Попътен вятър на порасналите ни деца!

  • 36 613
  • 730
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 371
Естрея,  Hug не съжалявай ! Така е трябвало да стане , а и специалността е много добра ! А това , че ще си е във Варна , около вас , е голямо предимство  Peace!
Абет  ,  и аз  съм се наслушала на легенди около Саздов , Стоян Александров - "секирата" и още няколко други преподаватели ! По форумите коментари за тях - колкото щеш! Дано децата не се  шашкат от тези легенди , защото това допълнително ще ги обърка #Crazy.Ако ходят на лекции и упражнения и си учат сериозно , не вярвам да имат проблеми ! PeaceВъпреки , че още от моите студентски години знам , че ако   някой преподавател е решил  да те скъса , ще го направи , независимо колко добре си подготвен и колко много знаеш !
Дано и в следването си , децата са така упорити , както до сега и да си имат късмет , разбира се  Praynig Peace Praynig!

# 16
  • София
  • Мнения: 1 762
gospojata  Hug
точно това исках и аз да кажа на Стефаниш, ама явно не съм се изразила добре  Embarassed
Как ме подсети за Стоян Александров  ooooh! Тази година трябва да преподава на Ангел. Тоест да го изпитва  Laughing Но, ако е станал депутат / което съм пропуснала да разбера/ ще му се размине  Laughing Той наистина е "секира".

# 17
  • София
  • Мнения: 16 111
Естрея, честито и на тебе. Мисля, че е по-добре момичето да е във Варна вместо да сменя квартири в София.
Абет, този Саздов - как изглежда? Ако е нисък, мазен, с къдрава коса - май започна като асистент в Търново по мое време. А може да е съвпадение на имената.
Ани - записа се в НБУ. Надяваше се на второ класиране да се докопа до  визуални изкуства, но не стана работата. Сега чакаме трето, четвърто.
Иначе на Слънчев бряг си изкарала много хубаво след снимките.
Но манекенките са били трагични - след цял ден репетиции се бутали по сцената, не могли да направят фонтан и ветрило, нямали ритъм.

# 18
  • Мнения: 3 371
Айша ,  Hug браво на Ани ! Peace Тя какво реши - ще продължи да си работи в салона паралелно с училището или само на лекциите ще се отдаде Wink?

# 19
  • Мнения: 3 540
Aisha,много се радвам на творческите успехи на Ани и днес се запитах ,как е минало в Слънчев бряг! Blush
Дано имате късмет на 3то класиране,желая ви го от сърце! Hug

# 20
  • София
  • Мнения: 1 444
Здравейте момичета в новата темичка  Hug

Aisha ,
браво на Ани!

Моята Ина днес става на 20 години.Черпя ви виртуално  Joy
Много се вълнувам, кога порастна това дете, кога стана жена? Да ми е жива и здрава.

# 21
  • София
  • Мнения: 16 111
Честит рожден ден на Ина с пожелания за здраве и много щастие!   bouquet
За Ани - условието ми да плащам НБУ е да продължи работа в салона и 3 пъти седично да почиства коридора. Там живее помияра, все за него се караме. С първото е съгласна, даже те си съобразяват часовете с ученето на служителите и повечето следват. Но нещо с чистенето на кучо сме зле .... дали ще платя за 2я семестър?  newsm78
Иначе в  темата за КГБ /в общ отчетен форум/съм писала за  Слънчев бряг.

# 22
  • Габрово
  • Мнения: 311
Миси , записа ли се вече ?
Утре отивам към Варна да си изтегля дипломата и тея дни ще се запиша като ми се доразкарва до Търново, то поне е на половин час само  Grinning

marypopins, честита рожденничка, да е жива и здрава   bouquet

# 23
  • София
  • Мнения: 16 111
Миси, поне с пътуването ще си лесна - полонив час. Иначе в София, ако си в задръстване може и 2 ч. да откара докато стигнеш. Ще си  търсиш ли квартира в Търново или ще пътуваш?
Братовчед ми живееше в Търново и учеше в Габрово. Имаше си квартира, но доста често си ходеше с колата.

# 24
  • Мнения: 3 371
Мери Попинз ,  Hug да ти е жива и здрава щерката !  bouquet Много успехи , здраве , късмет ,любов и сбъднати мечти пожелавам на Ина от все сърце  Hug!
Моят син ще ги навърши през декември и напоследък и аз като теб , все по- често си задавам същият въпрос - кога порасна това дете , как мина толкова бързо времето ...
Айша ,  Hug ще го платиш , как иначе ?! А за коридора сигурно няма време момичето - работа , учене , гаджета  Wink- простено и е !

# 25
  • Ямбол
  • Мнения: 1 452
Честита ни нова темичка и честито на всички приети студенти!!!
Бойчето, Много се радвам за Алина! Браво!
Дано се сбъднат мечтите на всички деца!
Честит рожден ден и на Ина! Да е здрава и много късмет!
Айша, не се ядосвай за коридора, аз от две седмици се моля за чиниите ...
Хубава вечер на всички!

# 26
  • София
  • Мнения: 16 111
Тя си го иска кучето - нейно било. Минава покрай него и не се сеща вода да му налее.
А то - бяло, космато - колкото и да чистя все сме полепнали в бели косми. Като и кажа- вземай си помияра и си отивай в твоя апартамент - аааа, кой щял да я гледа там.
Уффф, да беше родила преди 3 год. с удоволствие щяхме да гледаме детето с баща и, вече щеше да е пораснало, а този гаден помияр... Съжалявам, че ви занимавам с прозата, но само за него са ни скандалите.
Чинии, прахомукачка и пералня - си ги пускам сама, няма кого да чакам.  Laughing , да си поема кучето. Мин. седмица беше домъкнала и 2 тарантули - носеше ги за колежка и ги забравила   у нас. Кучето изпадна в истерия, аз - в смях, а баща и - никаква реакция.

# 27
  • Габрово
  • Мнения: 311
Миси, поне с пътуването ще си лесна - полонив час. Иначе в София, ако си в задръстване може и 2 ч. да откара докато стигнеш. Ще си  търсиш ли квартира в Търново или ще пътуваш?
Братовчед ми живееше в Търново и учеше в Габрово. Имаше си квартира, но доста често си ходеше с колата.
Ще търся квартира. Simple Smile Не виждам смисъл да пътувам, няма да имам какво да правя вече в Габрово. То никой няма да остане тук: съученици и познати по София и чужбина, мъжо ще заминава да работи в София, майка ми и без това рядко я виждам през седмицата... Няма за какво да стоя тук, съответно защо да се трепя от път всеки ден Wink

# 28
  • София
  • Мнения: 16 111
Миси, както ти е по удобно.
Просто си мислех, че тук в София пътуваме по-дълго време от единия край до другия. Иначе  вашия район ми е познат.

# 29
  • Мнения: 3 268
Здравейте момичета в новата темичка  Hug

Aisha ,
браво на Ани!

Моята Ина днес става на 20 години.Черпя ви виртуално  Joy
Много се вълнувам, кога порастна това дете, кога стана жена? Да ми е жива и здрава.

Честито ти рожденичка!Да ти е жива и здрава,гордост на мама,отмяна и радост да ти бъде!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт