Попътен вятър на порасналите ни деца!

  • 36 617
  • 730
  •   1
Отговори
# 690
  • София
  • Мнения: 1 444
Палавнице,
кога успя да се прибереш, кога успя и да пишеш?
Целувам те сърдечно адашче, леки и мокри сънища ти пожелавам Hug Heart Eyes
Наистина беше супер, посмяхме се на воля
Утре ще видите компроматите  Joy/color]

# 691
  • София
  • Мнения: 16 122
Мери, доставихме адашката ти до входа. Докато пътуваме се уговаряхме на кое метро да я оставим и Пламен/нали е кавалер, но не обича да говори/ - тихомълком газ до тях и я оставихме пред входа.
Хареса ми и чакам следваща среща.

Последна редакция: сб, 17 окт 2009, 00:22 от Aisha

# 692
  • София
  • Мнения: 1 444
Евала на Пламен, супер кавалерски жест към адашчето, че в тоя студ щеше да и излезе винцето докато чака метрото hahaha

Аз също съм много доволна и смятам се разбрахме, че ще зачестим срещите, то е повече от ясно
Живот и здраве да се преместя и следващата сбирка е пред кръглия френски прозорец на земята в*у губера-нали такава остана уговорката, само да го докарам до там, скоро ще е   Heart Eyes
Адски беше весело Joy Joy Joy
Обичам ви дружки  Heart Eyes

# 693
  • Мнения: 6 836
Много съм доволна,че този път успях да се присъединя. Всички сте супер готини,големи майтапчийки и купонджийки. Hug Направо им взехме акъла на онези зад нашата маса. И малките госпожици се забавляваха наравно с нас. Само Aisha беше малко тиха,но може и така да ми се е сторило,защото бях далече от нея. EmbarassedС две думи срещичката беше чудна! Heart Eyes

# 694
  • Мнения: 208
Гледам,че купонджийките една по една се пробуждат Laughing А снимки няма ли да има? newsm78 Хайде качвайте ги бързо, че нямам търпение!!! Praynig

# 695
  • Мнения: 608
Гледам,че купонджийките една по една се пробуждат Laughing А снимки няма ли да има? newsm78 Хайде качвайте ги бързо, че нямам търпение!!! Praynig

И надлежно надписани и с коментари под тях  Laughing Радвам се, че сте си изкарали толкова добре  Hug Кой казва, че интернет разделял хората? Я колко сродни душици е събрал  Grinning

# 696
  • Мнения: 3 268
Добро утро,веселушки! Grinning Чак сега успях да се надигна,че снощи май попрекалих малко Embarassed Незито и Фиско се оказаха изключително чаровни и красиви дами,та така нашата групичка стана още по-колоритна от преди.Преди да ви срещна мили приятелки,не вярвах,че мога дапрекарам толкова приятно с хора,които едва познавам.Прегръщам ви! Hug

# 697
  • София
  • Мнения: 1 762
Хайде добро да е и от мен.
И аз да се изкажа, еми пак беше много хубаво. Нези и Фиско се оказаха страхотни момичета. Аз също бях надлежно даставена до дома от Фиско и мъжът и кавалер  Simple Smile За което благодаря от сърце.
Снимките са при госпожата, тя ще ги качи, като преди това внимателно ще изтрие една- две  Laughing
Снощи си говорихме и за вас , момичета, които не бяхте с нас. На варненки ще чакаме утрешната сбирка, за да преценим конкуренцията  Laughing
Благодаря, че ви срещнах  Hug

# 698
  • София
  • Мнения: 1 444
Бени,
ако милата ни госпожа не изтрие набелязаните снимки, ще станем за кашмер Joy
особено онази с чергата, за която баба Яга яко ми завижда hahaha

Добро утро Стефи, радвам се че си добре, без главобол. ooooh!

На чуждоградските моми(чета мога да кажа, че трябва да намериме начин за обща среща, струва си и ще е много весело
Не зная как и може би чак лятото като дойде, но трябва да го направиме.Станахме си толкова близки тук, покрай радости и неволи, ще е грехота да останем без физическо познанство.

# 699
  • Мнения: 3 371
Привет , дами !  bouquet
Снощи бях толкова развълнувана от срещата , че пропуснах да благодаря от сърце на Пламен и Айшето , че ме доставиха чак да входа ! Hug Много съм трогната от вниманието ! Heart Eyes
След малко очаквайте включване в цветни картинки ! Wink
Адашче ,  Hug ще се изтипосаме в най- добрата светлина , как иначе ! Peace

# 700
  • София
  • Мнения: 16 122
С нетърпение чакаме компроматите.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=431468.0
а тук е КГБ, нали снощи споменах. Ако на някого му хареса - лесно приемаме весели мами.

# 701
  • Мнения: 3 371
Ние сме много примерни били ! Не можах да искарам никакви компромати ( ако не броим зачервените ни бузки , но то пък мнооого топло в тая кръчма , бе ! Embarassed)!
Момичета , пращам линк към албума!Приятно гледане ! Hug


http://gospojata.snimka.bg/graduates/abiturientski

# 702
  • Мнения: 413
Привет и от мен ! Срещата беше страхооооотна ! Heart Eyes
Работя на свободна практика , срещам се с много и различни хора ,
през годините успях да се науча да изграждам граници между мен и другите.
Много малко са хората които допускам в близост. Но ето , че никога не е късно  - на 41 год. само
след една вечер с вас ми се иска да ви нарека ПРИЯТЕЛИ ! Hug Hug Hug
Бени е топъл , предразполагащ човек / не случайно сервитьорите и дават сметката на нея  Laughing :
Госпожата притежава финно чувство на хумор - с малко думи , точно на място без капчица сарказъм. Peace
Ася е проницателна , подкрепяща , предугажда ходовете на другите и в крайна сметка винаги е права  Wink
Мери е съчетание на всички природни стихии - като ураган минава през събитията , огъня не спира в сърцето и ,
намерила е явно извора на опрощението / дали обаче всеки го заслужава  Thinking - тя най-добре знае Stop
Стефи е самото очарование ! Може би за нея е написана песента " моите кафеви очи " ! Heart EyesДа не си съвест при нея
 - има да те разпитва неска и нощеска !!
Нези  въплащава израза " търсете жената " CrazyЛъчезарна и хармонична .Не се стреми света да се върти около нея ,
но всеки иска тя да е до него.
Момичета извинявайте за дългописането . Ама съм сношна Joy Joy Joy

# 703
  • Мнения: 3 410
Aaaaa, не се приема този репортаж, ма не помните ли че обещахте снимките да са с коментар.
Обаче личи си че добре сте се справили със задачката да се заредите с нови емоции.
И варненки да не забравят,ч е ги чакам утре в 17, на горното кюше на Крамер Peace

# 704
  • Мнения: 6 836
Фиско,страхотен анализ! Взе ми акъла! Hug Аз също не съм очаквала ,че мога да прекарам толкова приятно с хора,коита едва познавам. Факт е обаче ,че точно това се случи снощи. Госпожата,големи хубавици си ни докарала на тези снимки. Wink Аз незнайно защо винаги излизам с червени очи. Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт