Римски щори

  • 19 110
  • 39
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 400
Змейковица, днес ходих до магазина, уникален е! Просто такъв избор има, че луда станах,  да ти кажа че не са се объркали за детската като са ти казали 300 лв, нали зависи от плата. Тези които аз харесах с единия излизаше 350 лв, а с другия 550 лв за един двоен прозорец и една врата, но има уникални платове, просто нямам думи! В спалнята и хола ще слагам щори  плисе, но за детската, нямаше избор на цветове и колкото и скъпо да ми излезнат римските ще сложа от тях. И като дойде време за пердетата пак там ще отида, даже набелязах

# 31
  • Пловдив
  • Мнения: 4 148
Много се радвам, че си си харесала  Hug
Аз още не мога да си простя, че поръчах щорите за хола с този плат, а не с един бамбуков - не знам да ли си го видяла  Wink Ама пък тези блек аут наистина много добре затъмняват ва нашия южен хол  Peace
След време смятам да поръчам още едни от бамбуковите и наесен и напролет ще ги сменям  Mr. Green

# 32
  • София
  • Мнения: 700
Снощи идваха от Ролпласт да вземат размери. Римските щори ще ми излязат 118лв за двукрилен прозорец, което ми се струва добре. Ще ги монтират другия четвъртък и тогава ще ви покажа как са станали. Това, което ме притеснява е ,че избрахме тъмно кафяв плат, но имам доста светли акценти в помещението, та се надявам добре да се да се получи и да не захлупи стаята. newsm78

# 33
  • София
  • Мнения: 2 896
Много се радвам, че си си харесала  Hug
Аз още не мога да си простя, че поръчах щорите за хола с този плат, а не с един бамбуков - не знам да ли си го видяла  Wink Ама пък тези блек аут наистина много добре затъмняват ва нашия южен хол  Peace
След време смятам да поръчам още едни от бамбуковите и наесен и напролет ще ги сменям  Mr. Green

Я страхотна идея, не се бях сещала, че мога да си направя и щори от друг плат, механизма така и така го имам, мога да сменям само самите щори.
Отиде ся та се не видя...ще започна неусетно да се оглеждам за платове  Laughing

# 34
  • Мнения: 564
 Гуш, може ли да споделиш, моля те, координатите на фирмата,за която каза, че шият със собствен плат?  Hug Защото и аз съм се замислила за някакви по-тънки щори за неслънчевите сезони  Crazy
А днес идват да монтират и малко по-късно ще пускам снимки  Peace

# 35
  • Пловдив
  • Мнения: 4 148
Много се радвам, че си си харесала  Hug
Аз още не мога да си простя, че поръчах щорите за хола с този плат, а не с един бамбуков - не знам да ли си го видяла  Wink Ама пък тези блек аут наистина много добре затъмняват ва нашия южен хол  Peace
След време смятам да поръчам още едни от бамбуковите и наесен и напролет ще ги сменям  Mr. Green

Я страхотна идея, не се бях сещала, че мога да си направя и щори от друг плат, механизма така и така го имам, мога да сменям само самите щори.
Отиде ся та се не видя...ще започна неусетно да се оглеждам за платове  Laughing

 Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Хи-хи ще ме намразят мъжете ви

# 36
  • София
  • Мнения: 2 896
Гуш, може ли да споделиш, моля те, координатите на фирмата,за която каза, че шият със собствен плат?  Hug Защото и аз съм се замислила за някакви по-тънки щори за неслънчевите сезони  Crazy
А днес идват да монтират и малко по-късно ще пускам снимки  Peace

ето

# 37
  • София
  • Мнения: 700
На мен също ми хрумна, че ако не ми хареса как стоят, мога по-нататък да си купя друг плат и да ми го ушият някъде, след като вече имам механизма. Peace

# 38
  • Мнения: 564
  Гуш, мнооого благодаря  Hug
И аз вече мога да се похваля с щорички.  Ама много трудни за снимане  ooooh! На цвят нямат нищо общо, много по-различно е на живо  Mr. Green

Ето, от тук нататък:  http://btosheva.snimka.bg/other/dnevna.364552.14273324

# 39
  • София
  • Мнения: 700
Bobeto , много са хубави щорите.Честито и със здраве да им се радваш Peace

Общи условия

Активация на акаунт