ЯНУАРСКИ МАМИ 2010 г. - 15тема

  • 12 144
  • 298
  •   1
Отговори
# 270
  • София
  • Мнения: 2 245


Честит имен ден на всички, които празнуват днес!!! Да сте живи и здрави, и Богородица да закриля вас, и вашите рожбички!!!

# 271
  • Мнения: 9 492
Честит Имен Ден на всички Мимета!  bouquet

Rally_and_Betty Честита ви християнка!   bouquet

# 272
  • Мнения: 693
Задължително прати адреса  Wink

И за мен едно парче, моля Joy ако може и рецептата hahaha

Честит рожден ден на Iri и Little Miss newsm59 честито и на всички именници newsm67
Желая ви много здраве и щастливи мигове в живота  bouquet

Рали, хубав празник и на вас, честита ви християнка. Моля те, после да споделиш всичко, в подробности плюс снимков материал, защото и на нас ни предстои. Ще кръщаваме Михаела на 8-ми ноември (Архангеловден). Сега съм на вълна църки, така ми се искаше да е в някоя голяма, като Св. Неделя, например. Всички ми кават, че вероятността на такъв голям празник да я кръстим сама клони към нулата (даже тема съм пуснала в Нашите деца).

Аз като една добра съпруга правя закуска и готвя обяда  Sunglasses
Михаела от вчера гостува набаба си и днес ще плуем Mr. Green

# 273
  • Мнения: 648
Честит празник на всички майки- бъдещи и настоящи, честит рожден ден на  Iri_ и .:Little Miss bdbaloni hbday hbday baloni! Да ви се похваля-снощи ни поканиха за кумове, сватбата ще бъде на 01,10, ние естествено приехме, дано само такива хубави моменти да имаме за в бъдеще! Хубав ден на всички и весел празник!

# 274
  • Мнения: 0
 newsm59 на Iri и .:Little Miss:.!

Честит имен ден на всички именнички, дя са ви живи и здрави имената и покрай тях и вие   bouquet  bouquet  bouquet
Хубав празник Rally_and_Betty   bigdance2!

# 275
  • Мнения: 9 492
Оооо Katinche значи ол инклузива е у вас-идем Mr. Green  eat
И аз исках кръщенето на Трифон да е някъде по-така, а не в някоя обикновена църква; отидохме да питаме каква е цената на Златните кубета на Шипка-500лв /2006г/-в първия момент реших, че попа се бъзика Crazy
Да, ама не! Кръщенета, сватби-500 Naughty
Естествено не ги дадох, а и ни разясниха, че там е костница и принципно "радостни" ритуали не е добре да се правят...

# 276
  • Мнения: 693
Оооо Katinche значи ол инклузива е у вас-идем Mr. Green  eat
И аз исках кръщенето на Трифон да е някъде по-така, а не в някоя обикновена църква; отидохме да питаме каква е цената на Златните кубета на Шипка-500лв /2006г/-в първия момент реших, че попа се бъзика Crazy
Да, ама не! Кръщенета, сватби-500 Naughty
Естествено не ги дадох, а и ни разясниха, че там е костница и принципно "радостни" ритуали не е добре да се правят...


 newsm65

За кръщенето незнам, но живот и здраве може РД на бъдещите януарчета да празнуваме заедно!
Сега, като свърши летния сезон ще си спретнем срещичка, тъкмо да се опознаем Sunglasses

И в крайна сметка къде направихте кръщенето?

# 277
  • Мнения: 693
Чак сега виждам, че съм пуснала два поста един след друуг ooooh!

Последна редакция: сб, 15 авг 2009, 14:09 от Katinche

# 278
  • Мнения: 647
Честит рожден ден  newsm59и от мен на _Iri_ и .:Little Miss:. , честит имен ден  Wine Glass на всички именнички, много здраве, късмет и любов на празнуващите!!!   bigdance2  ura Tada

# 279
  • Мнения: 9 492
В градска църква..хич не избирах../темата е мн обширна,.. но мн ме дразни комерсиалната старана на църквата като институция-опорочава се всичко...сега за какви ли не поводи се канят за водосвети..успоредно с това стана ясно какви са далаверите със свещоливниците и кой ги "стопанисва"...същевременно самите попове се трепят като кучета..такова лицемерие е, че просто да се отврати човек/.

За колекцията-тъкмо щях да си поръчвам-написах си поръчката, и мернах дата..т.е. че съм изтървала срока Crazy-ако може сега да се поръчва?-няма да пропусна тоз път Peace

# 280
  • Мнения: 693
Ами в момента разпродават това, което е останало, трябваше веднага да се запишеш.

А за църквите си много права. Ние в Овча купел си имаме един поп, който много си обичаме. Понеже той прави всичко със собствени сили и църквичката няма още много хубав вид. И аз дълго се чудех какво да правя и още се чудя де, но времето напредва Thinking

# 281
  • Мнения: 579
Честит имен ден на празнуващите днес!

При нас нищо ново засега.

Ако някой иска блузка за кърмене размер L или иска да смени L за М,да казва,че на мен се оказа че ми е голяма.

# 282
  • Мнения: 425
ЧЕСТИТА ГОЛЯМА БОГОРОДИЦА!

Нека Божията майка закриля нас и всички, които обичаме!

Честит имен ден на всички празнуващи!

Честит рожден ден на _Iri_ и .:Little Miss:.   newsm59

Rally_and_Betty , честит празник и на вас! Много хубав ден сте избрали за такова хубаво събитие.

Катинче, шетлива булка си ти. Хич не те мисля как ще се справяш с две малки деца.  Heart Eyes

# 283
  • Мнения: 693
Катинче, шетлива булка си ти. Хич не те мисля как ще се справяш с две малки деца.  Heart Eyes

Ще е трудничко, но ще се справя Party
Но, мен не ме мислете, свекърва ми се пенсионира догодина, а тя е страхотен човек и гледа Михаела с голямо желание и ентусиазъм, да не кажа по-добре от мен. За два дена я учи на толкова много неща, че понякога ме кара да се чувствам лоша майка. Тя има един единствен син и със свекър ми винаги са мечтали за момиченце Heart Eyes
Най-хубавото е, че изпълнява всичко, дословно, което съм казала, за миг не си позволява своеволия, да ми оспорва решенията или да дава акъл, т.е. така наречените съвети Heart Eyes за разлика от моята майка, която вижда детето на 3-4 месеца веднъж Sunglasses

Днеска ще спамя, чакам да ми изсъхне лака Mr. Green

П.П. От днес съм в пети месец  newsm68

Последна редакция: сб, 15 авг 2009, 14:47 от Katinche

# 284
  • Мнения: 579
Katinche ,направо ти завиждам за свкървата!Защо не ми се падна и на мен такава? Cry
На мен майка ми ми помагаше с Гергана,обаче сега е на нова работа пък и си има здравословни проблеми и май няма да има на кого да разчитам.

Общи условия

Активация на акаунт