Хайде да откажем цигарите завинаги!-4

  • 15 288
  • 411
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 256
Пробвай една сутрин само да пиеш зелен чай вместо кафе-разликата е огромна,
dodyniki благодаря   bouquet
Май крилца ще ми поникнат вече  People Angel - не пуша, не пия сега и кафенцето ако откажа.
Хайде аз ще си забъркам гърмящата смес от зелен чай, ако успее да ме събуди добре.  
На всички пожелавам успешен безникотинов ден   Hands Thumbsup

# 361
  • Мнения: 1 163
Добро утро на всички. ГАДНА ПУШАЧКА да са ти живи и здрави дечицата. Много да те слушат.
motto ние един курс със Тонсилотрен направих ме. От него и се поприбраха сливиците но в нашта градина контрол над болните деца няма. Моята е много прилепчива и да и изкиха някой насреща вече е готова. Днеска милото е като че ли по добре само дето съм на работа и цял ден ще го мисля.  Cry Cry Cry

# 362
  • Мнения: 85
Здравейте, момичета.
Гадна Пушачка, поздравления и за детенце и за спирането   bouquet
Тесс - сание сигурно е зеления чай, с който са те черпили. Майка ми го пие. Знам, че първите 1-2 пъти разкарва брутално, но после вече не е така и просто пречиства, но бих го препоръчала само на хора със слаб метаболизъм, защото иначе стомаха свиква и червата стават лениви. Спреш ли чая - сбогом, кенеф!
Пък аз ........  Embarassed пуших няколко цигари тия дни. Сега нещо се разболявам. Не знам дали е защото не бях пучишила и сега никотина ми се отрази зле, или просто от много бири  Whistling
Взех си някакъв чай Бронхолин ако мога да се излекувам само с билки. Взех си и табекс щото видях, че иначе няма да стане. Уж исках да пуша една цигара сутринта преди да почна табекса - така като за последно  Laughing ама ми стана гадно и я угасих. А досега винаги като съм била болна съм си пушела.. Все пак имам някакъв напредък и за сега няма да пия табекс, но ако ми се припуши .. ще действам. Но ми е гадно, че съм с такава слаба воля.
Мими, ти как се справяш? Надявам се малката  наистина да е по-добре и да не се тревожиш толкова. Иначе пушиш ли? Ядеш ли?

# 363
  • Мнения: 1 163
zelka не ям. Не съм спала и яла от три дни. Цигари все още припалвам но имам на работа. В къщи нямам, че то малкото му се повдига от тия гнойници в гърлото ми представи си да се пльосна над него с гадната си воня ами ще се издрайфа веднага. Старая се да не пуша но имам две три цигари в кутията тука на работа и представи си свидят ми се да ги хвърля. Изпуша ли ги край. Значи удържам за сега само едното си обещание да съм на диета. Вече съм смъкнала две кила. Ти как се справяш?

# 364
  • Мнения: 66
Барво на тези, които са успяли да спрат цигарите! Аз не мога.

# 365
  • Мнения: 2 099
Солетче, викаш " да не вярваме никому, освен на себе си". Бога ми, все още изобщо не вярвам на себе си, ЧЕ НЕ ПУША! Това мойто хич не е за вярване. Който ме познава - вика като шопа "Те такове животно нема - тая да спре да пуши..."
Ами не пуша. Вече 3 години.
Гадната пушачка - така ми викаха и на мен - е пълен юнак!!! Знам само един-единствен по-злокачествен от мен. 
Извод: след като аз спрях - всички могат.
Мими, не се мъчи сега да спираш като ти е тежко - пуши на воля, ще му дойде времето. Гледай само да не е късно, че детенце да не си отвръща главата като понечиш да го целунеш.
Танцуваща с вълци, трябва, и може от раз, ама не му е дошла времето. Нема а се зориш, я...     

Ама че проповед му дръпнах...сори! Ама наистина не знам по-тежък случай от моя. Затова съм тук - с вас  bouquet

# 366
  • Мнения: 60
Браво Баба Здравка-Баба Мравка  smile3501 страшна реч и си много права всичко е до нагласа рашаваш и от раз иначе нестава и аз съм на това мнение.На кой когато му дойде времето то се усеща от всеки кога е то.Пожелавам на всички лек ден,mimi_msmнадявам се детенцетоти вече да е добре и ви пожелавам скорошно оздравяване  love001ЧАО на всички.

