, отдавна ми се върти една идея в главата...
Искате ли да покажем "уръдията си на труда"? Моето е стара руска машина тип шкаф, която трака като влак, ама поне шие. Скоро ще я снимам и ще ви я покажа. Събирам си парички за нова, ама незнам още каква искам. Кажете ми при новите машини има ли оверлог или той е винаги на отделна специална машина?
Ако сте писали вече по тази тема, извинявайте Blush!

# 714
  • Мнения: 87
Катче,моята е LEWENSTEIN.втора употреба е даже няма упътване,но е страхотна!Много е тиха,с различни функции.Няма оверлог /аз мисля,че ако не е от професионалните машини винаги е отделно/Има функция за илик,зиг-заг,различни движения на бода-напред,назад.И поне от моя личен опит толкова,не е гаранция че няма нещо дето не съм го открила още,но е страхотна и съм си много доволна!Преди много страдах, че нямам украсителни бодове,но вече не се оплаквам!Но не се сещам сега къде ми е фотото,кат ого намеря ще я снимам.

# 715
  • Мнения: 1 192
Снежкото е около 24 см. И аз си го харесвам. Единствено не съобразих по-рано, че черният конец прозира и в резултат се получи нещо като синина около лявото око сякаш някой го е бил  Rolling Eyes  Laughing
Моите оръдия на труда са ръцете (от шиене на ръка вече имам рани по пръстите), с машината тъкмо започнах да се справям и тя издаде багажа  Crazy Но все пак и отскоро се пробвам в това поприще  Wink

# 716
  • София
  • Мнения: 96
Снежкото е около 24 см. И аз си го харесвам. Единствено не съобразих по-рано, че черният конец прозира и в резултат се получи нещо като синина около лявото око сякаш някой го е бил  Rolling Eyes  Laughing
Моите оръдия на труда са ръцете (от шиене на ръка вече имам рани по пръстите), с машината тъкмо започнах да се справям и тя издаде багажа  Crazy Но все пак и отскоро се пробвам в това поприще  Wink
То и моите ръце са в рани и са като шкурка, въпреки че имам машина  Simple Smile
Относно машината, дядо ми подарява една стара тип шкаф, но незнам в какво положение е. Когато ходя там, ще я огледам и снимам. Ако се интересуваш, ми кажи. Аз съм от София.

# 717
  • Мнения: 4 370
Пумукъл ,благодаря за пожеланията и много сладък снежко  Peace
Мойта машина също не е нова.Полска ЛУЧНИК,за време оно беше най-модерната и най-скъпата.
Има различни бодове,зиг-заг,илици.
Отделно преди 5-6 год. получих подарък оверлог,полупрофесионален,триконечен.
Ама честно да си кажа,не го ползвам/даже търся да го продам/,защото иска специално място,да си седи все отгоре на плота,не мога да го прибирам и за обримчване ползва зиг-зага на машината.
Тя ми е в голям шкаф/като мебел/ и мога да я прибирам когато си поискам.
 Cattt ,оверлога си е отделна машина и я няма в комбинация с шевна машина.
Ако си купуваш  такива нещица,гледай частите им да са метални,а не пластмасови.
Може да са по-скъпи,но след това пък ще има да търсиш изтърканите пластмасови части.
Казах си експертното мнение  Mr. Green

# 718
  • София
  • Мнения: 96
за обримчване ползва зиг-зага на машината.
Това какво ще рече newsm78 ?
И за колко пари го продаваш?

# 719
  • Мнения: 87
Зиг -заг е бод на машината,има то на почти всички що-годе свестни машини.

Четвъртата картинка от ляво на дясно,и според стъпката на бода,става ситен или издължен.На моята имам опция да го правя в различни ширини.В общи линии и аз него ползвам за обрамчване и съм доволна.
А относно пръстите,често шия с много тънка игла и ми се забива в пръстта та стой  и гледай.И се научих като боравя с нея да с илепя на пръста лепенка или цитопласт на няколко ката.Няма проблеми тогава!

Общи условия

Активация на акаунт