изневяра

  • 7 023
  • 166
  •   1
Отговори
# 60
  • близо до Кресненското дефиле
  • Мнения: 962
Малиииии , не те разбирам. Убедена съм , че проблемите в семейството ви не са от вчера. Ти къде беше , че не разбра!?! Ако не с нея , е щял да отиде с друга. Мисля , че скоро ще те напусне. Ти казваш , че дори вече се е опитал да замине при нея. И , как е възможно след толкова години да не можете да си разпределите бюджета!?! Все пак си на 39 , а не на 19. А детето ,  е параванът , зад  който се криеш. Когато човек си търси оправдания  ДА направи или да НЕ направи нещо , винаги намира. Моят съвет е да прогледнеш и да поговорите , за да не се срине изведнъж пясъчната кула , в която живееш.
П.П. Няма и да разбереш колко взима!

# 61
  • Мнения: 15 619
Нямаме общ бюджет той плаща сметки аз храна .Той го избра защото аз роптая ,че не знам какво взима
А ти как се чувстваш и какво искаш!? Това е, което трябва да решиш, и за себе си, и за детето си.

# 62
  • Мнения: 830
Joy да се чете грЯх  Hug

# 63
  • Мнения: 12
А вие по колко .Извинете не искам да влизам в лично пространство

# 64
  • Мнения: 21
Ми и на мен нещо напоследък не ми се прави секс, та по веднъж в месеца я има я няма !

# 65
  • Мнения: 107
Аз преди бях по-дашна и по-млада ,а какво мислите за играта на борса newsm78

Още в първия си пост ти писах за борсата. От една година е на голяма загуба и нашата не виждам,кога ще изплува. Поне година след чуждите и то с неголям марж. А пък какъв играч на борсата е той? От милярдер е станал милионер? Laughing

# 66
  • Мнения: 107
А вие по колко .Извинете не искам да влизам в лично пространство

Само на лични Joy

# 67
  • Мнения: 0

Заяждам се ! Embarassed

Ако трябва сериозно:
Казва че не я е търси ,станало случайно и е продължил заради секса и че го разбира.Тя е на 24 ,аз на 39
Според мен авторката не е наясно с нЕкои раб'ти ако вярва на подобни неща.
Случайно можеш да се спънеш ... ама да го мушнеш ... голЕма случайност ще да е.
А и факта че тя е на 24 ... някъде наскоро бях писал - младото си е младо. А и малко по-нагоре сметнах че е правил секс прибл 1900 пъти с жена си ... ами то от желязо да е ...  ooooh!

# 68
  • Мнения: 15 619
  .........
Случайно можеш да се спънеш ... ама да го мушнеш ... голЕма случайност ще да е.
А и факта че тя е на 24 ... някъде наскоро бях писал - младото си е младо. А и малко по-нагоре сметнах че е правил секс прибл 1900 пъти с жена си ... ами то от желязо да е ...  ooooh!
Абе, няма да се стопи!  Mr. Green

А за въпросът "Колко" имало е и такива теми, не ми се рови сега назад.... Та отговорът е "Различно".

# 69
  • Мнения: 107


Ако трябва сериозно:
Казва че не я е търси ,станало случайно и е продължил заради секса и че го разбира.Тя е на 24 ,аз на 39
Според мен авторката не е наясно с нЕкои раб'ти ако вярва на подобни неща.
Случайно можеш да се спънеш ... ама да го мушнеш ... голЕма случайност ще да е.
А и факта че тя е на 24 ... някъде наскоро бях писал - младото си е младо. А и малко по-нагоре сметнах че е правил секс прибл 1900 пъти с жена си ... ами то от желязо да е ...  ooooh!

Аз се съгласих, но имах предвид и двата пола,нали? Laughing Както казва Мег Райън в една от последните си роли:"И на мен ми омръзна 13 години с моя. Знам му всичките "номера", ама не съм тръгнала да се чукам с пощаджията." Laughing

# 70
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 545
Неестествено ми е такова признание Rolling Eyes И аз съм на 39(почти) - за мен значи само заявка за раздяла. На 29 още можеше да се хвана на уж гузната съвест.

# 71
  • Мнения: 46 640
...
А и факта че тя е на 24 ... някъде наскоро бях писал - младото си е младо. А и малко по-нагоре сметнах че е правил секс прибл 1900 пъти с жена си ... ами то от желязо да е ...  ooooh!

Мда, ама и тя е правила с него 1900 пъти. И какво? да ръгне по 20 годишни пикльовци ли.
Малко ми е по-различно мнението за младото, поне в секса, опитът си казва думата, и от много мъже съм го чувала, при това такива, които нямат нищо общо с мен, така че считам, че са били обективни Peace
Ако двама си пасват в секса, не виждам как ще си омръзнат, но си е до човек, нейния така като чета, съм почти сигурна, че не е почнал от сега ...

# 72
  • Мнения: 51
Мене ако питаш,криза на възраста е.Аз лично мисля,че мъжете към 40-те изперкват.Нещо като втори пуберитет.Щом ти говори за секс и оргазми,ясно Mr. GreenИма нужда да си доказва не егото,че още е добър любовник...След няколко год. ще му мине,ама не знам дали си струва човек да живее с такива егоисти.То да му даваш всеки ден,айде да речем,че се прежалиш.Ама и всеки път оргазъм да иска да имаш,малко нагло ми се вижда.(и тва пак не за да се чувстваш ти добре,а той  да си докаже какъв страшен любовник е.Че и по-добър от колкото на 20год. Mr. Green)Баси кви кретени има

# 73
  • Мнения: 5
Казваш че мацката е от 2 месеца в Англия?Хайде аз като живееща в Англия да ти кажа една истина за момичетата пристигащи тук.В началото им е мъчно за някого оставили в Родината,издигат го едва ли не на пиедестал,обачееееееееееее й давам още 1-2 месеца максимум и ще й се отворят очичките.Мъж ти ще бъде изпратен в девета глуха.Лошото, е че горчилката ще остане за теб.Лошото е, че съпругът ти се опитва да ти вмени вина за неговите неуспехи и житейски драми.Явно е играч не само на борсата ами и във собственото си семейство.Ние, каквото и да ти пишем-решението си е твое.Лично аз ,точно заради детето, ще му бия шута.Ама това съм аз,не ти.Простиш ли му,сигурна съм ще има и втори път.Може пък и да има още няколко хубавици по които да си харчи парите.За съжаление мъжете към 40те изкукуригват.Горе главата.

# 74
  • Мнения: 0
Мене ако питаш,криза на възраста е.Аз лично мисля,че мъжете към 40-те изперкват.Нещо като втори пуберитет.Щом ти говори за секс и оргазми,ясно Mr. GreenИма нужда да си доказва не егото,че още е добър любовник...След няколко год. ще му мине,ама не знам дали си струва човек да живее с такива егоисти.То да му даваш всеки ден,айде да речем,че се прежалиш.Ама и всеки път оргазъм да иска да имаш,малко нагло ми се вижда.(и тва пак не за да се чувстваш ти добре,а той  да си докаже какъв страшен любовник е.Че и по-добър от колкото на 20год. Mr. Green)Баси кви кретени има

Лееко лееееко !!
Аз като 42 годишен трябва да съм за лудницата вече  Mr. Green
Жената е на 39 ?! Ако го зареже какви мъже биха я погледнали ... на по 20 ?!! Айде айде !! 39 г. с дете - най-много някой 50 г мъж да се прежали. Да не мислите, че мъжът и не се е сетил за това ?! Хубаво ви е като избирате вие, но това е до време  ...  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт