Попътен вятър на порасналите ни деца!

  • 36 612
  • 730
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 16 111
Честит празник на именниците днес и на семействата им!
Пожелавам здраве, щастие и сбъднати мечти.

# 46
  • София
  • Мнения: 16 111
Абет, с удоволствие ще ви подаря  кучо. Даже и храната ще му осигурявам аз.
А той сутрин няма нужда от разходки, в колкото и да стана все е направил локвичка.
Вечер, когато го изведеш.

# 47
  • Мнения: 3 540
Честит празник на всички именици!  bouquet

Да са живи и здрави те и техните близки!  Hug

Поздрав и за всички Варненци ,днес е празника на Варна!

   

# 48
  • София
  • Мнения: 1 444
Благодаря момичета за поздравленията! HugАз съм именячка-Мария
stefani6,
да изкара супер на концерта момчета, ще е голямо преживяване.Едно време ходех, тъй като фирмата организираща тези събития са ни приятели и в началото, когато прохождаха много им помагахме-нямаха пари за охрана, за други длъжности и всеки от нас изпълняваше някаква роля.Гледай сега колко напред стигнаха, така и трябва, доста упоритост вложиха.Вече не ми се ходи по концерти, явно остарях и тоя джангър ме побърква.Време е на децата ни сега да ходят.

# 49
  • Мнения: 3 268
Рано рано сутринта,с нощния влак от Бургас се завърна моето момче.Легна да спи,но преди това ме беше казал,че е било супер купон.Само дето на Фейт но мор са щели поиздушат малко,ама това да е.

# 50
  • Мнения: 444
господ го е опазил javascript:void(0);

# 51
  • София
  • Мнения: 16 111
Стефани,  важното е, че се е прибрал жив и здрав.
Нека почиват сега децата - все пак 12 год. трудов стаж в у-ще изкараха.

# 52
  • Мнения: 3 540
Наистина добре са си изкарали,даваха по ТВ. мнения на други присъстващи на Фейт но мор.
Те казаха ,че имало само един вход и затова е станала тъпканицата!
Но изпълненията са били супер! Simple Smile
Остава им малко повече от месец и на студентската скамейка! Peace

# 53
  • София
  • Мнения: 1 444
Момичета,
когато бях млада, обичах да надувам до дупка Фейт, докато чистя основно из нас и виех чистейки с уредбата.Бяха ми любимци.Сега децата ни ходят по концерти а ние стоим у дома и им треперим.Поостаряхме май, нещо съм в криза на възрастта, много съм се размислила и депресирала.Особено наближавайки 40-тия ми рожден ден..................ужас ooooh!

# 54
  • София
  • Мнения: 1 762
marypopins  Hug
Като една дама отпразнувала 40- тия си рожден ден да ти споделя : Ама никаква разлика няма с тоя от миналата година  Laughing Еха, подмладих се. Тая година май направих 41  Joy
Мила, нормално ти е настроението и усещането за депресия. Повлияло ти е по- скоро това, че децата вече порастнаха. Някак си подсъзнателно усещаме, че вече са голями и излизат изпод крилата ни. За мен лично това усещане беше странно и плашещо  newsm78 Отпусни се  Peace Виж каква изпълнена с емоции година беше  Heart Eyes Матури, завършване, балове, изпити и най- голямата радост от това, че детето е постигнало желаното и се е уверило във възможностите си. Прегръщам те силно, защото чувството ти ми е до болка познато  Hug

Стефаниш, добре си е дошло момчето. Колко ще има да разказва ..............  Hug

Хубав и усмихнат ден , момичета   bouquet

# 55
  • Мнения: 113
Много ми е интересно какво пишете, за това да ви чета Rolling Eyes

# 56
  • Мнения: 3 410
Много ми е интересно какво пишете, за това да ви чета Rolling Eyes

А такааа, значи си таен агент, ама ние сме добрички и сме съгласни да ни четеш Hug

# 57
  • София
  • Мнения: 16 111
Абет, Мери - толкова сте младички, каква криза и депресия мислите.
Какво да кажа аз - догодина ще съм на 50. Ама ъкъла ми още си е като на 20.
Много ми е интересно какво пишете, за това да ви чета Rolling Eyes
Чети, да си запозната какви емоции те чакат.
Нали все сме родители - колкото и да растат децата.
Поне аз не мога да си представя, че като е пълнолетна и - да се оправя сама.

# 58
  • Мнения: 3 540
Само преди 3-4ри години бях на 40 ,а сякаш са минали повече,толкова много неща се случиха и ми преобърнаха живота!
Децата растът и отлитат ,колкото й да ни е мъчно и тъжно! Confused

# 59
  • София
  • Мнения: 16 111
Ваня, спокойно - сега почва нашето време.  Големи, отгледани деца, остава и кучето да избяга и сме като младоженци със скъпия. Нека починем малко, преди да ни връчат  внучето.  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт