Попътен вятър на порасналите ни деца!

  • 36 615
  • 730
  •   1
Отговори
# 675
  • София
  • Мнения: 1 762
Фиско, идвай и хич не се колебай.  Hug Нали разбра, резервацията е на името на Стефчето. Чакаме те  Peace

# 676
  • Мнения: 413
Мерси , мерси  Party Довечера ще се видим  Hug

# 677
  • София
  • Мнения: 1 444
Айде мацки, до довечера!!! Hug
Нямам търпение да ви видя и да се оплача, след това и да се похваля, че при мен всичко е кълбо от лошо и хубаво-луда работа. #Crazy

# 678
  • Мнения: 3 268
Мери,такъв е животът,мила,и хубаво ,и лошо.Дано хубавото е повече и да преобладава!А довечера искам наистина да си поприказваме с теб,защото миналия път не успяхме. Simple Smile

# 679
  • Ямбол
  • Мнения: 1 452
Тайно ви завиждам на всички – довечера едната група, другата – в неделя…
Ще си говорите на срещата… да да… споделете и с нас, останалите де    Sad
Обещавате ли напролет да си направим наистина една обща срещичка  Hug

# 680
  • София
  • Мнения: 1 762
maria.4 , предполагам, че още тази вечер / по- късничко де  Wink/ някоя купонджийка ще драсне два реда. По- подробно утре  Peace Сигурно пак ще има снимки, все пак ще има четири нови дами  Laughing две в младша възраст, но трябва да свикват и те  Laughing
А от неделя и ние ще чакаме овации от варненската група. За голяма среща аз много съм навита, но да сме живи и здрави, да пукне пролет и ще го направим  Peace

# 681
  • Мнения: 3 268
Леле,момичета,миналия път като разпивахме,бяхме в градината-топло,готино..А сега,истинска зима.Ама пък така ще се насладим на приятната атмосфера вътре в заведението.но просто не мога да повярвам толкова ли време мина!

# 682
  • Мнения: 3 540
Е ще ударите по едно червено вино и ще се стоплите! Mr. Green Mr. Green Mr. Green
А и с приказки ще го докарате съвсем! Laughing

# 683
  • Мнения: 3 268
Ааа,в ресторанта е топличко и уютно.Но червеното вино няма да го пропуснем.Този път ще съм без колата,че миналия направо се измъчих с тези два малки джина цяла вечер. Grinning

# 684
  • София
  • Мнения: 1 762
stefani6  Hug не мога да повярвам, че ще си без кола. Бях сигурна, че като си с малката принцеса и задължително пак ще си на два малки джина  Laughing
А ти си железна мадама  Laughing
Толкова обичам червено винце , ама не ми дават да го пия. Имала съм кръвно. Ми имам, те какво искат да имам - проблем с простата ли  Joy
Ама нейсе, пак ще се мъча с ракийки  Joy

# 685
  • Ямбол
  • Мнения: 1 452
 Heart Eyes Толкова сте готини всички!
Айде, чакам снимки и аудиенция от срещите ! Всяка снимка с коментар - какво сте правили, какво сте пили, какво сте си говорили.... уууу аз май се увлякох ...
Пожелавам ви прекрасна среща и пийте по едно вино за наше здраве - тия, дето не сме с вас  Hug

# 686
  • Мнения: 3 268
stefani6  Hug не мога да повярвам, че ще си без кола. Бях сигурна, че като си с малката принцеса и задължително пак ще си на два малки джина  Laughing
А ти си железна мадама  Laughing
Толкова обичам червено винце , ама не ми дават да го пия. Имала съм кръвно. Ми имам, те какво искат да имам - проблем с простата ли  Joy
Ама нейсе, пак ще се мъча с ракийки  Joy
Ами точно щото съм с малката,ако съм с колата,и два джина няма да посмея да изпия.Абетче,има и друга причина обаче.Миналия път не ви познавах и не знаех колко ще ми е готино с вас,а тъй като вече знам,няма начин просто да бъда въздържател тази вечер.Оххх,още малко остана.

# 687
  • Мнения: 608
Сигурно вече празнуват и се хилят симпатягите  Grinning
Очаквам късно включване тук  от някоя от тях.

# 688
  • Ямбол
  • Мнения: 1 452
Представям си колко много се забавляват!
Дано някоя от мамите се включи малко по-късно ...

# 689
  • Мнения: 3 371
Момичета , беше невероятна срещичка ! Незабравима ! Към нас се присъедниха и Фиско  и Незито , както и две прекрасни малки госпойци ! HugСнимки ще кача утре! Peace Много съм щастлива  , че в такова време , намерих прители , с които се чувствам перфектно , мога да споделя всичко  и се забавлявам като ученичка !
Абет, Стефаниш, Мери Попинз , Айша , Незито , Фиско , Hug Hug- чест и привилегия е за мен , че ви познавам и мога да ви нарека ПРИЯТЕЛИ !Обичам ви , момичета ! Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт