Син гей?

  • 26 790
  • 251
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 51
А не е ли чист егоизъм да очакваш, че хората, били те и собствените ти деца, трябва да оправдават очакванията ти? Не е ли егоистично детето ти да има нужда от споделяне, но по-добре да си мълчи, за да не нарани бедните родители?
Както вече казах,всеки сам си тегли теглото."детето"е мъж на 25 год.Ами да си носи отговорностите,без да наранява другите.(естествено има вариянт родителите сами да подхванат такъв разговор,тогава нещата са други.Редно е да се каже истината)Ама така ни в клин,ни в ръкав да ги нараниш хората само и само на теб да ти олекне не го разбирам.

# 196
  • Мнения: 5 370
А не е ли чист егоизъм да очакваш, че хората, били те и собствените ти деца, трябва да оправдават очакванията ти? Не е ли егоистично детето ти да има нужда от споделяне, но по-добре да си мълчи, за да не нарани бедните родители?
Егоизъм е, Прекрасна, но е по-важно да се продължи родът.И също какво ще кажат роднините. Tired

# 197
  • Мнения: 7 947
А не е ли чист егоизъм да очакваш, че хората, били те и собствените ти деца, трябва да оправдават очакванията ти? Не е ли егоистично детето ти да има нужда от споделяне, но по-добре да си мълчи, за да не нарани бедните родители?
Е да, по-добре би било да не очакваме нашите деца да станат такива, каквито искаме , а да милеем да станат различни  ooooh!

# 198
  • Мнения: 5 370
А не е ли чист егоизъм да очакваш, че хората, били те и собствените ти деца, трябва да оправдават очакванията ти? Не е ли егоистично детето ти да има нужда от споделяне, но по-добре да си мълчи, за да не нарани бедните родители?
Е да, по-добре би било да не очакваме нашите деца да станат такива, каквито искаме , а да милеем да станат различни  ooooh!
Добре бе, баба му стара, ако ти очакваш той да стане плувец, а от него излезе прекрасен саксофонист-какво, пак ли драма? Laughing

# 199
  • Мнения: 212
A,явно аз живея във заблуда,че родителите очакват децата им да се изучат,да работят и да създадат семейство...значи вие не очаквате от децата си да оправдаят очакванията ви?!
За другото съм съгласна-егоистично е детето ти да има нужда от споделяне а ти да не желаеш да го чуеш,но това се отнася за всички аспекти,а не само когато детето ти има нужда да признае,че е с обратни наклонности...и иронията в "за да не нарани бедните си родители" също е безсмислена,защото се съмнявам,че вие живеете,за да чуете някой ден от сина си "мамо,тате,приятелката ми се казва Иван" Wink Или пак съм в грешка?

# 200
  • Мнения: 7 947
Ама саксофонист не е в противоречие със собствените ми виждания. А гей Е!!!

# 201
  • Мнения: 51
А не е ли чист егоизъм да очакваш, че хората, били те и собствените ти деца, трябва да оправдават очакванията ти? Не е ли егоистично детето ти да има нужда от споделяне, но по-добре да си мълчи, за да не нарани бедните родители?
Егоизъм е, Прекрасна, но е по-важно да се продължи родът.И също какво ще кажат роднините. Tired
Не става въпрос за еснафщина...Просто ако мъжът ти снощи се е похлъзнал,напил се е,предал се е и е...л няква случайна,(един единствен път в целият ви брак)ти би ли искала да разбереш?а дойде и да ти каже?какво ще се промени?или е по-добре никога да не разбереш и да си запазиш прекрасният брак,без ненужно страдание...

# 202
  • Мнения: 5 370
A,явно аз живея във заблуда,че родителите очакват децата им да се изучат,да работят и да създадат семейство...значи вие не очаквате от децата си да оправдаят очакванията ви?!
За другото съм съгласна-егоистично е детето ти да има нужда от споделяне а ти да не желаеш да го чуеш,но това се отнася за всички аспекти,а не само когато детето ти има нужда да признае,че е с обратни наклонности...и иронията в "за да не нарани бедните си родители" също е безсмислена,защото се съмнявам,че вие живеете,за да чуете някой ден от сина си "мамо,тате,приятелката ми се казва Иван" Wink Или пак съм в грешка?

