Хайде да откажем цигарите завинаги!-4

  • 15 287
  • 411
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 2 099
 newsm10 smile3501 на всички героични хубавици newsm03!!! Хубав ден! Безавариен и безникотинов, спорен и доходоносен!

# 376
  • София
  • Мнения: 1 311
Жалко,че не мога да угодя на всички....  ooooh!
Ама нали е виртуално,ще ми простите.  Praynig
Приятен ден и от мен!

# 377
  • на майната си
  • Мнения: 425
Минавам само да се похваля. Снощи имах една доста силна вечер - първо с колеги, после до сутринта с приятели  Wink
Устискааааааах  newsm44, независимо от голямото количество мента.
На няколко пъти ми мина еретичната мисъл да си взема една уханна пурета, но бързо я разкарах Simple Smile.
Днес дори не ме цепи яко тиквата, както се случва обичайно след препиване+препушване, нооооо иде ми да smile3538 - много тежък ден ще бъде. Да живее Alka-Seltzer-a

# 378
  • София
  • Мнения: 1 311
Браво parsy,аз все още не съм имала такива вечери(силни имам в предвид) и не знам как ще се справя.Винаги съм шофьора и направо ми писна...искам и аз да си пийна,ама не знам кога ще е...  Rolling Eyes

# 379
  • Мнения: 1 163
parsy браво на тебе истинска героиня.
Зелке слава богу, че няма да пипаш от плодовете, че така се бях запритеснила щото днеска ми е плодов ден. Ама лапай си мръвките и се надъхвай какви красавици ще станем. Няма да се даваме я. Виж другите как успяха и ние ще можем може малко по късно но успеха ни е сигурен.

# 380
  • Мнения: 85
Парси, браво на теб! ти си наш'та гордост Simple Smile Аз колкото пъти изляза за по биричка с приятели и изпрасквам по няколко цигари, а ако пия до сутринта... не знам..
Лина, от мен да мине - прощавам ти за плодовете  Laughing
Мими, яж си ги плодовете, аз ще ям по-стойностна храна  hahaha Надъхвам се, щото ще ходя на море след 2-3 седмици, а днес реших, че и във Варна ми се ходи.. изобщо нямам избор освен да не пуша и да не ям  Laughing

# 381
  • Мнения: 60
Парси продължавай все така и аз ще те следвам никакви цигари .Zelka,mimi_msm,супер сте момичета днес ме кефите максимално искам ви всеки ден така надъхани.Много се радвам като ви чета и аз се надъхвам от вас аз нямам нужда от диети но цяла седмица съм на плодове и пиле водя здравословен начин на живот.Благодарение на вас се замислям какви глупости ям така че ви благодаря. smile3506

# 382
  • Мнения: 1 163
zelka ако цъфнеш във Варна веднага да сигнализираш. Ша та чакам с едно печено пиле и две сварени яйца.
motto мен пък много ме кефи някой който казва че няма да сваля килограми и въпреки това води здравословен начин на живот. Направо падам. Аз квато съм си лакомия мога да изплюскам едно прасе ама пусто взе много да ми личи. Но доволно линийката ми се мести към заветните килограми. А пък ти сега ме стимулира да си продължавам диетката.
Е момичета остана ми последната цигара на работа в кутията. ПОВЕЧЕ НЯМА ДА СИ КУПЯ. ТОЯ ПЪТ НЯМА ДА СЕ ПРЕДАМ.

# 383
  • Мнения: 1 394
Цитат
motto мен пък много ме кефи някой който казва че няма да сваля килограми и въпреки това води здравословен начин на живот. Направо падам.
Мими,зависи кога е почнал да води здравословен начин на живот и какво разбира под това.Ето дядото на мъжа ми е убеден ,че се храни здравословно и никой не може да го разубеди.Сутрин яде пържени филии със сладко,на обяд тюрлю гювеч с мазна мръвчица или някоя друга народна манджа,но задължително с мазна мръвчица,а за вечеря нещо пърженко,ама да плува в мазнинка дето се вика.Това е неговата дефиниция за здравословен начин на живот.Иначе едно шкембе имаааа,ама на него не му пречело,така,че....Ако водиш наистина здравословен начин на живот се отслабва непременно.Освен,ако не изяждаш по един пълнозърнест хляб на ден,2 кг зеленчуци,1 кг банани и една кутия мюсли... Mr. Green....ей с такова "здравословно" хранене,не само няма да отслабнеш,ами и ще почнеш да се търкаляш.Количеството също е важно,ама много хора се заблуждават.Не съществува храна от която не се дебелее.Ако някой ти каже ,че трябва да ядеш само чушки и ще отслабнеш,а ти ядеш по 4 кг на ден-това няма да стане,защото организма ще свикне с тях и пак ще си седи на едно место-тоест ще мине на икономичен режим.Работата е да се следи качеството и най-вече количеството!И последно,знам рецептата за слабеене-глад и инат!-действа безотказно при всеки индивид,без изключения!  Peace Mr. Green
По-въпроса за цигарите-по-трудно е да пушиш и пазиш диета,отколкото да не пушиш и да пазиш диета.Лично съм се убедила в това.И когато не пушиш по-лесно се свалят килограмите!  Peace

