Занимания за деца на 3 години

  • 36 218
  • 112
  •   1
Отговори
# 15
  • Перник
  • Мнения: 257
Моито дете сега ще направи 3 годинки септември месец и от половин година я водя на плуване.Много и харесва и дори вече плува сама с помоща на дъска.  Simple Smile

# 16
  • Мнения: 289
aemi къде водиш на плуване твоето детенце?

# 17
  • Мнения: 7 418
aemi къде водиш на плуване твоето детенце?
   И на мен ми е интересно! Simple Smile

# 18
  • Мнения: 3 336
Дъщеря ми ходи 3 пъти седмично в Звезден водопад. Много съм доволна, учат страшно много неща, имат приложно изкуство, смятане, рисуване, театър, четат приказки, правят различни упражнения за фина моторика, развиват логика и мислене. Толкова е доволна, че когато отида да я взема на обяд не иска да си тръгва. Беше ми много трудно да намеря такова място дето хем да учат децата, хем да не сме длъжни да ходим всеки ден... И двете собственички са логопеди!
Имат си например тема за седмицата - и всеки ден я развиват по-малко!

Рима, благодаря ти от сърце, веднага щом прочетох звъннах и ги изстрелях моите, че са ме побъркали вкъщи Laughing Вчера и днес водих децата, много им хареса. Жените, които се занимават с тях са страхотни и много весело са изкарали децата Hug Вчера апликираха и рисуваха, днес са имали театър.

# 19
  • София
  • Мнения: 3 992
Рима, благодаря ти от сърце, веднага щом прочетох звъннах и ги изстрелях моите, че са ме побъркали вкъщи Laughing Вчера и днес водих децата, много им хареса. Жените, които се занимават с тях са страхотни и много весело са изкарали децата Hug Вчера апликираха и рисуваха, днес са имали театър.


Ехеее, и ние бяхме днес, а другата седмица ще сме всеки ден. Аз съм майката на Димана BlushА Ани и Стефи са големи професионалистки и НАИСТИНА обичат деца, просто едни от малкото хора, които се занимават с това, за което имат призвание!

# 20
  • Мнения: 3 336
Рима, благодаря ти от сърце, веднага щом прочетох звъннах и ги изстрелях моите, че са ме побъркали вкъщи Laughing Вчера и днес водих децата, много им хареса. Жените, които се занимават с тях са страхотни и много весело са изкарали децата Hug Вчера апликираха и рисуваха, днес са имали театър.


Ехеее, и ние бяхме днес, а другата седмица ще сме всеки ден. Аз съм майката на Димана BlushА Ани и Стефи са големи професионалистки и НАИСТИНА обичат деца, просто едни от малкото хора, които се занимават с това, за което имат призвание!

Наистина е така. Ние заминаваме на море, а после започваме градина, така че вероятно няма да се включваме скоро, макар че много ни хареса Peace Лошото е, че е само през седмицата и то само сутрин, т.е. за деца, които са на градина няма как да се включат. Бих искала да имаше опция и за събота примерно Flutter

# 21
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Дъ6теря ми от 5 месе4на, ходи на плуване а м, на 4  години добавихме и  художествена гимнастика.
Тук тръгват на у4или6те на 3 години, така 4е времето сутрин е уплътнено...

# 22
  • Перник
  • Мнения: 257
Водя малката в Спартак (София) всеки вторник и четвъртък.Много се радва особено като е в група с други деца.

# 23
  • Мнения: 989
Страхотна тема. Връщам се да прочета написаното дотук и след това да се включа с коментар.

# 24
  • Мнения: 106
Миналата година я водех в Пумпелина. И  тя, и аз бяхме много доволни, но наистина е скъпичко. Там също можеше да се води детето когато ти е удобно, незнам сега така ли е. Спрях по две причини - забременях и трябваше да лежа, но пък няколко пъти ми се беше разболявала след посещенията там и понеже не ходеше на ясла реших, че от там идват вирусите. Малко ми е неудобно като местоположение, иначе и сега бих я водила. Ама пусто нямам книжка, а сега с бебето няма как... Ще пробвам в Звезден водопад ако ми се удаде възможност да я заведа и веднага ще пиша!

# 25
  • Мнения: 989
Това със занималните ми изглежда хубава идея. Ама които тръгват наесен на детска... няма да има време. Но нали пък и детската е за това - да ги учи и развива.