Ако синът ми е жив и здрав, не се дрогира, намерил е мястото си под слънцето, работи и се прехранва сам-хич даже няма да ме е....е дали е Иван или Марийка.
Сериозно говоря.
П.С. Да виждаш в този живот не само черно и бяло без цветни очила не е лесно. Ноооо, паживьом-увидим. С годините толкова мноог нещица се променят и животът такива плесници може да ви залепи, че евентуалното гейство на синовете ви може да ви изглежда просто.....прашинка.

# 203
  • Мнения: 3 205
...,защото се съмнявам,че вие живеете,за да чуете някой ден от сина си "мамо,тате,приятелката ми се казва Иван" Wink Или пак съм в грешка?

Аз не живея в очакване на това, както и не живея в очакване да ми каже: "приятелката ми се казва Мария". Дали ще има приятелка и от какъв пол ще е тя, мен не ме засяга. Ще ме засяга по-скоро дали е щастлив с приятелката си и дали се чувства пълноценен човек. От децата си очаквам да са добри хора. Сексуалната им ориентация не ме интересува, освен в случай, че води до физически и психически наранявания у трети лица. Или с други думи, по- би ме втресло да науча, че синът ми бие жена си, отколкото да разбера, че е хомосексуален.

Освен това не познавам човек, който да е оправдал напълно очакванията на родителите си. Това е утопично.

# 204
  • София
  • Мнения: 622
Темата се изроди  Thinking Въпросът не е какво искаме да чуем, а можем ли да понесем истината? Без да наричаме децата си "неблагодарни", "егоисти" и т.н. Естествено, че никой не иска да чуе това от детето си. Но всеки би трябвало да може да обича детето си без условието "сексуална ориентация". Всеки родител би трябвало да може да изслуша и дори и да не приема и да не разбира, да не отхвърля и отрича, да не заравя глава в пясъка при наличието вече на такава ситуация. Какво му е хубавото и уважителното на това да се досещаш, но да не можеш да комуникираш с детето си? Какво му е хубавото и уважителното на това да мълчиш от страх да не загубиш нечия любов (още по-малко пък родителската)?
Сравнението със съпружеска изневяра не е релевантно в случая.

# 205
  • Мнения: 7 947
Ей заради такава подкрепа на криворазбраната цивилизация стават много от белите на днешния ден  ooooh!
Ще правя кафе на оня дето чука сина ми, за да не го нараня...
Няма да ми пука дали е с мъж или жена...
Няма да ми пука дали е нормално това или не
Няма да искам да оправдае очакванията ми
Няма да искам внуци
Само ще го подкрепям, от това имал нужда  ooooh!

# 206
  • Мнения: 5 370
Не става въпрос за еснафщина...Просто ако мъжът ти снощи се е похлъзнал,напил се е,предал се е и е...л няква случайна,(един единствен път в целият ви брак)ти би ли искала да разбереш?а дойде и да ти каже?какво ще се промени?или е по-добре никога да не разбереш и да си запазиш прекрасният брак,без ненужно страдание...
Това какво общо има с темата, може ли да знам? Отношенията между мъжа ми и мене са нещо тотално различно от отношенията ми с детето ми.
За протокола-да, ще искам да знам, аз съм мазохист. Mr. Green  Не е задължително да страдам също.

# 207
  • Мнения: 51
Не става въпрос за еснафщина...Просто ако мъжът ти снощи се е похлъзнал,напил се е,предал се е и е...л няква случайна,(един единствен път в целият ви брак)ти би ли искала да разбереш?а дойде и да ти каже?какво ще се промени?или е по-добре никога да не разбереш и да си запазиш прекрасният брак,без ненужно страдание...
Това какво общо има с темата, може ли да знам? Отношенията между мъжа ми и мене са нещо тотално различно от отношенията ми с детето ми.
За протокола-да, ще искам да знам, аз съм мазохист. Mr. Green  Не е задължително да страдам също.
Ако сивото ти в-во не ти помага да разбереш примера ми,проблема си е твой.Иначе мерси за протокола

# 208
  • Мнения: 0
Само да попитам !
Според някои от вас ако детето ви иска да е гей и му попречите - накърнявате правата му ..  Thinking

Ами ако иска да е наркоман  newsm78 А терорист  newsm78

# 209
  • Мнения: 51
Само да попитам !
Според някои от вас ако детето ви иска да е гей и му попречите - накърнявате правата му ..  Thinking

Ами ако иска да е наркоман  newsm78 А терорист  newsm78
Ами ще затичка да сподели при мама,а тя за да не е лоша,ще го разбере и ще му помогне,ще стерилизира спринцовката примерно,или ще му сглоби пустата бомба да не се мъчи "детето"  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт