С радост и две чертички нови Май-чета, чакаме ви всички! N1

  • 19 070
  • 329
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 72
Кристал, как си ти?

# 301
  • Мнения: 9 464
mishenka добре съм!
Живота продължава!Така е било писано да стане! Confused

# 302
# 303
  • Мнения: 40
Здравейте момичета,

Ето че дойде време и аз да се включа в отчетния форум  newsm44 Миналата седмица видях двете чертички  EFP, но като че още ме е страх да повярвам.
Има голям шанс термина да е април, доки още не е потвърдил, но аз интуитивно усещам, че мястото ми е при вас.
Поздрави на всички и леко и безпроблемно бременеене   preggoHug

# 304
  • Мнения: 72
Happiness, ЧЕСТИТО!  baloni и добре дошла при нас  Hug Hug Hug

# 305
  • Мнения: 219
Happiness добре дошла! Всички тук май още ни е малко страх и свикваме с мисълта, че сме бременни.  Леки девет месеца ти пожелавам.  Simple Smile Първо детенце ли чакаш или си с опит?

# 306
  • Мнения: 40
Благодаря ви mishenka и sinq pti4ka.
Аз съм абсолютен новак  newsm03 - първа бременност

# 307
  • Мнения: 30
ANNI_M, добре дошла при нас! Hug
Изчакай за по- сигурно поне до 5 г.с. - тогава предполагам ще се види плодно сакче! А ако изчакаш и до 6-7г.с. може и сърчице да чуеш! Аз с първата бременност бях много нетърпелива и отидох на 35-тия ден и едва се видя плоден сак!  Embarassed бях щастлива естествено! Grinning ходих пак на 50 -тия и вдияхме зародиш и сърчице! А сега още не съм ходила- 40-ти ден ми е!  Heart Eyes

Напълно съм съгласна с mishenka. При мен също сега в 5 г.с. се видя само плодно сакче и докторката каза да отида на 28.09. т.е. ще съм в 8г.с., за да каже за сърчицето.

Happiness, добра дошла Hug в отбора!!!! Споделяй и питай каквото и когато се сетиш Simple Smile!

# 308
  • Мнения: 9 464
Happiness,  лека бременност!

# 309
  • Русе
  • Мнения: 764
ANNI_M, Happiness , добре дошли!
Кристал , радвам се, че си добре.  Hug

# 310
  • Мнения: 21
Здравейте,момичета!Благодаря за отговора и добре заварили! newsm51

# 311
  • София
  • Мнения: 167
Ани.М и Хапинес, Добре дошли!!  Hug

# 312
  • Мнения: 21
Казах ли ви колко се радвам,че ви има smile3501  На мен ми е втора бременност,но пак се вълнувам много,а и нещата от 2003 до сега са се променили-надявам се към  добро!                                       

# 313
  • Мнения: 72
Казах ли ви колко се радвам,че ви има smile3501  На мен ми е втора бременност,но пак се вълнувам много,а и нещата от 2003 до сега са се променили-надявам се към  добро!                                        

А каката вълнува ли се?

П.П.За съжаление нещата не са се променили толкова - понякога даже назаддват нащата , но остава надеждата, която ни крепи! Не ми се иска никой, никога да влиза в подтемите "недоносени дечица" , "родители преживели загуба", и "деца с увреждания и малформации" - НИКОГА ! много ми е мъчно че ги има още тези теми.....  Cry в България има най- голяма (брой) детска смъртност в света! това говори за нещо трагично! кураж и сили майчици да си видим живи и здрави дечицата - че не се знае ако се случи нещо дали в Бг (и не само) ще си помръднат пръста за нас!прегръщам ви силно всички!  Hug Hug Hug

# 314
  • Мнения: 14
 Embarassed Добро утро и от мен, от няколко дни само си мисля за предстоящата ми защита на дипломната работа другия месец и толкова се притеснявам за бебко, а вече съм минала през една защита и просто не ми се мисли как ще треперя и този път. Как мислите дали мога да навредя на бебо, защото на защитата още няма да съм влязла в 3 месец и знам, че е рисков период. Иска ми се да си мисля, че всичко ще е наред, но все пак кой знае. Някоя от вас имала ли е подобен проблем?  newsm78  bouquet  bouquet  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт