Хайде да откажем цигарите завинаги!-4

  • 15 273
  • 411
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 44
Ами това с пуретите, не че не се брои, но аз предпочитам да си мисля така. В смисъл, че по-добре да изпавкам една пурета, но да не су купя цигари.х Една позната така ги беше спряла с пурети. Нямам предвид да павкаш пурети вместо цигари, а когат много ама наистина много ти се припуши да павнеш няколко пъти, дори нсе цялата пурета и понеже те са тежки, бързо ти минава мерака.
Не знам, не мога да дам съвет за такова нещо, по-скоро, според мен е по-добре да не се обръщаш към тях.

# 16
  • Добрич
  • Мнения: 757
  Hug Приемате ли нови попълнения  Wink 

# 17
  • Ямбол
  • Мнения: 1 452
и аз тук ... дано успея да ги спра нaпълно...

Последна редакция: ср, 12 авг 2009, 18:27 от maria.4

# 18
  • Мнения: 44
Добре дошли и успех Hug

# 19
  • Добрич
  • Мнения: 757
Всяко начало е трудно, дано да удържим фронта  Praynig

# 20
  • Мнения: 7 723
 
 Hug Приемате ли нови попълнения  Wink  
и аз тук ... дано успея да ги спра ньпълно...
Добре дошли! Hug
И аз съм тук от скоро. Днес ми е четвърти ден Crazy

# 21
  • Мнения: 73
Ot tozi smotan komputar samo 6te nai6a sapis i ot men, 4e nqma drug ezik. Heart Eyes

# 22
много мислих дали да пи6а за6тото се изданих след като издарйах цял ден без да пу6а ве4ерта ни доидоха гости и нали знаете у6 само една та и днеска пак така не сам се отказала след малко си вземам ду6 и пак 6те пробвам и без това нямам цигари  мисляси 4е сам не спасяем слу4аи Tired

# 23
  • Мнения: 7 723
Страница, това, че нямаш цигари не може да те накара да не пушиш.
Дори напротив- само мисълта, че нямаш ще те изнерви още повече...
(дано да не съм права за тебе, но при мене е така Praynig)
Оня ден, като реших, че няма да пуша имах цигари.
...дори все още си ги имам.
Просто си кажи "искам да ги откажа, не искам да пуша,
не ги забелязвам..." Стискам ти палци Hug

# 24
  • София
  • Мнения: 1 311
Добре дошли на всички нови!  Hug
Руске и на мен и се пуши от време на време,но ми минава много бързо.....а и само мислено,иначе не изпитвам никаква нужда.  Mr. Green
Желанието ми е все по малко и сега съм толкова болна и добре ,че не пуша.  Crazy
Толкова много ме боли гърлото и ако все още пушех ,нямаше да пропускам цигарите....въпреки че ми е зле  doh .....,но това е в миналото.  Heart Eyes

# 25
  • Мнения: 34
Здравейте и от мен  Hug

Горд непушач съм от 19 Юни  bowuu Чета темата от време на време, но не често защото тук почти всеки втори пост е колко ми се пуши или как не съм издържал днес щото............ ooooh!

Пуших по 2 кутии на ден 12 години  Embarassed  да не си помислите, че съм пушила чат пат. Спрях ги от веднъж и не съм докосвала цигара от тогава. Миналата година ми подариха електронна цигара, но да съм я носила 10 дни с мен. Реших, че ако ще ги отказвам истинскити по-добре да не свиквам с електронната и това беше - край. В къщи имам 2 непълни кутии цигари. Аз също на моменти се сещам за цигари, но лудост няма  Wink и не паля. По - точно е момента когато преди съм пушила( след баня, хранене и др подобни) Сънувах, че съм запалила даже  Mr. Green и веднага загасих като се сетих , че вече непуша  Whistling.

Пожелавам Ви успех и много воля   bouquet
 

# 26
  • Мнения: 1 394
Цитат
Оня ден, като реших, че няма да пуша имах цигари.
...дори все още си ги имам.
Първо-добре дошли на новодошлите!  Hug
И майка ми така имаше цяла кутия,изпуши пет -шест цигари от нея една след друга и каза край!Кутията и стоеше близо два-три месеца,докато един ден се осъзна,че повече никога няма да пропуши отново и я даде на баща ми!  PeaceИ той е непушач от има няма месец и отгоре...Пушше 35 години по две кутии на ден,че ако имаше и мохабет и трета подхващаше,та я оставяше наполовина...Той пък сдо такава степен беше,че е ремонтирал колата и половин час изгасналия фас му стоеше в устата,той намига с едното око,като хампи и даже се сети да дърпа,докато не осъзна,че цигарата е изгаснала половин час преди това........така се смях,толкова смешен изглеждаше... Crazy...А колко пъти в тъмното е палил цигара на обратно и то сутрин рано,още не си измил очите......грозна гледка ,а и е толкова унизително.... ooooh!

# 27
  • Мнения: 2 099
Някой да е димял с по 2 цигари наведнъж?  #2gunfireОсвен мен, знам още 2-ма. Единият още е жив.Confused А моята цигара димеше в пепелника до умивалника - докато миех чинии, и си подръпвах от мокрия фас. Днес не мога да си представя този ужас tantrum
Ръфайте ледените дини, праскови и ябълки, пийте водите и вярвайте в себе си.  newsm53

# 28
  • Мнения: 2 099
dodyniki,  съкровищата наистина са уникални! Господ здраве да ви дава Praynig
А като ми пробягва погледа над сентенцията ти  - без да я омаловажавам - все се сещам за моя пра-свекър - баща и дядо на злокачествени пушачи, свещеник, който му намерил цаката да успокоява попадията: "Що народ съм погребал от чист въздух!... И нито един - от мръсен, попадийке. Остави децата".
Две от въпросните "попски унуки" успях да откажа от цигарите. Болгар-болгар!  smile3508

# 29
  • Мнения: 44
НЕСПАСЯЕМ СЛУЧАЙ НЯМЯ!!!!!!!!!!!  Аз все още не мога да кажа, че съм се освободила от гадните вунящи неща, но ще успея, знам го. Дори и да се проваля от няколко пъти, накрая ще успея. Само никой да не си и помисля, че е неспасяем случай. Това е само в съзнанието, болната психика, заразена с мръсните папируси. Само, че това се лекува.
Щом сме тук, значи един по един всички ще успеем. Знам го. След време всички, които сега сме още несигурни, ще помагаме на новите, които ще влязат в този форум с надеждата и желанието да спрат.
 Ще видите. Най- обичам някой да ми каже, че аз немога да направя нещо. Мечтая си някой ей така да ми го каже, та да видиш като се събуди ината в мен какво става, все пак съм козирог с асцендент овен. Май като се замисля това най-ми трябва. Някой да ми каже, че немога

Общи условия

Активация на акаунт