Дюкан ни показва какво да ядем, а ние докато не отслабнем не ще се спрем - 206

  • 23 102
  • 487
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 1
Здравейте,момичета!
На мен пък си ми харесва пангасиуса-правя го на тефлонов тиган,обаче по края на филенцатата има едни тлъстинки,които се изрязват предварително.

# 451
  • Мнения: 9
Здравейте момичета и момче  Hug Hug Hug
Аз първо да се похваля. Дмес съм още - 500 гр.. Ново тегло 68,7. Остава още малко  Grinning
А сега да се оплача. Днес си правих изследвания. Урината ми е перфектна, но имам доста висок холестерол -  7, 14 при максимален 5,2  newsm78. Следващата седмица пак ще хода на лекар за да видим какво е дереджето.
А за пангасиуса - не съм го яла, но дай ми скумрия на скара и ми гледай сеира  Twisted Evil

# 452
  • Мнения: 1 187
success от лентичката ти виждам,че за един ден си свалила цяло кило.. WhistlingКак го правиш тоя номер? Rolling Eyes
И аз много се радвам за това КИЛО  smile3521
Може би е заради фитнеса  newsm78 Седя там по час и половина.  newsm39
Ауу,ми и аз ката ден бутам количката тука по баирите,и стълби в къщи колкото щеш пък кило-йок! Crossing Arms Grinning Сигурно ми е малко секса..  Mr. Green

Тоя пангасиус още не съм го пробвала,но подозирам че ще ми хареса-единстената риба,която съм яла и не ми е харесала е паламуд. Confused А имам и цял плик изчистен сафрид-как да го приготвя..? Rolling Eyes

Току-що си хапнах пилешко с гъбки, лук и подправки-моя импровизе рецепта.  chef

Днес ми подариха голяма кутия бонбони Мерси,взех я от кумова срама с "аааа не-мерси"! Stop Mr. Green Подарих на майка ми,какво беше: далече от очите...далече от устата.. Mr. Green Twisted Evil

# 453
  • Мнения: 300
Пъстървата за мен си остава моята първа любоффф Laughing Laughing Laughing
Аз сафрида си го пека на скарата или на парти грилче ако имаш.

# 454
  • Мнения: 0
Здравейте момичета и момче  Hug Hug Hug
Аз първо да се похваля. Дмес съм още - 500 гр.. Ново тегло 68,7. Остава още малко  Grinning
А сега да се оплача. Днес си правих изследвания. Урината ми е перфектна, но имам доста висок холестерол -  7, 14 при максимален 5,2  newsm78. Следващата седмица пак ще хода на лекар за да видим какво е дереджето.
Баща ми преди време също имаше много висок холестерол и като тръгна по лекари насам натам  #Crazy Свали го малко, но пак му беше доста висок. После чете някаква книга на Мермерски или нещо подобно, където пишеше, че трябва да се ядат много моркови. Той започна вместо бисквити с мляко сутрин да яде моркови. Стигаше до едно кило моркови на ден. След две седмици си направи изследвания и холестерола си беше в норма. Не можах да повярвам.
Ако искаш го пробвай. smile3503

# 455
  • Германия
  • Мнения: 240
Здравейте момичета, приемате ли нови дюканки?  Blush
Заредих се с пилешки филенца и от днес започвам първа фаза. Дано да успея да устискам, че аз по принцип диета не съм издържала повече от 4 дни Rolling Eyes
Имам един въпрос...може ли през първата фаза да си хапвам малко краставица..нали съдържа 98 процента вода?

# 456
  • София :(
  • Мнения: 215
      Flocke, добре дошла и успех  Hug
   Обачеее, само на пилешки филенца ли ще я караш? Къде са ти рибата, телешкото, яйцата, изварата и млякото, триците...?
   Краставица в ударния можеш да ползваш като подправка, дето се вика по една щипка, но ако става въпрос за кисели краставички - внимавай да са без захар, както и лук - пресен или стар, но за магданаз, копър и други такива зелени подправки нямаш ограничения.

# 457
  • София
  • Мнения: 570
Здравейте, Дюканки и Дюканци! Hug
Достигнах първата си цел - кг. според калкулатора. newsm44 Следващата ми цел е да сваля още 3 кг. Mr. Green И повече не ми трябват.
Не знам дали някога ще мина в 4 фаза. Трета олекотена си ми харесва, даже много, и мисля да си карам все на нея.

Flocke,   welcome Мисля че Дюкан разрешава корнишони в първа фаза, но съвсем по мъничко, като подправка по-скоро.

# 458
  • Мнения: 342
Здравейте, момичета! Мисля че вече сте прочели въпросника ми в отделна тема, която я за ключиха, за това я пускам тук.

1. Колко време беше ударния ви период и колко килограма свалихте?
2. Позволявахте ли си прегрешения по някога (зрънце грозде, резен ябълка, маслинка - от рода)?
3. От кога сте на диета и колко свалихте до сега?
4. Чувствали ли сте се отчаяни по някога заради резултатите от кантара и кога?
5. Повтаряли ли сте режима след време и имал ли е същият резултат както първият път?

# 459
  • Германия
  • Мнения: 240
      Flocke, добре дошла и успех  Hug
   Обачеее, само на пилешки филенца ли ще я караш? Къде са ти рибата, телешкото, яйцата, изварата и млякото, триците...?
   Краставица в ударния можеш да ползваш като подправка, дето се вика по една щипка, но ако става въпрос за кисели краставички - внимавай да са без захар, както и лук - пресен или стар, но за магданаз, копър и други такива зелени подправки нямаш ограничения.


Ох, ами в момента съм в студентското общежитие за малко и тук ми липсват условия за готвене на по-специални работи. Тъй че ще я карам на филенца и на яйца на очи, че поне лесно се приготвят  Blush Утре ако ми остане време, ще намина да си купя една краставица и ще си хапвам по-мъничко и от нея.

Момичета, сетих се за още нещо...в книгата на Дюкан пише, че може да се пие диетична кола...купих си Coke Zero...нали може да си пийвам по мъничко, че не мога съвсем без сладичко?

Последна редакция: чт, 20 авг 2009, 14:48 от Flocke

# 460
  • Мнения: 63

Гарденийка, виждам те, пиши, де  Hug


 smile3534

Талиии, Мимиии, Dj100, Мирка, Кали08  Hug Hug Hug Hug Hug
Добре съм, ама нямах нет  Embarassed То чак срамно звучи в днешно време, ама....  amiiii
Противно на теорията, че който зачезне от форума, "изтърва козите", съм си режимна. Вчера имах месечинка и по тоя повод съм се разделила с още едно килце  newsm44
Исках да ви изчета, за да съм в час с новините от последните 10 дни, а вие нищо не сте изписали   Laughing

# 461
  • Мнения: 198
привет отново
току що ми излезнаха резултатите - всички показатели- креатинин, белтъци, левкоцити и т.н са абсолютно в норма. Личната ми предписа някакви хапчета против задържането на вода , та ще видим утре как ще съм
Иначе вчера си направих протеиновия ден и днес съм с 500гр надолу. Остава още кило и половина до нормалните отпреди 2 седмици, но днес съм решила пак да съм на протеини, нали е четвъртък, от утре си продължавам нормално с 3тата

Надявам се хапчетата да помогнат, че все още съм си подута newsm17

целувки

# 462
  • Мнения: 55
Flocke, добре дошла и от мен!   bouquet Радвам се да видя в темата още една "хамбургчанка" Hug
Разкажи ни малко за теб - от колко кг почваш, каква ти е целта, колко си висока, какво ти показа калкулатора на Дюкан и т.н. Предполагам, вече си прочела първа страничка (там е синтезирано най-важното), макар че сега видях, че и книгата си чела (много добре Peace), но бих ти препоръчала и блого-сайта  - там има много разнообразни рецепти и можеш да намериш идеи за повече неща направени "на котлон". Pазнообразното хранене е важно, иначе рискуваш да ти писне и да се провалиш... Успех ти пожелавам ... от теб - желанието и режимността, от нас - подкрепата и съветите ... и няма невъзможни неща!  Peace

EDIT: Можеш да пиеш напитки от типа Light или Zero (с подсладители), но все пак гледай да не прекаляваш много. За краставицата - препоръчвам ти да не я ядеш "natur", а си направи от нея (става въпрос за малко парченце Peace ) и кварк 0.1% fet, може и малко кисело мляко 0.1% да добавиш, както и копър  и така получаваш нещо като сух таратор (снежанка/zaziki) за гарнитура към месото или пък си направи нормален (но режимен!!!) таратор.

Гарденийка  Heart Eyes , радвам се че и ти се появи Hug,  липсваше....   Sad

DanyGod Hug, много неприятно с тези проблеми с холестерола.  Sad  Дано момичетата, които имаха подобни проблеми се включат със съвет. Стискам палци скоро да се нормализират стойностите!  Praynig
цъфка, бързо оздравяване и на теб! Важно е, че изследванията ти са наред.  Peace

Последна редакция: чт, 20 авг 2009, 15:27 от blumchen_fee

# 463
  • Мнения: 1 187
Малии,що народ чака на балкона новата тема. Mr. Green Ако може някой да ме запише,че умирам за сън и се трупясвам при чаветата..  Tired

# 464
  • Германия
  • Мнения: 240
Мерси на всички за посрещането  Hug
Добре, срам, не срам да си разкажа за килцата Embarassed По принцип си поддържам 58-60 кг, но в последните няколко седмици (естествено след престой в България при баба ми и манджите и) станах 64 кг #Crazy Вярвайте ми, направо ми се дорева като се претеглих  CryВисока съм 1.67.
Книгата я четох преди една година и от тогава си отлежава на етажерката  Blush...даже имам и книга с рецепти(като не знаех, че всичко го има безплатно
в нета Crazy)
За разнообразното хранене си права, но от другата седмица, като се прибера в Хамбург, че сега наистина нямам възможност пък и време:)
Това с цацикито е много хубава идея...след малко ще отскоча до магазина за краставица и кварк  Simple Smile
Забравих да зажа, че калкулаторът ми показа 59 кила, но аз си мисля, така и така ще се мъча с диета, поне да ги докарам до 53-4..

Общи условия

Активация на акаунт