# 26
  • Мнения: 3 161
Четене в библиотеките има и у нас тук-там: в Столична (на Славейков) го правеха преди; после спряха и после група майки от форума се самоорганизираха и четат всяка събота. Темата е Обичате ли приказки? и мисля, че е закована.
Преди две години друга група майки от този форум си организирахме група за игра в един детски клуб в жк Белите брези. Събирахме се всяка седмица и правехме интересни неща с децата: приказка задължително, песни, движение, апликиране, моделиране и рисуване.... наскоро наехме апартамент и имаме занимания всеки ден. Забавно е и за родителите, особено след като се опознаят и имат общи теми за разговор. Не сме детски център с комерсиална цел, който набира клиенти. Правим го за нашите деца, за приятели и техните приятели, но сме отворени и за външни посещения, стига да има места за деня (нужно е предварително записване). Не предлагаме почасово гледане; децата са с майките си. Мисля си скоро да организираме уъркшоп как се прави група за игра и да дадем идея и на други родители как да се самоорганизират.

# 27
  • Мнения: 289
Емем много е интересно това, което си написала - не знаех за тази инициатива. А има ли някаква програма, или се организирате помежду си и се уговаряте кога да се събирате?
За мен и това може да се окаже добра идея, предвид че моето дете не е ходило на никакви занимания досега, и не зная дори дали ще пожелае да остане в клубче.. затова ако дойда и аз, ще мога да видя реакцията му.

# 28
  • София
  • Мнения: 3 992
Четене в библиотеките има и у нас тук-там: в Столична (на Славейков) го правеха преди; после спряха и после група майки от форума се самоорганизираха и четат всяка събота. Темата е Обичате ли приказки? и мисля, че е закована.
Преди две години друга група майки от този форум си организирахме група за игра в един детски клуб в жк Белите брези. Събирахме се всяка седмица и правехме интересни неща с децата: приказка задължително, песни, движение, апликиране, моделиране и рисуване.... наскоро наехме апартамент и имаме занимания всеки ден. Забавно е и за родителите, особено след като се опознаят и имат общи теми за разговор. Не сме детски център с комерсиална цел, който набира клиенти. Правим го за нашите деца, за приятели и техните приятели, но сме отворени и за външни посещения, стига да има места за деня (нужно е предварително записване). Не предлагаме почасово гледане; децата са с майките си. Мисля си скоро да организираме уъркшоп как се прави група за игра и да дадем идея и на други родители как да се самоорганизират.

Преди да намеря Звезден водопад със съпруга ми ходихме във въпросния клуб в Бели Брези - момичетата там не бяха и чували за подобна инициатива....

# 29
  • Мнения: 3 161
Четене в библиотеките има и у нас тук-там: в Столична (на Славейков) го правеха преди; после спряха и после група майки от форума се самоорганизираха и четат всяка събота. Темата е Обичате ли приказки? и мисля, че е закована.
Преди две години друга група майки от този форум си организирахме група за игра в един детски клуб в жк Белите брези. Събирахме се всяка седмица и правехме интересни неща с децата: приказка задължително, песни, движение, апликиране, моделиране и рисуване.... наскоро наехме апартамент и имаме занимания всеки ден. Забавно е и за родителите, особено след като се опознаят и имат общи теми за разговор. Не сме детски център с комерсиална цел, който набира клиенти. Правим го за нашите деца, за приятели и техните приятели, но сме отворени и за външни посещения, стига да има места за деня (нужно е предварително записване). Не предлагаме почасово гледане; децата са с майките си. Мисля си скоро да организираме уъркшоп как се прави група за игра и да дадем идея и на други родители как да се самоорганизират.

Преди да намеря Звезден водопад със съпруга ми ходихме във въпросния клуб в Бели Брези - момичетата там не бяха и чували за подобна инициатива....

Rima, за кой клуб - за Барбарони ли говориш? Възможно е и да не са чували, момичетата доста често се сменят, а ние от май вече сме на свой терен. А ти специално за плейгрупите ли си питала в Брезите или?

Edelia, програмата можеш да видиш на сайта ни: http://priateli.info/ През август имаме срещи два пъти седмично;  от септември отново ще се събираме всеки ден, като планираме полудневни занимания за деца над 3 г.

Общи условия

Активация на акаунт