Хайде да откажем цигарите завинаги!-4

  • 15 320
  • 411
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 60
Пожелавам на всички успешен ден и нито една цигара за деня.mimi_msm пробвала ли си със хомеопатични синът ми го изтървах и сега сме със алергии от тези лекарства,но дъщеря си гледам да я лекувам със хомеопатия.Най добрата ми приятелка ми го препоръча нейните деца ги лекува само със тунзилотрен то е за ангини пробвай ако искаш но трябва да е в началото на процеса.Моята лекарака като и казах че съм го ползвала ми каза че е хубаво но не при всички деца действа,но поне със нищо няма да навреди.А някой ще ни каже ли какво трябва да гледаме по бтв. smile3535

# 346
  • Мнения: 256
MamaSlan4ita отказване и диета, браво! Аз първо ги отказах и едва сега подхващам диетите.

MaryJane аз с диетите съм леко скарана  smile3506, ще му мисля като откажа цигарите и натрупам материал. Зеления чай съм го взела с цел пречистване от токсини, както препоръчаха момичетата тук.
mimi_msm дано твоето дребосъче се оправи скоро, че да си отдъхнеш. Иначе съвет от личен опит не мога да дам, но и аз съм чувала, че има дечица, които успешно се лекуват с хомеопатия, но ако решиш първо си се консултирай с лекар хомеопат.

# 347
  • Мнения: 334
Mama Slan4ita, страхотна идея! Аз вместо зелен чай и мед, сутрин пия кафе на гладно, но ефектът далеч не е същият Mr. Green
Ще взема и аз да пробвам, че след като отказах диетите, стомахът ми стана нередовен. Зелен чай какъв и кога го пиеш? Аз съм си купувала едно време един медицински, пиеше се вечер, но беше леко опасен, понеже действаше много активно на сутринта Joy

# 348
  • Мнения: 256
MaryJane аз си купих зелен чай с лимон на Twinings (пакетчета), защото обичам чая с лимон, а казват че зеления чай трябва да се пие на гладно без добавки.  Thinking Аз обаче чай и кафе не мога да пия горчиви, за това добавям мед.  Whistling
Пия го по два пъти на ден (препоръчително като начало, иначе оптимален вариант 4-5 пъти).

# 349
  • Мнения: 2 556
Веднъж бях на гости на една приятелка и тя ме почерпи със зелен чай, пиела си го всеки ден. Изкарах нощта в тоалетната, оттогава не съм повтаряла, явно тя пиеше някакъв супер як чай  Mr. Green Кажете ако има някой по-нормален, с не толкова стряскащ ефект, да си взема от него.

# 350
Добър ден, радвам се много че този път се включвам в темата за да се похваля, че вече HE съм "Гадна ПУШАЧКА"!!!! Изписали сте 3 теми откакто ви се оплаках, че бях бременна, но пак не бях спряла да пуша...Е, вече съм майка на 2 дечица и не пуша повече от месец. Но Този път - завинаги, Наистина!!! Много съм щастлива за това и пожелавам на всички, които се борят - УСПЕХ!!!  Hug  Hug  Hug
И да ви кажа - наистина всичко е в настройката, в главата...щом аз се отказах - значи няма невъзможни неща!!! Трябвало е просто да го реша, и ето - реших и спрях. Последния ден като пушачка изпуших почти 1 кутия. На следващия си казах, че няма да запаля вече, така и направих  Peace От раз му е майката, преди само се залъгвах, че постепенно ще ги намаля и спра...Много ви благодаря, момичета  Hug Четях ви и последно искам да кажа, че "Брънката' е в думата "ЗАВИНАГИ"!!! Точно тя ми помогна да взема окончателното решение да спра да се тровя!

# 351
  • София
  • Мнения: 1 311
Браво,радвам се вас!  Hug
Да са ви живи и здрави дечицата!   bouquet

# 352
  • Мнения: 60
Първо честита ти рожба и след това поздравление че вече не пушиш гадна пушачка.Само такива работи искам да чувам от раз smile3501 и аз съм на мнение не става със намаляне.

# 353
  • на майната си
  • Мнения: 425
Tess, аз пия Pickwick и всякакви вариации на зелен чай от хипермаркетите, без СЕНА /така мисля се казваше този по аптеките със слабително действие/ и не ми действат олабващо Simple Smile.
Пия ги защото спрях и кафето, а съм с ниско кръвно - чая ми помага определено.

# 354
  • Мнения: 334
Mama Slan4ita ти пиеш трапезен чай, и той е с антиоксидантни свойства, но аз като Tess си бях взела от аптеката специално за разслабване и сутрин ако закъснявах за работа ставаше страшно-смешно. Mr. Green
ГАДНА ПУШАЧКА браво! Ама ти наистина отдавна не си писала, щом си родила две деца междувременно! Да са ти живи и здрави, а ти да не се връщаш към гадните навици. На мен пък днес много ми се пуши Tired ще устискам някак си, ама много странно как ме хвана изведнъж желанието след почти пет месеца newsm78

# 355
  • София
  • Мнения: 1 311
Спокойно MaryJane,желанието ще отмине.Мен също ме хваща от време на време.  ooooh!
Даже вчера сънувах пак,че пуша.  doh Ужаааас,ама като се събудих ми олекна.  Blush

# 356
  • Мнения: 419
Здравейте момичета   bouquet.
Много се радвам на успехите ви  Grinning.
Като ви чета, май моята стратегия с намаляването ще се окаже грешна, но поне ще опитам, защото другата - спиране от раз, при мен просто не става  Whistling.
Вече няколко дни успях да намаля потреблението на половина, и го броя за успех  bowuu.
Много ми е приятно да ви чета, много ме надъхвате  Hug.

# 357
  • София
  • Мнения: 1 311
Да,за съжаление това с намаляването няма да стане...,но пак си е успех.  Mr. Green
Събирай кураж да кажеш край,че си трябва.  Wink

# 358
  • Мнения: 1 394
Цитат
Зеления чай съм го взела с цел пречистване от токсини, както препоръчаха момичетата тук.
Освен,че прочиства токсините,има антибактериално действие,защитава от свободните радикали и ободрява в пъти повече от кафето.Пробвай една сутрин само да пиеш зелен чай вместо кафе-разликата е огромна,и най-хубавото е това,че не ти вреди,а може само да ти помогне,за разлика от кафето...И за изчистването на белите дробове страшно помага /с 1л.мед/,а е и мощно средство за по-добър метаболизъм.3-4 чаши на ден и 30мин спорт могат да те отърват от излишните килограми! Peace

# 359
  • Мнения: 60
Като чета колоко хубаво действие има тоя чай чак на мен ми се допива,ама ще изчезна нацяло.Но парси за едно е права тази марка чайове са страхотни аз купувам за децата само от тях.Искам днес само хубави новини момичета никакви издънки вярвам във вас ако ви се припуши пишете на нас все ще има някой на линия да ви разубеди но преди да запалите разбирасе.Успех на всичкии целувки.

Общи условия

Активация на акаунт