Отговори
# 255
  • Мнения: 0
аз до колкото си спомням имаше едни витамини които съдържаха голямо количество желязо и магнезии за бременни но сега не мога да се сетя името ако го разбера ще ти го кажа

# 256
  • Мнения: 0
незнам мойта много бързо учи дори от памперсите се отказа за има няма 1 седмица направо ме учудва това момиченце

# 257
  • Мнения: 0
искам още да попитам как мога да си сложа такава линиика като вашите

# 258
  • Мнения: X
Обадих се на моята докторка,каза да си взема едни ампули.Тотема.Каза да изпия една опаковка,че хемоглобина ми е малко нисък,иначе другото като за бременна било наред.

# 259
  • Мнения: 0
и също някоя от варненските мамчета ходят ли на консултации в мед.комплекс МЛАДОСТ и ако да знаят ли къде пращат пациентките си когато трябва да раждат или има там и също ме интересува как стоят нещата ако реща да раждам в Окръжна болница newsm78

# 260
  • Мнения: 4
анхелика, и сестра ми пиеше от тези ампули по една сутрин и вечер,но при нея желязото и падна след раждането.много е доволна от тях. Дано помогнат бързичко и на теб  Hug

# 261
  • Мнения: 0
то ние сме малко особени все пак сме бременни сестра ми и с двете и деца докато беше бременна беше с анемия но това било в рамките на нормалното и казаха

# 262
  • Мнения: 103
Момичета, колко време след вземане на материал за амниоцинтеза излизат резултатите?

# 263
  • Мнения: 4
ванира,не съм много запозната защото не са и правили,но от моята лекарка,знам че не се бават много.

# 264
  • Пловдив
  • Мнения: 419
ansh, моля те ако четеш, да си изчистиш кутията  Praynig

# 265
  • Мнения: 0
за това не мога да ти помогна не са ми правили и не знам newsm12

# 266
  • Мнения: X
И на мен ми изписаха 2 по 1,ама да знаете колко са сладки. Crazy
Аз се чудех тея дни кво ми става,и ми е гадно и ми причернява,а тои кво било.
И аз за съжаление незнам.

# 267
  • Мнения: 4
анхелика,и сестра ми едва изпиваше ампулата,много и беше сладичко Simple Smile

# 268
  • Мнения: 0
няма ли кой да отговори на моите въпроси ако знае нещо  newsm17

# 269
  • Мнения: 0
има ли някой тук нещо се умълчахте хайде пишете моля

Общи условия

Активация на акаунт