изневяра

  • 7 007
  • 166
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 12
Мисля ,че северина е най-права или поне това ми се иска

# 16
  • Мнения: 46 565
След подробностите, мисля, че ти го казва, за да си наясно, че вече ще е така, писнало му е да се крие на човека, отворен брак, модерно е сега. Ако ти допадне идеята и ти ще си доволна Peace

# 17
  • Мнения: 830
Очаква да простя и да си взема поуки-да ми се иска по-често и да вярвам безрезервно
Защо не го изненадаш и не му събереш багажа в един куфар, съвсем сериозно ти говороя!

# 18
  • Мнения: 2 175
Защо да си премълчи, за да се върнат нещата в старото си русло? Мисля, че с това е искал да разбие статуквото, да инициира някаква промяна, да накара нещо между вас да се случи. Не знам, гадая, но на такова ми прилича. Но определено не мисля, че целта му е раздяла. Ако е искал това е щял да го направи още докато е бил с другата.

Принципно и аз така смятам..

Обаче :
Очаква да простя и да си взема поуки-да ми се иска по-често и да вярвам безрезервно
това малко ми прилича на изнудване.. newsm78
И никак не ми е "мъжко" да ти прехвърля на теб вината, за това че той е сгрешил.. Twisted Evil

# 19
  • Мнения: 12
Не искам детето ми да преживее развод,а аз незнам как да простя и дали си струва

# 20
  • Мнения: 34
Очаква да простя и да си взема поуки-да ми се иска по-често и да вярвам безрезервно
Защо не го изненадаш и не му събереш багажа в един куфар, съвсем сериозно ти говороя!
аз така бих направила. И за изневярата се иска "чалъм" мама му  #Cussing out

# 21
  • София
  • Мнения: 830
Не искам детето ми да преживее развод,а аз незнам как да простя и дали си струва
А искаш ли детето ти да смята за най-нормално, това че мъжът може да има колкото си иска жени наведнъж? Искаш ли това за нея/него?

# 22
  • Мнения: 46 565
Не искам детето ми да преживее развод ...

А дали мъжът ти е мислил как детето ще преживее развода, докато е чукал другата Thinking или ти трябва да носиш отговорност за неговите действия?
Като чета, детето ти не е особено щастливо да знае, че тати ходи при други, така че разводът може и да му се отрази по-добре от това да сте заедно.

# 23
  • Варна
  • Мнения: 2 268
Не искам детето ми да преживее развод,а аз незнам как да простя и дали си струва
"Дали си струва" е първият и по- важен въпрос. Ако решиш, че си струва ще намериш сили да простиш.

# 24
  • Мнения: 830
Не искам детето ми да преживее развод,а аз незнам как да простя и дали си струва
Кой ти говори за развод?! Кажи му, че искаш да останеш известно време сама и да се подредиш мислите в главата. Пък после седнете и поговорете, ако все още има смисъл. А той къде беше когато детето е разбало за любовницата, за дискретност да е чувал..

# 25
  • Мнения: 125
Кажи му, че е ти пука, че си има любовница ако иска да си хване още една.Излизай сама по-често.Ще започне да се дразни той. Ако искаш хвани си и ти.
    Амам от мъже.

# 26
  • на майната си
  • Мнения: 425
Точно заради детето не бих му простила.
Това, което е причинил - да се налага на едно дете да взема решения непосилни за възрастта му - баща си ли да прикрива или да предпазва майка си.
Мразя такива утьовци, поне децата да не забъркват или ако разбрало случайно, да има достойнство да си понесе последствията - това би било по-мъжка постъпка.

# 27
  • Мнения: 1 464
Защо не го изненадаш и не му събереш багажа в един куфар, съвсем сериозно ти говороя!

Точно това мисля и аз!

Не искам детето ми да преживее развод,а аз незнам как да простя и дали си струва

Аз съм "детето".Баща ми имаше любовница,с майка ми се разминаваха дълги години в нас,поне никога не е имало скандали и накрая,когато се разведоха.....стана супер....От тогава са най-добри приятели и много им се радвам.
Спрете да си триете ръцете с това"не искам детето ми да преживее развод",все едно ще преживява смъртта на някой от родителите си.Така оправдавате собственото си безсилие,за това че не можете да вземете решение.

# 28
  • Мнения: 11
Не искам детето ми да преживее развод,а аз незнам как да простя и дали си струва
"Дали си струва" е първият и по- важен въпрос. Ако решиш, че си струва ще намериш сили да простиш.

Peace Само ако си сигурна, че можеш да простиш. Иначе разводът / ако се стигне до там/ не е задължително да е съпроводен със скандали и разправии. Просто трябва да ги обсъдите нещата..

# 29
  • Мнения: 12
Тя ми е говорила ,че без него ще сме по-щастливи и току що се включи въпросното момиче в скайп -благодари за подаръка и много и липсва

Общи условия

Активация на акаунт