# 384
  • Мнения: 85
Цитат
По-въпроса за цигарите-по-трудно е да пушиш и пазиш диета,отколкото да не пушиш и да пазиш диета.Лично съм се убедила в това.И когато не пушиш по-лесно се свалят килограмите!
Доди, ти ми даваш надежда. Аз четох някъде, че самото пушене горяло калории (макар и малко) та нямало начин като спреш цигарите да не напълнееш и за това сега стриктна диета...Дано ти да си права, а не гадовете дето написаха тая статия.
Мими, ако тръгна към варната да не забравиш какво си обещала  Mr. Green Пък аз ще ти нося армаган - кисело млекце със морковче  Whistling

# 385
  • Мнения: 1 394
Това го казвам от личен опит.Преди като пушех не съм хапвала п цял ден нищо /то и как,като цигарата ми все димеше в устата/ Wink...И вечерта,когато се поуспокоят нещата и нападах хладилника....Сега обаче е различно.Желанието за ядене се проявява през първите една две седмици и ако не си го налагаш всеки път като ти се допуши да се тъпчеш с какво ли не-то няма да надебелееш.Въпрос на психо нагласа.Майка ми грам не качи,но каза,че като е угасила последната си цигара изобщо не си е помисляла повече за цигари.  Peace...А спорта помага най-много.Аз спортувам по един час всеки ден и усещам как дробовете ми се пълнят с въздух!Не бих заменила този свеж въздух с тютюнев дим,а ти?Спортът наистина е много добра терапия,а и помага да се излезе от депресията след отказването на цигарите

# 386
  • Мнения: 334
Привет момичета!
Да бе горяли се калории с кадене 15, ама нищожни. Аз да ти кажа като "прос инжинер" Mr. Green : гори повече, отколкото изяждаш и няма начин да не отслабнеш. Мен днес плодовете не ме блазнят, загризала съм печени наденички.
Спорт му е майката.
dodyniki  така така   bouquet ай сега и да успея да се занеса до гимнастириото довечера
Оф искам си и аз Варнатаааааа  Sob

# 387
  • на майната си
  • Мнения: 425
Браво parsy,аз все още не съм имала такива вечери(силни имам в предвид) и не знам как ще се справя.Винаги съм шофьора и направо ми писна...искам и аз да си пийна,ама не знам кога ще е...  Rolling Eyes

Embarassed ами тя затова колата е зарязана някъде из града.

# 388
  • Мнения: 256
Браво момичета днес ми вдъхвате ентусиазъм. И аз удържам фронта, даже снощи на ресторантче с мъжа хич и не помислих за цигара, а и Дребосъчка беше толкова горда с майка си.

Апропо да питам някоя от вас ще идва ли на форумската среща в неделя. Може да се видим и да пием по едно безникотиново кафе.  Coffee и да се позабавляваме   bigdance2

# 389
  • Мнения: 1 163
dodyniki ти направо ме разби с тоя дядо. И аз на времето се хранех като него. Така обичах да си хапвам мазно, че не е истина. Хита ми бяха свинските ребра /колкото повече сланина по тях толкова по добре/. От една година не консумирам безалкохолно, сладко ям рядко, хляб също рядко, свинско не съм консумирала от две години а откакто почнах диетата на доцент Байкова силно наблягам на плодове и зеленчуци. Но мото е писала че е на плодове и пиле така че ми се вижда съвсем здравословно.
zelka айде аз дишам вече с чисти дробове. Почна зверската да ми се спи значи кислорода навлиза в моя мил организъми няма да го отровя за нищо на света с лайняната пръчка.
Mama Slan4ita аз съм си закотвена във Варна. Ако някой идва към Варна да се обади.

Общи условия

Активация на акаунт