Отговори
# 240
  • Мнения: 20
Добро утро дами,
 
да сложа за всеки каквото си избере Wink

Jeny, имам избор за T.K., Вита и при Мазнейкова- там работи моят док. (Баев)
Имам и друга алтернатива, която все повече обмислям, а тя е за Ботевградската Болница. Там секциото е 600лв. а по другите клиники е 1600лв. Та съм в размисъл Thinking

Днес ще ходя на УНГ да видим защо не мога да дишам от 1м. вече ми се запушва носа някъде навътре, без да имам хрема и е ужасно неприятно. Събуждам се през нощта, защото не мога да си поема въздух Confused, та след малко ще се оправям да тръгвам.

Хубав слънчев ден на вас  Hug

# 241
  • Мнения: 71
Добро утро!!!

# 242
  • Мнения: X
Добро утро и от мен!

Аз днес пак съм с ужасни контракции, особено като се пораздвижа малко навън. Реших да дойда пеша на работа днес, но по едно време по средата на пътя ме сви корема и доста се изплаших.

Мегс, благодаря за кафенцето  Heart Eyes
Анхелика, не се притеснявай, важното е да устискаме някак си до 9-тия месец  Hug
ДесиХ2, приятна почивка на моренцето  Hug
Едира, Ронка, браво за хубавите резултати и дано до края да сте така  Hug

Вчера ходих на консултация при моя доки, той ми каза да продължа магнезия и естествено да си почивам повече. При малката всичко беше наред, отговаря си на седмиците и така. Да ви се похваля от 14.07, когато бях за последен път на консултация, съм качила само 1кг. Това за един месец направо е рекорд за мен   Mr. Green В момента съм 73 кг, като се има предвид, че започнах от 60кг.

Пожелавам ви лек и приятен ден  Hug

# 243
  • Пловдив
  • Мнения: 419
Добро утро, момичета! Вчера цял ден само ви чета, че докато организирам поръчката към немците, малко ми се зави свят.

За мен това е предпоследния работен петък. И малко почнах да се вълнувам, снощи разправях на мъжа ми, че както бях с усещането, че този момент (със спирането на работа) е мнооого далеч във времето, сега нещо много бързо дойде.
venira, снощи направих втората си поръчка от там (която се оказа огромна), събрахме се 10 човека, доставката ни идва по 1,6 евро на човек. Не знам в колко кашона ще ми я изпратят, като се има предвид, че са 54 артикула (има и количка и кош за новородено). Никакъв проблем нямам с поръчките, предния път пристигна за 9 работни дни, предполагам, че и сега ще е горе-долу за толкова време. Ето ти темата за пазаруване от там - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=418543.0 - на първата страничка момичетата са описали много подробно нещата.
Ани, и аз нямам търпение да видя какво си сътворила с детската стая. И да кажеш много поздрави на Миракъл днес - всички сме с нея.
Ако не ме изпревари Миркам, наобяд ще ви пусна нова темичка (като гледам как пишете Joy)

# 244
  • Мнения: X
Добро утро момичета.Как спахте.
Аз днес си взех резултатите от изследванията,малко мио се струва,че не са добри,за това ще ви ги пусна да си кажете мнението. Peace
хемоглобин-100g/l,(110-180)
левкоцити-10.4,от4 до 10
хематокрит-34.4,от35 до 54
MCV 85.1FL(80-95)
MCH 24.7pg(27-32)
MCHC 296g/l(320-360)
Другите неща са наред,само тези ме притесняват,а някои даже не ги знам за какво са. Embarassed

# 245
  • Мнения: 103
Добро утро!
 
Герчо, Ронка и Едира
, много се радвам за вас и бебчетата! Нека със всички ни е така!
 Peace

Моля са Миракъл да е добре, а също така и бечето!

Рони, аз съм от Плевен. Беше попитала вчера от кой град, съм ама докато ви изчета.... Grinning

Добре дошли на всички нови момичета! Така се радвам че ставаме все повече и повече бъдещи мами!

За пълната анестезия - не съм раждала, но съм била под две пълни анестезии. И в двата случая вида упойка беше добър, и се възстанових много бързо. Смятам, че това изцяло зависи от анестезиолога, който може да попитате какъв вид ще ви постави, как ще се чуствате след това.
Майка ми работеше около 10 год. в онкооперационна и ми е казвала, че е имало упойки, от които повръщат или бълнуват, като си казват всичко след събуждането, а има и такива, които се понасят много по-леко от пациента.

