Син гей?

  • 26 789
  • 251
  •   1
Отговори
# 225
  • София
  • Мнения: 622

Не знам къде четох, че ако поживее в среда на гей-двойки - обикновения мъж също сменя резбата..  Thinking
Ако поживее в среда на две лесбийки-какво се случва тогава?
Шведска тройка, казвам аз! Mr. Green
Joy
Всъщност Find Nemo правилно е чел, но се обсъжда израстването на деца в гей двойки. От тази гледна точка не е разрешено осиновяването на деца от гей двойки, точно защото "да си гей" не винаги е закодирано в гените ти. Но закодирано или не, не се "лекува", ако вече е напълно осъзнато и постоянно влечение към същия пол.
Вилико , осиновяването от гей двойки не е позволено (или аз съм изпуснала нещо  Thinking). При двойка лесбийки едната ражда и си гледат детето, но другата няма как да го осинови законово. При мъже- не става  Mr. Green

# 226
  • Мнения: 5 370

Защо аз - аз не съм му майка, не нося отговорност за това какъв човек е станал той  Crazy
Иначе ще го изритам на секундата!!! Аз искам мъж, не педерунгел!!!
Ааааа, ше ме прощаваш, но той , се предполага, вече няма да живее с майка си отдаааавна.
Тоест, ти си тази, която е имала въздействие върху него след майка му най-много. Не е ли така?

А вината? Къде ще я търсим в случая?

# 227
  • Мнения: 9 865
Що да няма право да го осинови законово? Кой ще я спре?

# 228
  • Мнения: 0
Офф !!

Между другото голЕм сеир направихме на Зеленоочко  Mr. Green

Даже и да се е пошегувал с темата - както предположих преди 5-6 страници - сега сигурно се замисля дали пък да не стане гей... какво пък толкова - в БНТ има лоби, в Парламента има лоби, не знам си къде има лоби - както казваше Кембъла - лека му пръст - анално податливите са много по тачени в бизнеса  Mr. Green

Имам странното удещане че след няколко поста на някой модератор ще му писне ... и ще се включи за последния пост  Mr. Green

# 229
  • Мнения: 212

Защо аз - аз не съм му майка, не нося отговорност за това какъв човек е станал той  Crazy
Иначе ще го изритам на секундата!!! Аз искам мъж, не педерунгел!!!
Ааааа, ше ме прощаваш, но той , се предполага, вече няма да живее с майка си отдаааавна.
Тоест, ти си тази, която е имала въздействие върху него след майка му най-много. Не е ли така?

А вината? Къде ще я търсим в случая?

В майка му :lol:

# 230
  • Мнения: 7 947
Първите седем години забрави ли ги?
Ако ти си мислиш, че в момента възпитаваш мъжа си, щото е далече от майка си - направо не ти завиждам  Whistling
Едно е отговорност към дете, съвсем друго към съпруг.

Елито..... , така ти е по-лесно нали? Добре де, то и гей браковете не са приети у нас - ти що ги приемаш тогава  Thinking

# 231
  • Мнения: 7 947
След изчитане на темата от самото начало и невероятното разбиране и подкрепа, която струи - нищо чудно автора вече да е казал пред родителите си - и понеже само в тая тема има такова разбиране, инак българинът далеч не е така широкоскроен - та в тая насока - най-вероятно е последвал доста интересен скандал и момчето сега проклина форума...Но това са си мои догадки!

# 232
  • София
  • Мнения: 622
Private, ти си в правото си да не дадеш одобрението си и подкрепата си, но това е различно от това да прекратиш всякаква комуникация и да "вредиш" на детето си и връзката му в опитите си да го "излекуваш". Едно нормално и човешко държание се изисква, нищо повече.
Ти може да не дадеш одобрението и подкрепата си на връзката на сина ти с "лошата снаха"(женски род и пол  Mr. Green) например, но това пак е различно от това да се бъркаш в живота на детето си и в неговия осъзнат и желан избор. Крайността е лош съветник  Peace

# 233
  • София
  • Мнения: 622
Елито..... , така ти е по-лесно нали? Добре де, то и гей браковете не са приети у нас - ти що ги приемаш тогава  Thinking
Мда, лесно ми е да съм наясно със себе си  Laughing
Гей браковете не са приети, а не гей-връзките и хомосексуалната ориентация, или не правиш разлика?!  Thinking

# 234
  • Мнения: 212
Private, ти си в правото си да не дадеш одобрението си и подкрепата си, но това е различно от това да прекратиш всякаква комуникация и да "вредиш" на детето си и връзката му в опитите си да го "излекуваш". Едно нормално и човешко държание се изисква, нищо повече.
Ти може да не дадеш одобрението и подкрепата си на връзката на сина ти с "лошата снаха"(женски род и пол  Mr. Green) например, но това пак е различно от това да се бъркаш в живота на детето си и в неговия осъзнат и желан избор. Крайността е лош съветник  Peace
Така,казвам го надявам се за последен път,надявам се този път да ме разберете всички!
Хипотетитчно имам син.
Хипотетично той някой ден открива,че има влечения към собствения си пол.
Хипотетично,той е наясно с факта,че нито аз нито баща му приемаме това по принцип.
Хипотетично той ни споделя.
Хипотетично моя отговор е следния "Моето момче,ти си достатъчно голям,че да не зависиш от нас! От тук нататък живей както си искаш,с когото си искаш и прави каквото си знаеш,но по никакъв начин не можеш да очакваш от нас с баща ти да подкрепяме твоята сексуална ориентация или начина ти на живот! Оставаш наш син-но снаха с член не искаме! Сам си преценявай какво очакваш сега ти от нас"
Мисля,че бях достатъчно ясна!

# 235
  • Мнения: 5 370
А за мене темата отдавна зацикли и просто няма сми от нея.
Ама модераторите явно са на море. Flutter

# 236
  • София
  • Мнения: 622
Private, ти си в правото си да не дадеш одобрението си и подкрепата си, но това е различно от това да прекратиш всякаква комуникация и да "вредиш" на детето си и връзката му в опитите си да го "излекуваш". Едно нормално и човешко държание се изисква, нищо повече.
Ти може да не дадеш одобрението и подкрепата си на връзката на сина ти с "лошата снаха"(женски род и пол  Mr. Green) например, но това пак е различно от това да се бъркаш в живота на детето си и в неговия осъзнат и желан избор. Крайността е лош съветник  Peace
Така,казвам го надявам се за последен път,надявам се този път да ме разберете всички!
Хипотетитчно имам син.
Хипотетично той някой ден открива,че има влечения към собствения си пол.
Хипотетично,той е наясно с факта,че нито аз нито баща му приемаме това по принцип.
Хипотетично той ни споделя.
Хипотетично моя отговор е следния "Моето момче,ти си достатъчно голям,че да не зависиш от нас! От тук нататък живей както си искаш,с когото си искаш и прави каквото си знаеш,но по никакъв начин не можеш да очакваш от нас с баща ти да подкрепяме твоята сексуална ориентация или начина ти на живот! Оставаш наш син-но снаха с член не искаме! Сам си преценявай какво очакваш сега ти от нас"
Мисля,че бях достатъчно ясна!

Private , ясна си и в "хипотетичната" ти реакция не виждам нищо крайно. Доста по-толерантна си, отколкото си мислиш  Hug

# 237
  • Мнения: 7 947
Елито..... , така ти е по-лесно нали? Добре де, то и гей браковете не са приети у нас - ти що ги приемаш тогава  Thinking
Мда, лесно ми е да съм наясно със себе си  Laughing
Гей браковете не са приети, а не гей-връзките и хомосексуалната ориентация, или не правиш разлика?!  Thinking
Значи щом гей връзките са приети /не знам обаче от кого/ - ти ги приемаш също.
Гей браковете и осиновяването на деца от такива двойки - не са приети - значи и ти не ги приемаш, така ли?
Нещо май не си наясно съвсем...
Както и никой хипотетично не отговори на въпроса ми по-назад - ако искат дете да имат...

# 238
  • Мнения: 9 865
А ако, Прайвит, имаш дъщеря, тогава какво?
Вилико, подкрепям открито хомо-двойките, начина им на живот, правото им на брак и всички произтичащи от това последици, включително и да имат деца - свои или осиновени.

# 239
  • София
  • Мнения: 622
Елито..... , така ти е по-лесно нали? Добре де, то и гей браковете не са приети у нас - ти що ги приемаш тогава  Thinking
Мда, лесно ми е да съм наясно със себе си  Laughing
Гей браковете не са приети, а не гей-връзките и хомосексуалната ориентация, или не правиш разлика?!  Thinking
Значи щом гей връзките са приети /не знам обаче от кого/ - ти ги приемаш също.
Гей браковете и осиновяването на деца от такива двойки - не са приети - значи и ти не ги приемаш, така ли?
Нещо май не си наясно съвсем...
Както и никой хипотетично не отговори на въпроса ми по-назад - ако искат дете да имат...
Понятието "връзка" и "ориентация" по презумпция не може да бъде коментирано от законов орган  Sunglasses Църквата се е произнесла, произнасят се и различните култури и общества, както и отделният индивид. Аз приемам различната сексуална ориентация, за разлика от обществото, в което живея, така че не се водя от условности явно и  съм съвсем наясно  Mr. Green
Гей браковете не приемам, ако искат деца, ще им кажа да си направят, без да ползват услугите на трети лица  Mr. Green И за това съм наясно  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт