Почитатели на Майкъл Джаксън 7 - HEAL THE WORLD

  • 21 536
  • 651
  •   1
Отговори
# 60
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Радиото е върхЪ! Пускат и не толкова популярни песни newsm74 newsm74 newsm74

# 61
  • Мнения: 87
Здравейте и от мен,милички!
kloi блгодаря за новата тема! Страхотно оформление отново! Hug
Недейте да изпадате в кофти настроение!
Сладкишка,добре дошла сред нас!   bouquet

# 62
  • Мнения: 376
Радиото е върхЪ! Пускат и не толкова популярни песни newsm74 newsm74 newsm74

И аз много харесах това, че пускат песни от цялото 40 годишно творчество на Майкъл. От времето на Джаксън 5, Джаксънс и соловата кариера на Майкъл. Незнаех например, че I'll be There, с която Марая стана известна и която винаги съм харесвала е на Джаксън 5  Embarassed
Изобщо всичко хубаво в областта на музиката, хореографията и шоуто е с автор...МАЙКЪЛ ДЖАКСЪН  Heart Eyes
Обичам те, Майкъл   Heart Eyes

# 63
  • Мнения: 376
Здравейте и от мен,милички!
kloi блгодаря за новата тема! Страхотно оформление отново! Hug
Недейте да изпадате в кофти настроение!
Сладкишка,добре дошла сред нас!   bouquet

Liliyyy, благодаря   bouquet
Имах крещяща нужда да говоря и споделям с някого за Майкъл  Hug
А Вие сте прекрасни и като чета какви мисли и чувства Ви владеят все едно са излезли от моето сърце  Heart Eyes

# 64
  • Мнения: 2
Честита нова тема!!!
И аз слушам радиото постоянно , откакто преди няколко седмици разбрах за него /от тук разбира се /.От няколко дни се опитвам да нарисувам графичен портрет на Майкъл.Вдъхновена от многото такива, които виждам из нета.В неделя беше първия ми опит и най-сполучливия, а имах само лист и молив и го нарисувах за10-ина минути под звуците на BAD.И стихотворение съм започнала да пиша, засега само 4 стихчета, но искам да кажа толкова неща- какво беше Майкъл за мен , на какво ме научи  и търся най-подходящите думи.Първото ми стихотворение за него е от 1993г.
Друго което исках да споделя  е , че във Vbox 7  има нови клипове с превод.На мен ми е трудно да гледам все още клипове, но снощи събрах сили и ви предлагам това
http://vbox7.com/play:207c5301

http://vbox7.com/play:02290ab0

# 65
  • Мнения: 87
Liliyyy, благодаря   bouquet
Имах крещяща нужда да говоря и споделям с някого за Майкъл  Hug
А Вие сте прекрасни и като чета какви мисли и чувства Ви владеят все едно са излезли от моето сърце  Heart Eyes

За нищо,миличка!
Можеш да си споделяш на воля.Аз от днес съм в отпуска,така че ще съм тук почти непрекъснато.
Как ви харесва този сладур? Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 66
  • Мнения: 57
Аз може ли да споделя???  Whistling Нз обаче днеска ме е хванала депресията(сигурно е от пубертета Sunglasses Wink ) Постоянно мисля за Майкъл,плаче ми се, все още не проумявам това което се случи  Cry Cry

# 67
  • Мнения: 376
Liliyyy, благодаря   bouquet
Имах крещяща нужда да говоря и споделям с някого за Майкъл  Hug
А Вие сте прекрасни и като чета какви мисли и чувства Ви владеят все едно са излезли от моето сърце  Heart Eyes

За нищо,миличка!
Можеш да си споделяш на воля.Аз от днес съм в отпуска,така че ще съм тук почти непрекъснато.
Как ви харесва този сладур? Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes




Винаги и всякак ми харесва - и шоколадов и бял като лилия, и с права и с къдрава коса, няма лоша снимка. Винаги е разкошен  Heart Eyes
Има ли по-усмихнат човек на планетата от Майкъл? Не вярвам да има. Зарежда с толкова позитивизъм, че като го гледам забравям за миг как го съсипаха алчните паразити  Twisted Evil
И много ми се иска да ги дадат под съд и да ги осъдят на доживотен затвор всички лъжци - джорди чандлър, баща му, гавин арвизо (не са достойни да напиша имената им с главни букви).
Защо ли семейството му не предприеме нещо срещу тях, още повече че си признаха за лъжите  #2gunfire

Последна редакция: пт, 14 авг 2009, 21:35 от Сладкишка

# 68
  • Мнения: 57
Чували ли сте трибюта на Akon :   http://www.youtube.com/watch?v=h0FeP9rvLus&feature=related

# 69
# 70
  • Мнения: 16
Текста на Ейкън е много силен! Много!

"...remember him for what he's done..."


"...remember him for what he's done..."


"...remember him for what he's done..."


Само, че изпълнението не ми харесва. Не е мой тип просто - гласа... мелодията през повечето време също не ми харесва, но пианото към края е изключително добро  Peace

# 71
  • Мнения: 1 666
Текста на Ейкън е много силен! Много!


 Peace
In this lifetime I wanna thank you for showing me the man in mirror
In this lifetime I wanna thank you, you motivated the world to deliver

# 72
  • Мнения: 4 195
ааааааааа не мога да смогна, не сте честнииииииииииииииии
Страхотни сте, kloi Hug

# 73
  • Мнения: 87
Сега съм със Sony Vegas Platinum.Страхотна е,но е малко тежка програма и иска малко повечко място.Още я разучавам.

Моля те,дай ми линка,от където си я изтеглила,че не знам коя версия да дръпна.От Movie maker и аз не съм доволна.Постоянно ми забива,а и явно не поддържа много кодеци.Късам си нервите,когато не ще да ми отвори някой файл,който е avi Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

# 74
  • Мнения: 376
Слушате ли Майкъл по ПроФм?
Ако сега всички по света усилят звука на това, което слушат мисля че от всички посоки ще звучи Майкъл...

Общи условия

Активация на акаунт