Син гей?

  • 26 801
  • 251
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 5 370

 Ако сивото ти в-во не ти помага да разбереш примера ми,проблема си е твой.Иначе мерси за протокола
несполучлив опит за заяждане, опитай пак. Mr. Green
Явно имаш проблем с изневерите, аз нямам, справка-други теми. Mr. Green


Сравнението със съпружеска изневяра не е релевантно в случая.

# 211
  • София
  • Мнения: 622
Само да попитам !
Според някои от вас ако детето ви иска да е гей и му попречите - накърнявате правата му ..  Thinking

Ами ако иска да е наркоман  newsm78 А терорист  newsm78
Спрете се, бре  Stop  Joy
Ще стигнем и до серийния убиец!
Въпроси имам: какво означава някой да "иска" да е гей?
Как се "попречва" на такъв човек?

# 212
  • Мнения: 212

Сравнението със съпружеска изневяра не е релевантно в случая.
Има много общо,само,че никой не желае да го приеме...се едно!
Аз се отказвам-говорете си сега,някой ден ако ви го кажат със сигурност друга песен ще пеете,защото всички сме силни на думи,включително и аз!

# 213
  • Мнения: 9 865
Сексуалната ориентация не е престъпление, уважаеми даващи примери.

# 214
  • Мнения: 653
Private, мислиш ли, че гейовете са необразовани, не работят, не създават семейства?
Сега разбирам, защо масово хората ги съжалват Laughing.

Find_NEMO, хората не искат да бъдат хетеро/ гей. Или са, или не са. Разбираш ли? Както ти (предполагам) не си умувал искаш ли да си с жена или не.

Аз не знам как бих реагирала, в такава ситуация, но със сигурност няма да е с "Ох! Ах! Боли и сърби!". Така или иначе детето ни ще има много хомосексуални в живота си, независимо от личната му ориентация. Надявам се (ако е гей) да го приеме за нещо нормално и да не се притеснява да бъде себе си, да не се разяжда, заради насадени комплекси от малки души.

Само един въпрос имам към анти-настроените. Хипотетично - детето ви е гей. Какво предпочитате: Да бъде щастливо с човек от същия пол или да следва правилата на мама и да си отиде от този свят без да знае какво споделена обич?

# 215
  • Мнения: 0
Сексуалната ориентация не е престъпление, уважаеми даващи примери.

Не знам къде четох, че ако поживее в среда на гей-двойки - обикновения мъж също сменя резбата..  Thinking

# 216
  • Мнения: 9 865
Сексуалната ориентация не е престъпление, уважаеми даващи примери.

Не знам къде четох, че ако поживее в среда на гей-двойки - обикновения мъж също сменя резбата..  Thinking

Не знам къде си го чел, но спри да четеш там, не е вярно! Joy
Хохоо, освен това гей-двойка са и две жени, а не само двама мъже. Гей е универсално, въпреки че у нас е прието само за мъжете.

# 217
  • Мнения: 212
Private, мислиш ли, че гейовете са необразовани, не работят, не създават семейства?
Сега разбирам, защо масово хората ги съжалват Laughing.


Извинявай,ще те попитам директно-използваш ли мозъчните си гънки или ги имаш само за красота?!?!?!?
Ако ти мислиш,че гейовете са необвързани,не работят и не създават семейства-твоя си работа! Аз говорех за средностатистическите очаквания на родителите спрямо децата им...Умрете да търсите под вола теле...

# 218
  • София
  • Мнения: 622

Сравнението със съпружеска изневяра не е релевантно в случая.
Има много общо,само,че никой не желае да го приеме...се едно!
Аз се отказвам-говорете си сега,някой ден ако ви го кажат със сигурност друга песен ще пеете,защото всички сме силни на думи,включително и аз!

Ми няма общо естествено. Подхлъзването, което мъжът ти няма да ти сподели, явно не е довело до нищо повече и статуквото в семейството и ролите и чувствата остават непроменени. Това от съпруга ти е отчетено като грешка.
Сексуалната ориентация на един човек не е подхлъзване, не е грешка, а къде осмислен, къде генетично заложен избор. Това е същността, начинът на мислене и възприятие на един човек, а не негово единично или спорадично действие.

# 219
  • Мнения: 5 370

Не знам къде четох, че ако поживее в среда на гей-двойки - обикновения мъж също сменя резбата..  Thinking
Ако поживее в среда на две лесбийки-какво се случва тогава?
Шведска тройка, казвам аз! Mr. Green

# 220
  • Мнения: 7 947
Private, мислиш ли, че гейовете са необразовани, не работят, не създават семейства?
Сега разбирам, защо масово хората ги съжалват Laughing.

Find_NEMO, хората не искат да бъдат хетеро/ гей. Или са, или не са. Разбираш ли? Както ти (предполагам) не си умувал искаш ли да си с жена или не.

Аз не знам как бих реагирала, в такава ситуация, но със сигурност няма да е с "Ох! Ах! Боли и сърби!". Така или иначе детето ни ще има много хомосексуални в живота си, независимо от личната му ориентация. Надявам се (ако е гей) да го приеме за нещо нормално и да не се притеснява да бъде себе си, да не се разяжда, заради насадени комплекси от малки души.

Само един въпрос имам към анти-настроените. Хипотетично - детето ви е гей. Какво предпочитате: Да бъде щастливо с човек от същия пол или да следва правилата на мама и да си отиде от този свят без да знае какво споделена обич?

Първо далеч не е само генетично заложено гейството.
Второ - ако ми се случи - ще му кажа да си живее както иска, но да не търси разбиране в тая насока и да не ми го натриса в очите. Голям човек - самостоятелен - да си носи отговорността, но да не очаква да ги каня по Коледа.

А тези, които ще ги приемат - да попитам само хипотетично - мъжете са щастливи заедно, вие си ги приемате, в едзин момент решават детенце да осиновят - какво правите тогава? Пак приемате, нали, щото ги обичате. ОК - а това дете в какво семейство ще живее? Какъв пример получава? И как ще му кажете що си няма мама? Или и това не е важно, ако сина ви е щастлив, нищо, че детето получава изкривена представа за семейство и обич  Thinking

# 221
  • Мнения: 5 370
Аз пък имам една такава чуденка.
Тук много девойки пищят, че мъжете им изневерявали с други жени. Дотук-нищо ново под слънцето.
Обаче.
представете си за момент, че се прибирате внезапно у дома и -о, ужас-намирате мъжа си с друг.....мъж.
Въпросите, които следват, са:
1. Ако по презумпция майката и бащата са виновни за "възпитанието" на детето, то в случая кой се очаква да е виновният? Жената?

2. Може ли една жена да е съперник на мъж-любовница?

3. Ще го изгоните ли?


4. Ще почнете ли да търсите вината у себе си?

# 222
  • Мнения: 0

Не знам къде четох, че ако поживее в среда на гей-двойки - обикновения мъж също сменя резбата..  Thinking
Ако поживее в среда на две лесбийки-какво се случва тогава?
Шведска тройка, казвам аз! Mr. Green
да си кажа право не знам, но ако са лесбийки .. дали ще го харесат ? А може и да им хареса ... да не са ... кой знае  Mr. Green

# 223
  • Мнения: 7 947
Аз пък имам една такава чуденка.
Тук много девойки пищят, че мъжете им изневерявали с други жени. Дотук-нищо ново под слънцето.
Обаче.
представете си за момент, че се прибирате внезапно у дома и -о, ужас-намирате мъжа си с друг.....мъж.
Въпросите, които следват, са:
1. Ако по презумпция майката и бащата са виновни за "възпитанието" на детето, то в случая кой се очаква да е виновният? Жената?

2. Може ли една жена да е съперник на мъж-любовница?

3. Ще го изгоните ли?


4. Ще почнете ли да търсите вината у себе си?

Защо аз - аз не съм му майка, не нося отговорност за това какъв човек е станал той  Crazy
Иначе ще го изритам на секундата!!! Аз искам мъж, не педерунгел!!!

# 224
  • Мнения: 212

Сравнението със съпружеска изневяра не е релевантно в случая.
Има много общо,само,че никой не желае да го приеме...се едно!
Аз се отказвам-говорете си сега,някой ден ако ви го кажат със сигурност друга песен ще пеете,защото всички сме силни на думи,включително и аз!

Ми няма общо естествено. Подхлъзването, което мъжът ти няма да ти сподели, явно не е довело до нищо повече и статуквото в семейството и ролите и чувствата остават непроменени. Това от съпруга ти е отчетено като грешка.
Сексуалната ориентация на един човек не е подхлъзване, не е грешка, а къде осмислен, къде генетично заложен избор. Това е същността, начинът на мислене и възприятие на един човек, а не негово единично или спорадично действие.
Ставаше въпрос за съвсем различно нещо-за принципа! Това е като примера,който дадох в темата за музикалните различния! В случая всички говореха за чалга,но ако вместо чалга беше даден друг стил музика нямаше да се стигне до толкова спорове и нападки,кой е тъп,кой е остър и така нататък! Въпроса е принципен,и ставаше въпрос единствено за човешки реакции!
И съм адски съгласна с viliko и това което каза-да живее както си иска,но да не търси одобрението ми и подкрепата...което се съдържаше още в първото ми мнение,но написано по друг(явно не разбран) начин!

Общи условия

Активация на акаунт