# 367
  • Мнения: 1 163
motto температурата спадна. От вчера не е вдигала да чукам на дърво. Успя и вчера да си хапне по хубаво и мисля, че нещата вървят към оздравяване слава богу. Ей голям зор видях с тая ангина. Сега обмислям вариант да  я прехвърля в саниториалната детска градина във Варна, че чух как контрола за болните деца бил голям. Не се допускали болни в градината а в момента където ходи е пълна анархия вчера госпожата ми каза как майки си носели сиропите и я молели да ги дава на децата, което ужасно ме потресе. Shocked Shocked Shocked Не мога да си обясня каква е тая безотговорност но както и да е. Сега по темата: изпушвам по две три цигари на работа но като се прибера в къщи забравям за тях.
Баба Здравка-Баба Мравка ти как я караш?
Зелка да драсне и тя два три реда къде се е изпокрила?
Руска и тя изчезна сигура ги опъва някъде скрита.
солетче  няма невъзможни неща.

# 368
  • Мнения: 85
Бабо Здравке, трябва по-често да пишеш тук. Аз съм от тия пушачи, дето не могат да си представят, че могат да ги спрат, така че подкрепяй  Wink
Купих си Табекс, но не го пия толкова често колкото пише. Вчера пуших 3-4 цигари (на фона на 1 кутия си е добре), ще се опитам днес да не пуша. Даже съм си уговорила среща с племенницата (1 год.), че да имам стимул да не смърдя на отрова.
Мими, как е положението при вас? Вчера каза, че е по-добре. А днес? С теб съм, Мими, всичко ще е наред  Hug

# 369
  • Мнения: 1 163
zelka давай мацо да ги спираме тия гувна не да се излагаме в темата и пред хората а да викат след време: Видях те ли ги най-малко очаквах ме от тях а то кво стана и двете с красиви кожи, слаби финни, и миришещи на скъпи парфюми.  Laughing Laughing Laughing

# 370
  • Мнения: 85
mimi_msm как ми харесваш така като си надъхана! Моя ентусиазъм беше поизчезнал, ама тази сутрин пак ме озари Simple Smile
Хайде стига сме се тровили и сме приличали на циганки с пръчките в устата!
Чайове, тик так и .. за теб плодове, за мен пиле Simple Smile след 1 месец ще сме перфектните мадами Simple Smile

# 371
  • Мнения: 2 099
Бабо Здравке, трябва по-често да пишеш тук. Аз съм от тия пушачи, дето не могат да си представят, че могат да ги спрат, така че подкрепяй  Wink
Купих си Табекс, но не го пия толкова често колкото пише. Вчера пуших 3-4 цигари (на фона на 1 кутия си е добре), ще се опитам днес да не пуша. Даже съм си уговорила среща с племенницата (1 год.), че да имам стимул да не смърдя на отрова.
Мими, как е положението при вас? Вчера каза, че е по-добре. А днес? С теб съм, Мими, всичко ще е наред  Hug
Зелка, направо Супер-Зелка! Ама опитай да спазваш схемата на Табекса, намалена с табл. При това до край! И като посегнеш към фаса - сещай се, че ще ти се додрайфа неудържимо като на бременна. Брой до 100 - меракът минава за 3-5 минути, доказано е!
Мими, посвестили сте се явно, слава Богу!

# 372
  • София
  • Мнения: 1 311
Здравейте Момичета!  Hug  Heart Eyes
Мимиии,радвам се ,че малката е добре и дано скоро да не се разболява!  fingerscrossed
Снощи пак сънувах,че пуша...не знам какво ми става.  ooooh! Не си мисля за цигари,а напротив....  Crazy
Все пак да ви се похваля днес стават 4 месеца,откакто не пуша.  Grinning
Една почерпка от мен....плодчета,че нали сте на диета,да не ви изкушавам.  Grinning

# 373
  • Мнения: 85
Цитат
Ама опитай да спазваш схемата на Табекса, намалена с табл. При това до край! И като посегнеш към фаса - сещай се, че ще ти се додрайфа неудържимо като на бременна.
Бабо Здравке, 6 таблетки на ден ми се струват много. Вчера следобяд изпих 2, и вечерта си запалих и не ми беше особено гадно да ти кажа. Не знам.. повече се осланям на воля отколкото на хапчетата, но все пак и те помагат мъничко.
Линааааа, аз не мога да ям плодове  #Crazy Ще ходя да ям сега едни яйца, че как ми се дояде киви ако знаеш  Joy

# 374
  • Мнения: 1 163
LINA... Честито Мила.    Gift  Gift получаваш виртуален подарък от мен. Сега да си хапна малко плодове докато не се е включила Зелката, че току виж не ми е оставила и едно грозденце  newsm53
Баба Здравка-Баба Мравка подобряваме се слава богу. Сега вече трябва да съм силна заради детето и да не допускам да му воня на цинганора /ще ме извиняват ромите не съм расистка но те си вонят точно така на цигари/

Общи условия

Активация на акаунт