Дюкан ни показва какво да ядем, а ние докато не отслабнем не ще се спрем - 206

  • 23 103
  • 487
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 942
Здравейте и от мен! Режимна съм. Днес кантара закова на 67 килца и се чувствам добре. Лек и режимен ден Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 436
  • Мнения: 0
              Здравейте момичета и момче!

              Видях страхотни снимки.
              Варненки - много сте хубави   bouquet  bouquet
              тумбичка, нелсънче, стефи - прекрасни сте  Peace Hug Peace Hug
              нони - честита месечинка  bouquet Hug
              петенце, мис марпъл, кали, михи69, зоритка, нарциска, филюдка   love001 smile3525  love001 smile3525
              гарденийка - къде се изгуби. Надявам се, че всичко е наред при вас. Hug Hug
              шуши, весито, сани, мимиии  smile3525 smile3525
 
               Моята трета върви добре.Днес след гала съм 55кг.
               Гушки и целувки на всички  newsm51 newsm51 newsm51

# 437
  • Мнения: 5
ето ви един четвъртъчен протеин от мен...малиииии ще го изям!:)
http://www.youtube.com/watch?v=YePvbwqPG5I

# 438
  • Мнения: 5 001
Вещииии хелп!.....
Как правеше твоя любим пангасиус? Направо го мяташ на скарата ли? Или го натъркваш с нещо?

Видях тука в нашия рибен магазин по 3лв килото...Та се чудя дали да не се прежаля пак да си купя,пък дано го харесам....


ЕДИТ
Оф....ще се пробвам пак....Все си мисля,че повредата е в "моя телевизор"  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

МНОГО ти благодаря за включването Hug Hug Hug

Последна редакция: чт, 20 авг 2009, 12:01 от TheNMaster

# 439
  • Пловдив
  • Мнения: 14 140
Направо на скарата, само посолен. И мога да излапам наведнъж кило  Embarassed

# 440
  • Мнения: 170
Аз не, че нещо, ама да споделя Rolling Eyes....по въпрса с пангасиуса, явно е въпрос на вкус определено Peace, защото аз лично по гадна риба Thinking не бях опитвала и нямам и намерение повече да опитвам Crossing Arms....Хем я направих както Вещи - посолен и метнат на хубава скара....ама....мани, мани ooooh!.....повече опити няма да правя с това рибно чудо.... Naughty

ПП.....А домашните ми пък я одобриха, иди, че разбери Thinking Thinking Thinking....Ноооо у нас такава риба повече няма да се пече Naughty, то такава отвратителна миризма се разнасяше докато се печеше Sick, чеееее Crossing Arms Tired Crossing Arms........не само ми се отяде.....амиииии направо ми стана лошо..... Sick ooooh! Sick

# 441
  • Мнения: 55
Здравейте, дружинка!  Hug

Гледам темата e към края,  та и аз да се обадя... И аз като много други напоследък чета, но нещо не ми се пише  Rolling Eyes (нещо се бях вкиснала тия дни и затова  Peace)...
Но гледам, че тоза зачезването е направо в епидемични размери, почти само новите момичета пишат и няколко от най-железните със стаж... Чудя се защо ли, дали заради отпускарския месец...  newsm78  Thinking

Марпълче Hug , за миг се зарадвах че е петък, като видях протеинчета, дето си сложила , а то било още четвъртък...  Laughing

Нелсънче Hug, просто съвършена   bouquet , сакън само да не ги махнеш тези снимки ... след като си се престрашила да ги покажеш, значи - край, остават..  Peace

Видях и други чудни снимки - Тумбичка, Стефито, Блюлейди и .. (май забравям някой) - прекрасни сте момичета!   bouquet

Честито на всички с месечинки и всякакви други празници!   bouquet   bouquet

Специално исках да пиша на Николинчето  Heart Eyes  Hug - мила, не ти бях виждала линийката отдавна, както и последните ти снимки. И както винаги пак се изумих  #Crazy - дълбоки адмирации   bouquet , как само ги свали тези 90кг (!)... просто като на шега, невероятно... Миличка, моля ти се пиши по-честичко и ни разказвай как върви при теб прехода 2-3 фаза... мисля те и ти стискам палци да е всичко безпроблемно Praynig  ... внимавай много, ама наистина много с всичко (включително и с плодовете Peace ), нали си знаеш, че ти си просто уникален случай и няма от кого да черпиш опит, освен разбира се от тези с най-близките постижения (с минус 55-60kg), но все пак...  Peace  Hug

За всички -  Hug Hug Hug Hug Hug

EDIT: Марпълче , мила, голяма гушка от мен  Hug ...на мене ми е такава каша в главата, че не знам ни кой ден, ни коя дата е, само месеца знам  hahaha ... Надявам се, обаче при теб объркването да е от много хубави емоции (например влюбена, окрилена от щастие и т.н)  Peace  Hug  Heart Eyes

Последна редакция: чт, 20 авг 2009, 12:32 от blumchen_fee

# 442
  • Мнения: 7
Сега, хм, Вещи, моля ти се, не ме бий  Embarassed И ако може да не ми се смеете много, обаче аз току-що разбрах, че днеска било четвъртък. До момента живях с щастливото убеждение, че е петък, поради което и пуснах сутринта там едни протеини, а може и други момичета да подведох. За което се извинявам и обещавам утре да не пускам нито един, дори облечен  smile3505

# 443
  • Мнения: 3 202
Здравейте момичета!
Минавам за едно лятно преброяване  Flutter
Гледам и балкона олекнал  Simple Smile
Пускам едно солено поздравче от мен и от вчерашния изгрев.

# 444
  • Мнения: 444
Вещи , а скарата ти каква е, защото и аз си купих едно кило пангасиус и искам уикенда да го опека, но още не съм решила как..., струва ми се, че ако го сложа директно на скарата ще залепне, понеже е обикновена..

Блумхен фии..  наистина доста хора не пишат вече в темата Simple Smile

# 445
  • Мнения: 0

success от лентичката ти виждам,че за един ден си свалила цяло кило.. WhistlingКак го правиш тоя номер? Rolling Eyes

И аз много се радвам за това КИЛО  smile3521
Може би е заради фитнеса  newsm78 Седя там по час и половина.  newsm39

# 446
  • Мнения: 0
За пангасиуса да кажа и аз. Пека го във фурната в тавичка - неовкусен, върху хартия за печене. Не вмирисва къщата. Хапвам го с лимонче.

# 447
  • Пловдив
  • Мнения: 14 140
Тъй като имаше много отрицателни мнения за пангасиуса аз дадох конкретно предложение - не купувайте малко само да опитате, купувайте по много, да има. Пробвайте с малко. Ако не ви хареса - давам ви адрес къде да го пращате - няма да стане зян  Mr. Green Пощенските разходи ще ги поема - така правим в Продавалника  Whistling

Лабелло, в партигрила си го пека. Там където правя принцеси на децата. И пържолите там си пека. И тричавия кекс си го препичам там след като съм го направила в МВ Simple Smile

# 448
  • София :(
  • Мнения: 215
         Ха добър ви ден по никое време  Hug
     noni2009, честита ти месечинка  Hug
    TheNMaster, я скоро да казваш де го тоз пангасиус по 3 лв, че аз като Вещи го ям на кило, даже сол не му тургам  Embarassed Да ходя да напълня камерата барем за една седмиза напред, докато още има някакви финикийски знаци, че то...

# 449
  • София
  • Мнения: 63
Вие не сте добре, дето не харесвате пангасиуса  Mr. Green /и сьомговата пъстърва, Мастерче   smile3534/.Аз си го правя на тефлонов тиган, става си супер рибката  Heart Eyes

Гарденийка, виждам те, пиши, де  Hug

Вещи, изтръпвам днес като ти видя аватара  Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт