Август, слънце и море, а МАРТенчето все расте, расте (9)

  • 10 055
  • 298
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 135
 ooooh!благодаря ти миличка за труда ама не е това

# 241
  • Мнения: 521
Ах жалко, тогава нямам идея кое е. Но пък този калкулатор поне ти казва кога приключва първия триместър... Има един друг на английски, него ли имаш предвид? Ей този - http://www.justmommies.com/pregnancy_calendar.php

# 242
  • Мнения: 135
В онзи когато си пишеш датата на зачеване ти излиза до 40-та седмица на коя дата встъпваш в следваща седмица това се сещате че е индивидуално за всеки  Embarassedтакива обяснения вкарах че......ме е  Embarassedмного НА БГ ЕЗИК БЕшЕ

# 243
  • Мнения: 521
Уфффф изобщо не мога да се сетя  Thinking Дано някоя мама по-в час да се появи, че нещо моя мозък съвсем е омекнал...  ooooh!

Аз набързо да попитам... вчера нещо ме беше ухапало по врата като се събудих видях и точно от тази страна на врата ми се е подул лимфен възел, мисля и от другата обаче не съм сигурна. И си мисля дали може да е от ухапването? Дано да е от това, че ужасно се притесних...  Cry

Момичета, имам нужда да се занимавам с нещо, а няма какво друго шото ме мързи да чистя... дали ще се сърдите ако взема малко да по-променя първата ни страничка? Пак ше запазя кода на старата така че ако нещо не ви хареса да можемд а върнем на стария вариант. Ама януарските мамите ни бият по хубост на страничката и не може да им се даваме!  hahaha

# 244
  • Мнения: 135
СЕщАМ СЕ че го беха писали с червени букви нещо интересно...,но коя мама беше ?????????????страница по страница гледах ееееее няма и няма

# 245
  • София
  • Мнения: 32
Здравейте на всички, да не е този  калкулатор http://www.mamaibebe.com/calc.php.

# 246
  • Мнения: 135
и този не е  аз продължавам упорито и до кога ще издържа с търсенето уж тези дни беше12.13-14.08.а не успявам

# 247
  • Мнения: 54
Здравейте момичета

Нин това ли е сайта http://www.baby2see.com/timeline.html

Стеле го писа

Момичета, айде да сложим всички полезни сайтове на първа страница. Аз незнам как става, но който знае ако сте съгласни нека да го направим.

Последна редакция: нд, 16 авг 2009, 12:14 от цветослава

# 248
  • Мнения: 1 895
Тинк, можеш ли да погледнеш това, като имаш време (тук) и да ми кажеш зимно ли е якето, тоест има ли подплата? мерси  Hug

Цветослава, браво за хубавите новини, не, че сме очаквали друго  Grinning в Торакс на вагинален ли те гледаха? Колко струва там видеозона? Май не е и това сайта, Нин иска на бг, аз лично не успях да се сетя за кой сайт говори...

# 249
  • Мнения: 521
Тинк, можеш ли да погледнеш това, като имаш време (тук) и да ми кажеш зимно ли е якето, тоест има ли подплата? мерси  Hug

Има памучна подплата това пише. От лек наелонов материал иначе, с памучни маншети и ластик отдолу и също на вратлето, подвижна качулка, цип и джобове отпред, рефлектори за сигурност на улиацата...

Междудругото ония ден една приятелка ми препоръча един сайт , каза че е по-евтин от повечето и имало много хубави бебешки стоки. Има и за бременни дрехи и други подобни. Немски е ама ако на някой му е интересно да зяпа ето тук е: http://baby-markt.de/

Може ли да помоля мамчетата с опит да погледнат ей тази комбинирана бебешка количка и да ми кажат дали изглежда удобна и практична? Линк отдолу на снимката като кликнете:

Последна редакция: нд, 16 авг 2009, 14:19 от Tink

# 250
  • София
  • Мнения: 409
здравейте, момичета,

Първо искам да честитя с малко закъснение вчерашния празник на всички именници и всички, годишници   bouquet
Онзи ден накарах нашия татко да сложи ухо на корема ми и той чу бебето (било все едно нещо плува под вода). Аз все си мисля, че ми чу червата, но той наистина вярва, че е било бебето. Важното е, че след това намерих стетоскоп и майка му успя да му чуе пулса. Аз също го чух, но не достатъчно отчетливо (аз и своя пулс не успявам да чуя, явно съм малко глуха), но тя го чу толкова ясно, че можела дори да го измери. Много се въодушевих и цял ден бях много щастлива.
Иначе на мен още ми е лошо и нямам никакви сили, но знам, че скоро ще отмине и въпреки неразположенията се чувствам по-щастлива от всякога.
Пожелавам ви много щастлив ден!

# 251
  • София
  • Мнения: 32
Tink  в България за подобна количка искат минимум 1000лв. Направо се уплаших от тия цени, тия хора луди ли са.

# 252
  • Мнения: 1 313
Аз си мисля, че е важно количката да се види и на живо, защото така не може да се прецени качеството на материалите, от които е изработена.
На мен пък ми е интересно какво е предимството да се купят отделно кош за новородено и летен кош, пред количка с един кош, който има напълно легнало положение и се трансформира и в двата вида кош? Аз първоначално не знаех, че има от втория вид, но след като разглеждах в сайтовете се чудя защо ми е да купя два отделни коша и  да се чудя къде да ги държа после като мога да купя един?

# 253
  • Мнения: 521
Ами тази комбинираната, която пуснах по-горе е преобразуваща се. По-евтино излиза да купиш такава, която се преобразува, отколкото такава с отделни кошове. Има и едни които идват и със столче за автомобил ама са доста по-скъпи. Макар, че пак излиза по-евтино отколкото да купиш отделно количка и отделно столче за кола.

# 254
  • Мнения: 1 313
За цената разликата ми е ясна Simple Smile Чудех се дали за бебето има някакво предимство да са два отделни кошовете? Ако няма такова, не виждам смисъл да се купуват, не заради парите, а че си е още едно нещо обемно нещо, на което трябва да намеря място Laughing

Общи условия

Активация на акаунт