Бихте ли простили изневяра?

  • 10 096
  • 171
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 070
Бих.Аз не ревнувам от други жени, ревнувам от далеч по-некрасиви неща.

# 61
  • Мнения: 1 159
Бих и съм прощавала!Извратеният ми мозък си представя разни неща с въпросната дама-явно съм би-и готова за тройка! LaughingАма живеем заедно от 10 години,преди щях да го изгоня!Сега го обичам по друг начин,в никакъв случай по малко!

# 62
  • Мнения: 7 474
Преди сватбата не, след 10 г. брак вероятно да.

# 63
  • Мнения: 11
Преди сватбата - не бих. След това- зависи от много неща- конкретната ситуация, причините ..Но на теория е лесно.

# 64
  • София
  • Мнения: 233
Доста сложна ...хипотетична... ситуация.
Не съм от тези, дето режат в момента, в който им е хрумнало, винаги има ЗА и ПРОТИВ, винаги има НО.
След като съм избрала този мъж и ако става въпрос за еднократно изпълнение с условие "алкохолен делириум"...Знам ли?!
Само че, като се познавам, може да простя, но няма да забравя, а пък да си върнеш доверието... ooooh!
Животът е шарен.
Ще разкажа една не-хипотетична, а напълно реална ситуация отпреди 6-7 години.
Мацката се жени напук, за най-добрият приятел на любимия, щото любимия никога не я е пожелал.
Любимият се явява, заедно с жена си, на сватбата като кум(на най-добрия си приятел, естествено).
В деня на сватбата, преди тържеството булката сгащтва изгората си-кум , и му се примолва супер настоятелно за едно еднократно изпълнение. Кумът запазва здравият си разум и избягва с писъци.
Епилог: милото младо семейство още от преди 4 години е разведено семейство с дете.

# 65
  • Мнения: 13
Какво ли няма по света..Зависи от ситуацията,но много щях да се замисля.И отговор не мога да дам,защото не съм попадала в такава ситуация.Замислям сееееееееее.

# 66
# 67
  • Мнения: 281
не разбира се Twisted Evil

# 68
  • Мнения: 743
Бих и съм го направила. Според мен всичко опира до това, как възприемаш другия човек. Не ми беше лесно, но го преодолях и дори смятам, че това заздрави отношенията ни. Можех да си тръгна, но избрах да остана. Не съжалявам.

# 69
  • Мнения: 276
Преди сватбата по скоро не бих, но не съм го преживявала за да съм убедена, със сигурност щях да я отложа обаче  Peace Сега бих простила, но все пак зависи от конкретната ситуация, с кого и т.н

# 70
  • Мнения: 7 002
Нямаше време да ми изневери преди сватбата, след това се постара да си навакса  Laughing
Нищо няма да направя, ако е било просто секс, ще си се омъжа, най-вероятно.  Rolling Eyes
Ако е повече от секс, картинката е ясна - аз нямам място там.
Но всъщност, аз едва ли някога ще тръгна да се омъжвам пак, че да ме грее такава драма.
Постъпих по същия начин със съпруга си - простих 2 пъти просто секс.
Третата каза, че я иска - пуснах го.
Сега иска мен, ама аз вече не искам. Laughing

# 71
  • Мнения: X
Верността ли е единственото и най-ценно качество на младоженеца? Ако човекът си заслужава и се касае само до физическа изневяра, да бих простила . Но се настрой психически, че няма да ти е за последен път. Но и верен да го вземеш ,няма гаранция, че няма да ти се случи. То и най-верните изневеряват, че обикновено и по най-лошия начин.

# 72
  • Мнения: 34
Благодаря за отговорите. Много истина има в тях! Hug Историята е чисто и просто измислена. На никого да не се случва, но дяволът си няма работа. Това са неща продиктувани от дявола. Той така наслагва нещата, че е въпрос на части от секундата да се изкушиш... Бъдете постоянни по пътя, който сте избрали

# 73
  • Мнения: 9 990
...леле Ео, помня те от Искам бебе и като се оженихте
*ти си доказателство, че е според зависи от ситуациите към момента...

# 74
  • Мнения: 7 002
Така е, Пенелопа, не всичко може да предвиди човек. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт