Жената зодия Риби 9

  • 31 184
  • 726
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 798
Пак аз!
Да се възползвам докато малката спи и да Ви покажа каква голяма красавица си имам.
http://www.prikachi.com/images.php?files/1015202T.jpg
http://www.prikachi.com/images.php?files/1015203N.jpg
http://www.prikachi.com/images.php?files/1015204A.jpg

Нищо лично, ама е прекалено рано да я наречеш красавица. Аз до ся съм виждал само едно наистина хубаво бебе и то вероятно е фотошопско, защото всичките бебета до едно са грозни по принцип.

Нищо лично,ама как можа да напишеш тази гупост Stop

# 46
  • Мнения: 10
Искаш да лицемернича ли?  newsm78 

# 47
  • Мнения: 1 798
Това е форум за майки с деца и ако гледката не ти понася си е твой проблем.

/не се обяснявай повече с мен,моля/

# 48
  • Мнения: 370
ехаааааааа,Алекс,Катеринка е голяма сладурка.да ти е жива и здрава.
Сталиончо,ама така обиждаш майката с това изказване.за всяка майка детето й е най...

# 49
  • В голямото море...Живот
  • Мнения: 765
Алекс,успях  Peace
Много да си се радвате една на друга,да сте здрави и винаги усмихнати   bouquet

# 50
  • Мнения: 10
Иве, аз казах какво мисля. А именно, че дали ще е красавица може да се каже най-рано 12-13-тата година, когато ще си проличи как ще се развива. Ако не се лъжа форумите са за да си казваме мненията.

# 51
  • Мнения: 370
прав си,форумите са за да си казваш мнението.но чисто от родителска гледна точка  казвам,че беше малко грубичко от твоя страна.а майките смее чувствителни на тая тема. и всъщност като се радваме на бебока на Алекс,е защото за жената едно бебе е сладко,мъничко,иде ти да го нагушкаш и т.н.

# 52
  • Мнения: 10
Чак да го гушкаш. Като се научи да стиска може да го гушкаш. Преди това, обаче, ако го гушкаш ще трябва да си носиш сак с резервни дрехи и ароматизатори...  Joy  Един приятел нарича бебетата "фабрики за ла*на" и е прав.  hahaha 

# 53
  • Кърджали
  • Мнения: 10 285
Мнението на Сталион не може да ме обиди, просто защото не се отнася само за моето бебе, а за бебетата като цяло. Късмет, живот и здраве, след няколко години нека има повод да си го промени. Ама първо нека узрее малко.

Аз пък вече смея да твърдя че бебетата са фабрика, ама фабрика за щастие...
А нашата Катерина за нас си е красавица. Нали си е наша  Wink

# 54
  • Мнения: 370
Чак да го гушкаш. Като се научи да стиска може да го гушкаш. Преди това, обаче, ако го гушкаш ще трябва да си носиш сак с резервни дрехи и ароматизатори...  Joy  Един приятел нарича бебетата "фабрики за ла*на" и е прав.  hahaha 
еееееееее, не си прав.дали така ще говор5иш за собственото си дете?недей така.наистина уе грубо това ,което казваш. имах друго мнение за теб и не те знам в тази светлина.мислех,че си умен и внимателен.но в момента показваш обратното.защо?

# 55
# 56
  • Мнения: 370
Дани,това същото ви гобях пускала някъде в предишните теми.много е интересно.

# 57
  • Мнения: 1 798
Иве,не помня вече Crazy
Ей,няма кой едно кафе да почерпи бе Crossing Arms

# 58
  • Мнения: 5
Сталион Водолейски говори глупости. Както в 80% от случаите. Трудно е човек да избяга от навиците си, но пък да се превърне в техен роб е направо плашещо. Може би като е бил малък, майка му се е опитвала да му обясни, че е нехубав и евентуално ще си преразгледа мнението на 12-тия му ЧРД. Свят широк, хора разни, Айнщайн с право е изразил подозрения, че човешката глупост е безкрайна. Естествено, излишно е да споменавам общоизвестния факт, че е роден в средата на март.
Що се отнася до слънцата, слънчогледите и прочее - който търси-намира.

Александра, Катерина е истинска красавица. Казвам го от опит и наблюдения, тъй като моите, като недоносени, хич не бяха хубави. Разхубавиха се някъде след 6-тия си месеца, когато им спряхме окончателно системите и преливането на обогатена с желязо кръв и плазма.
Така че, главата горе, носът да сочи тавана! - родила си истинка красавица.
Поздрави, момичета.
Дором, не съм те забравила, просто от едно известно време ми е трудно да се концентрирам. Изключения правят екстрени случаи като този.

# 59
  • Мнения: 10
Чак да го гушкаш. Като се научи да стиска може да го гушкаш. Преди това, обаче, ако го гушкаш ще трябва да си носиш сак с резервни дрехи и ароматизатори...  Joy  Един приятел нарича бебетата "фабрики за ла*на" и е прав.  hahaha 
еееееееее, не си прав.дали така ще говор5иш за собственото си дете?недей така.наистина уе грубо това ,което казваш. имах друго мнение за теб и не те знам в тази светлина.мислех,че си умен и внимателен.но в момента показваш обратното.защо?
Еми това ми е мнението за бебетата. За моето дете не знам какво и как ще говоря. Дай първо да намерим някоя достатъчно луда и сляпа да се омъжи за мен, пък после ще мислим за бебета и какво ще говорим за тях.  Joy 

Общи условия

Активация на акаунт