Занимания за деца на 3 години

  • 36 255
  • 112
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 4 029
Цитат

Rima, за кой клуб - за Барбарони ли говориш? Възможно е и да не са чували, момичетата доста често се сменят, а ние от май вече сме на свой терен. А ти специално за плейгрупите ли си питала в Брезите или?


Edelia, програмата можеш да видиш на сайта ни: http://priateli.info/ През август имаме срещи два пъти седмично;  от септември отново ще се събираме всеки ден, като планираме полудневни занимания за деца над 3 г.

Да, в Барбарони! Да, за плейгрупите...

# 31
  • Мнения: 3 161
Цитат

Rima, за кой клуб - за Барбарони ли говориш? Възможно е и да не са чували, момичетата доста често се сменят, а ние от май вече сме на свой терен. А ти специално за плейгрупите ли си питала в Брезите или?


Edelia, програмата можеш да видиш на сайта ни: http://priateli.info/ През август имаме срещи два пъти седмично;  от септември отново ще се събираме всеки ден, като планираме полудневни занимания за деца над 3 г.

Да, в Барбарони! Да, за плейгрупите...

Интересно ми е откъде си чула за нас. Ние не се рекламираме активно. Определено не си попаднала на точния човек в Барбарони - там какичките ни познаваха, защото не сме пропускали седмица от декември до април, а с известни паузи сме там от май 2007 г. по веднъж седмично. Точно преди втория ни рожден ден - май 2009 - наехме апартамент в близост и вече не се срещаме в клуба.

# 32
  • София
  • Мнения: 4 029
Интересно ми е откъде си чула за нас. Ние не се рекламираме активно. Определено не си попаднала на точния човек в Барбарони - там какичките ни познаваха, защото не сме пропускали седмица от декември до април, а с известни паузи сме там от май 2007 г. по веднъж седмично. Точно преди втория ни рожден ден - май 2009 - наехме апартамент в близост и вече не се срещаме в клуба.

от форума, в началото на май ви търсих.... newsm78 Явно просто не съм била попаднала на правилните какички newsm78!

# 33
  • София
  • Мнения: 2 045
Ей супер си Rima  bouquetТози Звезден водопад ми е през една улица LaughingИ аз няма да го давам малкия на градина и може да го водя там за разнообразие.Някой питаше за плуване newsm78-в комплекса на Феър Плей има хубав басейн и много готино момиче,което се занимава с малките,но лично аз не съм го водила малкия,чакам да стане на три

# 34
  • Мнения: 289
danielad мен ме интересува плуването - в кой от хотелите на Феър Плей е това?

P.S. приеми благородната ми завист, че живееш на страхотно място  Simple Smile доскоро работех наблизо, и много ми допада този район.

# 35
  • София
  • Мнения: 4 029
Ей супер си Rima  bouquetТози Звезден водопад ми е през една улица LaughingИ аз няма да го давам малкия на градина и може да го водя там за разнообразие.Някой питаше за плуване newsm78-в комплекса на Феър Плей има хубав басейн и много готино момиче,което се занимава с малките,но лично аз не съм го водила малкия,чакам да стане на три

danielad, какво е Феър Плей? newsm78

# 36
  • София
  • Мнения: 2 045
danielad мен ме интересува плуването - в кой от хотелите на Феър Плей е това?

P.S. приеми благородната ми завист, че живееш на страхотно място  Simple Smile доскоро работех наблизо, и много ми допада този район.
http://www.apartmenthousebulgaria.com/bg/sport-center/Имам впредвид този-намира се между България и ул.Солун,затворен комплекс е,но басейна и фитнеса си имат отделен вход PeaceМястото наистина е хубаво,все едно не си в София WinkRima това е затворен тип комплекс от няколко такива блокчета http://www.fpi.bg/files/images/gallery/custom/c17a93305a71b3be93 … 735cbb263539.jpeg

# 37
  • София
  • Мнения: 4 029
danielad мен ме интересува плуването - в кой от хотелите на Феър Плей е това?

P.S. приеми благородната ми завист, че живееш на страхотно място  Simple Smile доскоро работех наблизо, и много ми допада този район.
http://www.apartmenthousebulgaria.com/bg/sport-center/Имам впредвид този-намира се между България и ул.Солун,затворен комплекс е,но басейна и фитнеса си имат отделен вход PeaceМястото наистина е хубаво,все едно не си в София WinkRima това е затворен тип комплекс от няколко такива блокчета http://www.fpi.bg/files/images/gallery/custom/c17a93305a71b3be93 … 735cbb263539.jpeg

Много благодаря за разяснението! Hug

# 38
  • Мнения: 106
А на мен ми се иска да попитам - с какво се занимават децата ви когато са си вкъщи??

Моята например много обича да играе с пластелин. Направила съм й домашно производство в наколко цвята и съм и купила фигурки и точилка. Мисля, че в момента това е едно от най - любимите й занимания редом с "четенето" на книжки. Под "четене" разбирайте дърдорене върху картинките със или без връзка с истинската приказка, която сме препрочитали до умопобъркване. Друго, което й допада е да реди пъзели, ама тук вече и аз трябва да се включа, иначе само малко да не се получи и хвърля и се ядосва много. По незнайни за мен причини не й се оцветяват картинки и не желае да се научи. Излиза много от очертанията и прави всичко в един цвят (пресимно розов). С кукли не си играе, само от време на време с разни други играчки от сорта на плюшените. Кубчета и конструктори пак редим заедно - сама не иска. Чат-пат "готви" и "храни" някои от играчките си. Веднъж играхме на домино у едно съседско дете и доста добре се справи... Ще взема да купя тия дни (дано не забравя). Ами в момента друго не се сещам...Все пак я колко е часът...  Crazy

# 39
  • София
  • Мнения: 4 029
А на мен ми се иска да попитам - с какво се занимават децата ви когато са си вкъщи??


Димана също обича пластелин и лунен пясък, реди пъзели, рисува и гледа филми. Играе на игри от този сайт: http://uptoten.com/kids/uptoten-home.html. Приказки четеме за лека нощ. Понякога готви манджи. С кукли не играе! newsm78

# 40
  • Мнения: 289
Моето дете също не проявява интерес към оцветяването, за голямо мое съжаление.. защото аз самата много обичах да оцветявам като дете /че и сега  Mr. Green/
За съжаление освен че обича да му се чете, като цяло е много трудно иначе да го заинтригувам с някакви "тихи игри"... предполагам разбирате защо пуснах темата  Wink любимите му занимания са движение, топки, ритане, скачане, ходене нанякъде - и предвид че зимата тези активности ще се поограничат, отсега започвам да търся начини за някакво полезно изхразходване на енергията му...
Още не сме ходили в Звезден водопад, между другото, трябва ли да се обаждам предварително да го запиша - и колко по-рано? Има ли ограничение в броя на децата - например има ли вероятност да няма места за някой от дните? Аз мисля да опитам първо с петъка, когато се чете приказка - както казах, това съм установила да му е интересно... пък да видим колко време ще успее да застане на едно място  Wink

# 41
  • София
  • Мнения: 4 029
Още не сме ходили в Звезден водопад, между другото, трябва ли да се обаждам предварително да го запиша - и колко по-рано? Има ли ограничение в броя на децата - например има ли вероятност да няма места за някой от дните? Аз мисля да опитам първо с петъка, когато се чете приказка - както казах, това съм установила да му е интересно... пък да видим колко време ще успее да застане на едно място  Wink


Обади се от предния ден, в момента много деца са на море и няма да има проблем ( подходящо време за внедряване). Първия един час е безплатен !

# 42
  • Мнения: 289
Чудесно, благодаря Rima!
Вероятно ще опитам още този петък, да видим дали ще го бъде..
Някой от вас случайно ще ходи ли тогава - т.е. детето му де  Grinning 

# 43
  • София
  • Мнения: 4 029
Чудесно, благодаря Rima!
Вероятно ще опитам още този петък, да видим дали ще го бъде..
Някой от вас случайно ще ходи ли тогава - т.е. детето му де  Grinning 

Димана ще ходи, тази и следващата седмица я водя всеки ден! Звънни им на мобилните!

# 44
  • Мнения: 96
Тези от Джиджо са гола вода не бих си оставила втори път детето в подобна къща не че нещо ама това което пказват в сайта си въобще не отговаря на действителноста не видях никакви кръжоци заниманието на 3 те деца които бяха там са да гледат телевизия и рисуваха но не със заниматела цел а просто дадени моливи и всеки си драскаше ,в чинии бяха сложени по филия хляб и един кремвирш,после им дадоха сладоледи и понеже аз оставих мойто дете за не пове4е от 30 мин защото той много настоя зради дечицата едвам изчаках и тези минути за да си го прибера.Да не говорим че го заварих да плаче защото всички деца ядат сладолед а сина ми плаче  че за него нямало и гледачката ми каза че незнаела дали да му даде а аз съм си дала тел.все пак.....Също така отидох да ползвам тоалетната и във ваната и до мивката имаше умряли хлебарки чесно ви говоря бях потресена ..........Моето дете никога няма да бъде оставено при такива условия да не говорим че си и плащаш ,но се чуда на родителите които си оставят децата за по цял ден.........Чидя се дали някой въобще контролира тези така наречени занималнии защото според мен е недопустимо това което аз видях.

Общи условия

Активация на акаунт