За бебешко парти - мисля, че това епрекрасна идея! Аз обаче не знам дали някой ще ми организира, имам приятелки но не сме говорили с тях за това. Струва ми се идеално - защото така няма да има подаръци, които не са нужни на бебето или майката. Смятам обаче да направя на моя приятелка, която сега е в третия месец,  като му дойде времето!

Изминалите два-три дни на моменти ми се вие свят. Пия Сорбифер вече 15 дни заради ниския хемоглобин. Утре ще си направя кръвни изследвания. Не знам обаче ако са добри от какво може така да ми отмалява от време на време. newsm78
Това от мен! Приятен ден!

# 246
  • Бургас
  • Мнения: 420
Добро Ютро! Hug Аз днес отивам да си вземам поредния болничен Crazy
Утре вече ще сме в новата къща  bigdance2 Много съм щастлива от този факт! Hug

Ани
, и на мен ми е интересно какво си сътворила;-)

Анхелика, спокойно мила Hug

# 247
  • Мнения: 4
Добро утро мамчета  Hug
Аз днес се сабудих от болки Sad ниско долу ме болеше,като менструални болки,но не беше контракция защото беше постоянно... може би бебчо нещо се е наместил и е притиснал нещо ,знам ли..
Дано всички сте добре.
А за въртележката на фишер - прайс май намерихме начин как да я сложим Simple Smile много е сладка мнооого Simple Smile
Момичета днес си отивам в Пловдив за събота и неделя Simple Smile ще отида да видя пелените в mothercare дано ми хареса:)
Приятен ден от мен Simple Smile

# 248
  • Мнения: 12
Добро утро на всички мами,

Chipche, на мен също ми се вие свят понякога, но навсякъде пише, че в нашите месеци било нормално, затова си мисля, че не е нужно да се притесняваш. Аз както си седя седнала и все едно заметресение става, но после пак минава.

Хубав и слънчев ден на всички  Hug

# 249
  • Мнения: 0
добро утро и от мен аз докато се събудя вие сте изписали цял роман и аз трябва да оправям детската стая но изчаквам все още за да разбера какво ще е бебчето ми че засега се крие приятен ден newsm51 newsm47 newsm10

# 250
  • Мнения: 12
Anhelika,  не се безпокойно излишно, знаеш че тук няма ред, на който когато му е писано.
Мегс, благодаря за кефенцето, аз да ви кажа изобщо не му мисля как ще се справям с безсънните нощи, защото просто от както съм мама не съм се наспивала! Shocked  Моят хубостник снощи за поредна вечер ни направи фиеста и заспа в 11.00 и се събуди в 6.00-напълно отпочинал, да ама мама си е легнала в 12.30, че докато нахрани тати и да разменят някоя дума и то... та така, не знам от къде я вади тая енергия това дете, на обяд спи 2 часа, което мисля, че е нормално, като сложим и че ствам да го завивам, защото много се върти или пък да му дам водичка, ако нещо се е стреснал и то кво остана... newsm78  
Ако ви се вие свят си следете кръвното,може да ви е по-нисичко или пък бебко да е притиснал някой кръвоносен съд. Peace

# 251
  • Мнения: 0
чипче споко на мен също ми се случва особено в затворено помещение направо имам чувството че ще се строполя на земята нормално е newsm10

# 252
  • Мнения: 239
Anhelika, малко ти се разминават стойностите на твоите изследвания с референтните стойности. Лекаря не ти ли каза дали трябва да предприемеш нещо. Отивай на консултация. Виждам, че хемоглобина малко ти е паднал, което до колкото знам е много важно за развитието на бебчо. Трябва да ядеш повече храни богати на желязо. А ако докторът ти прецени може и да пиеш нещо допълнително. Моят съвет е да се консултираш веднага с лекаря си Hug

# 253
  • Мнения: 0
каки това е много не приятно аз поне с мойта нямам проблем като я сложа към 21 и 30 се буди чак в 8 00 а и следобед си спи по 3-4 часа много е добричка ако и с това е така няма да имам грижи  newsm44

# 254
  • Мнения: 12
каки това е много не приятно аз поне с мойта нямам проблем като я сложа към 21 и 30 се буди чак в 8 00 а и следобед си спи по 3-4 часа много е добричка ако и с това е така няма да имам грижи  newsm44

Еееее, тва е-браво на детето! Абе аз само слушам легенди как децата като ги сложат в 9.00 и сутрин стават в 9.00, при нас нокога не е било. Ще видим живот и здраве как ще ги комбинираме нещата. Моята кума също има малко разлика между децата и ми обясняваше, че тъкмо едно заспи и другото се събужда, съвсем ще сомнамбулясам!  Shocked  Shocked  Shocked

Общи условия

Активация на акаунт