На пазар в Лозенград и Одрин -3

  • 313 390
  • 744
  •   1
Отговори
# 15
  • на странно място ......
  • Мнения: 493
Не са много на сметка, ако имаш предвид по-евтини от БГ, но наистина са много вкусни!! Разнообразието от сирена и кашкавали е наистина впечатляващо в сравнение с БГ.

# 16
  • Мнения: 0
Привет на всички Simple Smile бих искала да попитам , дали някой знае къде в Одрин се намира магазин за дрехи Zen-Zen логото  му е едно дръвче .Преди година бях ходила с приятели , но уви сега като отида и не мога да се ориентирам  къде беше  newsm78  Grinning , а имаше доста интересни неща на прилични цени !

# 17
  • Мнения: 17
някой пазарувал ли е раници на Winx от Одрин и заслужава ли си да се купуват от там.

# 18
  • Мнения: 82
Здравейте!
Искам да питам как стои въпроса със златото ?Някой знае ли колко струва?

# 19
здавейте вчера посетих пазара в одрин
на пазара си имаше стандартите сергии и само на една видях ватирани блузи и якенца на цени 5, 7.5 и 10 лири
малко ми се сториха вдигнати цените а и се пазариш много но някой изобщо не падат от цената
в килера си взехме баклава на 6 лири много яка чак ми паднаха зъбите
в кипата като влезеш от централния вход и свиеш в ляво има магазин за обувки и маратонки има 50% намаление
адидас маратонки от 120 лири са на 60 лири има и много яки обувки
цайсите също имат 50% намаление но не влезнах да видя цените
в магазина си е на сметка макароните на Barilla на цена 1,49лири - в бг почват от 2.7 лева
по складовете е добре да се разкарате по всичките за да прецените кое от кой склад ще купите защото си има разлика макар и по 1 лира
но като пазариш повечко си е добре
ние ходим на складовете които са като тръгнеш от пазара минаваш под жп линията и веднага в дясно
после караш малко и до един паркинг за рейсчета има фонтан и там леко в дясно има уличка със складове за маслини и перилни препарати
има и фурни за хляб
там си взехме прахове и омекотители на стандартните цени но е добре да се разгледате и по другите скадове
взехме си едни пръскала нещо като ароматизатори за гардеробите на фирмата YOMUS с мечето и са много хубави - за по 4 лири
пазар има само в петък за дрехи и другите му там неща до дигата на реката в събота има пазар зад мигроса но е повечето за зеленчуци
на връщане на кап.андреево акахме 2 часа и отгоре заради гастарбайтерите и заради нашите тутльовци дето нипроверяват само
за цигари и ровят на посоки заради тях - търсят само цигари
това е от мен
успех на пазаруващите
незнам колко ми е далаверата но си заслужава екскурзията и тръпката

# 20
  • София
  • Мнения: 45
Моля добавете в заглавната строница, ако решите: разбрах, че пълномощното за колата (ако не е на твое име или на някои от пътуващите) трябвало да има превод на турски. Ако някой знае повече нека пише, за да го имат предвид пътуващите.

# 21
  • Мнения: 1 035
някой пазарувал ли е раници на Winx от Одрин и заслужава ли си да се купуват от там.
Добър въпрос ...тъкмо трябва и аз да купя ,а от 13 09 сме на почивка в Турция .
Някой няма ли отговор??????????????
Здравейте!
Искам да питам как стои въпроса със златото ?Някой знае ли колко струва?
И това също ме интересува ...А замяна с пазарлък върви ли?

# 22
  • Там някъде......
  • Мнения: 197
Да,и мен ме интересува това за златото.Искам да ми кажете или обясните има ли магазини в Одрин за кожени якета освен този който го знам в капалъ чарши.

# 23
  • Бургас
  • Мнения: 620
Дами аз не разбрах къде се намира  тази  галерия само   newsm78

# 24
  • Мнения: 0
ЗДРАВЕЙТЕ НА ВСИЧКИ! ДО МОМЕНТА НЕ СЪМ СЕ ВКЛЮЧВАЛА ВЪВ ФОРУМА, А САМО ВИ ЧЕТЯХ ПИСАНКИТЕ, ЗА КОЕТО МНОГО БЛАГОДАРЯ   bouquet МНОГО МИ ПОМОГНАХТЕ ДА СЕ ОРИЕНТИРАМ В ОБСТАНОВКАТА Hug.
БЯХ В ОДРИН В СЪБОТА /ЗА ПЪРВИ ПЪТ/ И СЪМ ДОВОЛНА ОТ ПОКУПКИТЕ СИ. ЩЕ ВИ ПОНАПИША КАКВО СЪМ КУПИЛА И ЗА КОЛКО, АКО НЯКОЙ ГО ИНТЕРЕСУВА.
ПРАХ ЗА ПРАНЕ - АРИЕЛ - 6 кг. - 21 ЛЕВА;
ПРАХ ЗА ПРАНЕ - ПЕРСИЛ - 6 кг. + БОНУС - ОМЕКОТИТЕЛ 1 л. - 16 ЛЕВА;
ПРАХ ЗА ПРАНЕ - ТЕЧЕН АРИЕЛ - 2 л. - 5 ЛЕВА;
ОМЕКОТИТЕЛИ - РАЗЛИЧНИ ВИДОВЕ - 4 л. - ОТ 4 ДО 6.50 ЛЕВА;
БАКЛАВА ОТ КИЛЕР - 6 ЛИРИ - КГ. / ПО МАГАЗИНИТЕ НА ЦЕНТЪРА Е НАВСЯКЪДЕ ПО 10 ЛИРИ/
ТОЛУМБИ ОТ КИЛЕР - 5 ЛИРИ - КГ.
В КИПА ИМА ХУБАВИ ПРОМОЦИИ - ШАМПОАН ДАВ 700 мл. + БАЛСАМ 600 мл. = ОКОЛО 7,50 ЛИРИ.
В МАГАЗИНИТЕ В КИПА ИМА МНОГО НАМАЛЕНИЯ ОТ 50 - 70 %.
ЗЛАТОТО Е НА РАЗЛИЧНИ ЦЕНИ - В АЛТЪНБАШ /В КИПА/ Е ОКОЛО 45 ЛЕВА НА ГРАМ, А ПО ЦЕНТЪРА ИМАШЕ НА РАЗЛИЧНИ ЦЕНИ ОТ 18 ДО 23 ЕВРО. НА ЦЕНТЪРА ИМА МНОГО МАГАЗИНИ ЗА ЗЛАТО - ТРЯБВА ДА СЕ ПИТА НАВСЯКЪДЕ, ЗА ДА СЕ ОРИЕНТИРАШ - МОЖЕ ДА НАПРАВЯТ И ОТСТЪПКА.
АЗ СИ ПОНАПАЗАРУВАХ ДОСТА, АКО НЯКОЙ СЕ ИНТЕРЕСУВА ЗА НЕЩО КОНКРЕТНО, МОЖЕ ДА ПИТА, ЗА ДА НЕ ДОСАЖДАМ НА ВСИЧКИ ВИ С ПОКУПКИТЕ СИ. НА РАЗПОЛОЖЕНИЕ СЪМ  Wink.
ПОЗДРАВИ!

# 25
  • Там някъде......
  • Мнения: 197
Добре дошла при нас Галя!Много хубави покупки си направила!И ние замисляме пътуване скоро натам.Вие от коя митница минавахте?Как е положението на Капитан Андреево?Аз по-скоро ще си търся кожено яке от там казвайте и обяснявайте къде има магазини за якета,защото знам само един в капалъ чарши но там моделите не ми харесват иначе ще трябва да се ходи до Истанбул но много ни е далечко.Ще очаквам отговори

# 26
  • Мнения: 0
ЗДРАВЕЙ СЛАДКА КАПКА   friendship  НИЕ МИНАВАХМЕ ОТ КПП КАПИТАН АНДРЕЕВО. НА ВЛИЗАНЕ В ТУРЦИЯ НЯМАХМЕ ПРОБЛЕМ - МИНАХМЕ ЗА 20 МИНУТИ, НО НА ВРЪЩАНЕ МИТНИЧАРИТЕ СЕ СМЕНЯХА - ТОВА СТАВА В 20.00 ч. И СЕ ЗАБАВИХМЕ ПОВЕЧЕ ОТ ЧАС. ЗА ДА ИЗБЕГНЕТЕ ЗАДРЪСТВАНЕТО Е ДОБРЕ ДА ОТИДЕТЕ ДО КПП-то ИЛИ ПРЕДИ19.00, ИЛИ СЛЕД 21.00 ч. АКО ИСКАШ МИ ПИШИ НА ЛИЧНА ОТ КЪДЕ ЩЕ ПЪТУВАТЕ, ЗАЩОТО ИМА ЕДИН МНОГО ЛОШ УЧАСТЪК ОТ ПЪТЯ /В БЪЛГАРИЯ ЕСТЕСТВЕНО/ АКО МОЖЕТЕ ДА ГО ИЗБЕГНЕТЕ.
КОЖЕНИ ОБЛЕКЛА ИМА ТОЧНО НА ГЪРБА НА "МИГРОС" - ДОБРИ СА КАТО ИЗРАБОТКА, НО МАЛКО СКЪПИ МИ СЕ ВИДЯХА - ХАРЕСАХ СИ ЕДНО МАНТО НАД КОЛЯНОТО, НО САМО ЗА ЕСЕНТА СТАВА - БЕШЕ 370 ЛИРИ /С НАМАЛЕНИЕТО/. РАЗБРАХ, ЧЕ НЯКЪДЕ ПО ЦЕНТЪРА ИМА МАГАЗИНИ, НО НЯМАХМЕ ВРЕМЕ ДА ОБИКАЛЯМЕ ДА ГИ ТЪРСИМ. И НА МЕН МИ Е ИНТЕРЕСНО КЪДЕ МОГАТ ДА СЕ НАМЕРЯТ КОЖЕНИ ОБЛЕКЛА, ЗАЩОТО НА СЛЕДВАЩОТО ХОДЕНЕ ДО ТАМ, ТОВА ЩЕ МИ Е НАЙ-ВАЖНО.
АМИ ТОВА Е ЗА СЕГА, АКО НЯКОЙ СЕ ИНТЕРЕСУВА ЗА НЕЩО, АЗ СЪМ НА ЛИНИЯ  Peace

# 27
  • Там някъде......
  • Мнения: 197
В т ози магазин не съм ходила и дори не знам къде е този МИгрос ,към Кипа ли като се отива?Някой ако е обикалял повече по центъра нека да каже.Някъде имало пак към джамията магазин но те са доста джамии та и аз не зная по-точно да обясни.Иначе имаше ли къси якета и какви цветове имаше в този който сте ходили?

# 28
  • Мнения: 0
"МИГРОС" Е ПРЕДИ "КИПА" В ЛЯВО.
 НА СВЕТОФАРА ПРЕДИ "КИПА" СЕ ЗАВИВА НА ЛЯВО КЪМ ЕДНА БЕНЗИНОСТАНЦИЯ - МАГАЗИНА Е ЗАЛЕПЕН ЗА БЕНЗИНОСТАНЦИЯТА. "МИГРОС" ИМА ЧЕРВЕНО ЛОГО И НЯКАКЪВ БИЛБОРД НА ЗАВЕДЕНИЕ ЗА БЪРЗО ХРАНЕНЕ. САМИЯТ "МИГРОС" Е НЕЩО КАТО "КИЛЕР"- ГОЛЯМ СУПЕРМАРКЕТ.
В ТОЗИ МАГАЗИН, КЪДЕТО ХОДИХ ИМАШЕ ПОВЕЧЕ КЪСИ ЯКЕТА, НО СЯКАШ ВСИЧКИ БЯХА ПО-ТЪНКИ. СМЯТАМ, ЧЕ НЕ СА ПОДХОДЯЩИ ЗА ЗИМАТА, НО ВСЕКИ САМ ПРЕДЦЕНЯ. ЦВЕТОВЕТЕ СА ПОВЕЧЕТО В ТЪМНАТА ГАМА ОТ КАФЯВО КЪМ ЧЕРНО - РАЗЛИЧНИ НЮАНСИ. ТОВА, КОЕТО АЗ ХАРЕСАХ Е В ТЪМНО БОРДО - КЪМ КАФЯВО, НО ПРЕДПОЧИТАМ ДА ИЗЧАКАМ ЗА НЯКОЕ ПО "ЗИМНО" ЯКЕ.  Thinking

# 29
  • на странно място ......
  • Мнения: 493
Магазина за който говори Галя се нарича DERIMOD и поне според мен цените там са фантастични, щом чехлите с намалението струваха 90 лири  #Crazy, иначе марката е много известна и казват, че е доста качествена.
Магазин за кожи съм виждала при Селимие джамията, не вътре а до задния вход, дори продавача май говореше български и намаления прави, за други магазини не се сещам.
Извинявайте обаче баклавата от КИЛЕРА Е ОТВРАТ, ако ви се яде качествена баклава дайте малко повече парички, все пак не го правите всеки ден:naughty:.
GALIA_NZ , праховете за пране от къде ги купи, от складовете ли? Още не съм ходила до там.
gicka , този магазин не съществува с Одрин, мисля че в Истанбул може да го откриеш.

Общи условия

Активация на акаунт