Синузит - лечение?

  • 119 652
  • 95
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 459
Гледам, че отново сте повдигнали темата, та да споделя как се оправих аз.
От друг форум разбрах, че имало билкар тук в нашия град, дет' слагал някви капки и синузита едва ли не изчезвал като по чудо. Нека не звучи като реклама, не е така. Аз самата не знаех, че в града ни има такъв човек, научих от една жена от София.
Та, отидох, намерих го въпросния човек, слага там каквото слага и верно всичко отшумя като по чудо. И все още ми е трудно да си обясня какво точно направи, но от тогава аз главоболие не съм имала.

# 31
  • Мнения: 344
Джей, моля те дай ми координатите на този човек, може на ЛС да не се тълкува като реклама.
Благодаля.

# 32
  • Мнения: 1 030
Много благодаря! Ще пробвам! А за деца дали става?
Вчера личната лекарка изписа на дъщеря ми / под 4 г възраст/ - клеева тинктура - 5-6 капки в 10 мл физиологичен разтвор. Но ефект още не виждам, капя по 7-8 пъти на ден по 2 капки, отделно промивам с Quixx - океанска вода. Да уточня - детето беше с течащ нос, сега няма хрема, но явно има заден ринит - много гадна кашлица, чак понякога се дави и повръща. Дробовете са чисти, гърлото не е възпалено.
Отделно някакъв билков сироп изписа - за зраво гърло - Фитолор

# 33
  • Мнения: 425
НАМАЛИ НА 5 МЛ. ФИЗ.Р-Р С 5-6 КАПКИ КЛ.ТИНТУРА, И ВСЕКИ ДЕН СЕ ПРАВИ НАНОВО ...!!!

# 34
  • Мнения: 346
Аз имах 10 години синузит. Спасиха ме нагревките и лазера.  Фен съм на народната медицина по принцип, но вследствие на многоброините бабешки лекове, през които съм минала, лигавицата на носа ми е увредена и перманентно съм с течащ нос.

# 35
  • Мнения: 397
А спрея от циклама за колко дни ви го изписаха?На мен за 14.Д-ра каза,че от 2 курса мога да се отърва от синузита?И какво усещате като го пръснете?Още не съм го взела.

# 36
  • Мнения: 1 030
Не знам за този Назодрен, но преди 2 години, когато получих синузит, се рових доста из нета и открих един нов препарат - Синуфорте, който е на базата на цикламата и според статитите - замества пункциите. Обаче в БГ не се продава. А в чужбина искат рецепта. В бившия Съветски съюз със сигурност го има

# 37
  • Мнения: 397
Някой пробвал ли е инхалации с етерични масла?Казват,че имат силно бактерицидно действие.

# 38
  • Мнения: 475
Назодрен и Синуфорте са един и същ прерарат , с различно търговско име.  Това научих преди доста време, т. като го нямаше още в страната и го търсихме в чужбина. Честно казано нямаше вълшебен ефект, който очаквахме.  Прилагахме го на сина ми - 10 год.

# 39
  • Мнения: 1 547
А спрея от циклама за колко дни ви го изписаха?На мен за 14.Д-ра каза,че от 2 курса мога да се отърва от синузита?И какво усещате като го пръснете?Още не съм го взела.

Ползвах Назодрена преди 2 седмици. Бях много зле - все едно в носа ми имаше коркови тапи, нищо не изкарвах по никакъв начин - нито виброцил, нито сребърна вода.
Никакво обоняние и характерната тежест в главата и болки в лимфните възли чак - гадост пълна.
Прочетох, че от назодрена трябва да кихаш яко и едва ли не да ти излезе мозъка през носа.
При мен нямаше такъв ефект. Щипе, все едно имаш мравки в носа, много сълзи от очите и кихах 1-2 пъти. Гадно е, но се търпи.
Сега съм много по-добре. Носът ми е чист, дишам през него дори през нощта и вече 2 седмици нямам никакви сополи. Което не ми се е случвало тази зима.

Така че, според мен, да, помага. Струва си да се опита. Ще видим колко е продължителен ефектът.

Това, което е важно: да се слага всеки ден само по веднъж по едно и също време. Ако пропуснете, не слагайте в друг час, а на следващия ден. И като се пръсне в носа, не се вдишва (не се инхалира).

Пробвайте Simple Smile

# 40
  • Мнения: 397
Малко е скъпичък обаче,за колко дена стига?А вие правите ли си промивки на носа?

# 41
  • Мнения: 425
PONE NE E AB..! Peace

# 42
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Аз преди години се излекувах от синузит със сок от лук. Бях бременна и за нищо на света не исках да пия АБ, затова ми хрумна да си направя това. Настъргах една глава лук, после изстисках сока, натопих в него две памучета и си ги наврях в носа. Седях така около 20-30 минути и при ваденето на памуците всичко изтече. Повторих и синузитът повече не се появи.

# 43
  • Мнения: 1 547
Малко е скъпичък обаче,за колко дена стига?А вие правите ли си промивки на носа?

Скъпичък е, но от един курс - 10 дни - дори и наполовина не съм го свършила. Слага се само по веднъж на ден.
 Има смисъл да се напрявят 2 курса с дни почивка помежду им (описано е подробно в упътването).

И не, не съм си слагала друго в носа през това време.

Тези дни обаче ще отида на УНГ и ще видим какво се случва.

# 44
  • Мнения: 13
Едно разбрах за синузита - трябва ти качествен продукт, с който да го третираш, а не някакви евтини боклуци или бабини рецепти, както и да се заредиш с много търпение, защото това чудо трудно се оправя. Аз засега също ползвам Назодрен, който определено върши работа, но да видим докога. Поне засега си заслужава инвестицията. Може да пробвате. Успех.

Общи условия

Активация на акаунт