Дюкан ни показва какво да ядем, а ние докато не отслабнем не ще се спрем - 206

  • 23 100
  • 487
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 21
Здравейте!Редовно ви чета но не пиша. Реших да се включа заради високия холестерол на Danigod.Колежките ми спрягат една рецепта,която смъквала доста холестерола .Много от тях са я изпробвали-аз лично не, защото не ми се е налагало.Та рецептата е следната:1 сурово яйце/ЗАДЪЛЖИТЕЛНО ДОМАШНО!!!/ се поставя в чаша и се полива с прясно изцеден лимонов сок/отиват около 3-4 лимона/.Яйцето трябва да е покрито със сока.Така седи поне 12ч след което се маха внимателно яйцето и сутринта се изпива лимоновия сок.Яйцето се хвърля или се използва за нещо друго.

# 466
  • София
  • Мнения: 98
Здравейте, банда !

Много благодаря за отзивите за "онези" снимки  Blush . Никой, освен най-близките ми не е виждал мои снимки по бански и причината е видна по първата такава, та затуй мислих три дни преди да ги публикувам.

Борис, Цъфка, нищо особено не съм правила - просто си се прибра от самосебе си. От известно време ходя /три пъти досега  Wink/ на водна аеробика.

Ривелка, много ми е драго, че те виждам пак тук  Hug Hug

Мименсита, дано не забравя на следващата среща да ти донеса такива, дето съм в целия си "блясък" - да видиш ти  Joy Joy

Люска,  Heart Eyes чак такваз гордост не съм, ама .....

Шуши, споко, ако ме откраднат, веднъг ще задрапат да ме върнат там откъдето са ме взели, че таквоз чудо кат мен ......  Joy Joy Joy сетих се за един разказ на О'Хенри - "Вождът на червенокожите"  Wink

Бодливка, Мис Марпъл, Мимиии, Саманта Джоунс, Танятаис, Тумбичка, Мастърче, Хеписмайл, Майлс, Dj 100, Немското Цвети  Heart Eyes Hug

# 467
  • Мнения: 850
pavzgu , добре дошла , хайде кажи ни какво си преборила до сега и към какво се стремиш!  Пиши по - често !

 Нелсънче  Hug  Heart Eyes

 Добре дошла и на Flocke , успех в режима ! Имаш много добър консултант,  Блумчето  Heart Eyes Hug

# 468
  • Мнения: 198
nelsun още веднъж БРАВО!
то и аз не правя нищо- от време на време вечер правя по 60-80 леки коремни пресички, но не се прибира, като измия една чаша вода и пак щръква  hahaha

Flocke добре дошла и много -- ти пожелавам Simple Smile

а да попитам, знам че не трбва да се яде мед, но все пак не може ли ако знам че е домашен и не му се слага грам захар? Embarassed

# 469
  • Мнения: 55
Flocke, хубаво е, че сподели твоята "ситуация", не за друго, но така можем по-адекватно да те посъветваме.  Peace
По принцип малките килограми падат по-бавно, просто да си знаеш предварително. За ударната фаза - според мен 3-5 дни, в никакъв случай повече. Naughty  И последно - за написаното "ще се мъча с диета", опитай се да не започваш с такава (отрицателна) нагласа, това наистина значи много за мотивацията.  Peace Пък и не се знае дали наистина ще се мъчиш  Wink - при този режим се яде и то колкото искаш за разлика от разни други, така че за повечето не е толкова мъчителен за спазване.  Peace Това го пиша не като упрек, а с най-добри чувства!  Hug

Шушинко, тебе отдавна не съм те гушкала.  Heart Eyes  Hug Много се зарадвах на добрите ти изследвания, дано и следващите да са така  Praynig и после... ти знаеш какво ... стискам палци  Praynig  Hug

Аз като не пиша и после като започна, няма отърване от мен  Crazy  Blush , но край - стига за днес.  Peace
Надявам се някоя добра душа да запише големия списък на 1 стр.  Praynig И ако може да го допълним този списък, защото липсват някои хора в него, сега се сещам например за dj100, николинчето, Смайлис... със сигурност има и други липсващи...

Последна редакция: чт, 20 авг 2009, 16:07 от blumchen_fee

# 470
  • Мнения: 5
Привет   bouquet   bouquet   bouquet

Явявам се за отчет- днес правя един месец с Дюкан  Flutter

Килограми - 4кг (Свалените килограми може би са повече, но съм в МЦ  Crossing Arms )
Мерки
               начало         след 1месец
бедро      57см              52см                -5см
глезен     22см              21см                -1см
коляно     36см              35см                -1см
ръка        28см              25см                 -3см
ханш       101см             94см                -7см
талия       80см              76см                -4см
бюст        91см               87см               -4см
Общо  25см по малко  Party
Доволна съм от постигнатото и продължавам към линииката  Praynig

Добре дошли на новитечките  welcome Бъдете режимни и резултатите ще дойдат
На всички с поводи  newsm51

Нещо ми е много мрачно днес  Weary Нямам никакво настроение.

За всички по много  Hug  Hug  Hug  Hug  Hug  Hug  Hug  Hug

# 471
  • Мнения: 171
 ShockedЩе срутите балконя,бре хора Mr. Green

# 472
  • Мнения: 6
Цоп и аз тука за доклад!
Днес правя месец и половина в Трета и всичко е  newsm74 newsm74
свалени 11кг в Първа и Втора и минус 2кг в Трета-задържани!!Споделям го с вас,мили мои,за да вдъхна малко кураж на всички,които се притесняват от влизане в Трета,знам,че всичко е индивидуално,но ..не е страшно.
Оправих плюса от ГГЗ от последните дни,имах вчера гала/парче баница,1 чаша червено вино/и днес няма плюс Joy
Flocke- welcomeи успех!Аз започнах от твоите кг 64 и сега съм 53кг,най-лесно свалените тлъстинки в живота ми,не гледай на това като на диета и лишение,а като цялостна промяна на начина на хранене и начало на нов,по-добър етап в живота ти
Гардения,Нони2009-честити месечинки и мнооого минусчета Hug Hug
Саманта Джоунс-успех с режима и кураж Hug
Лора1-страхотен резултат,браво момиче Hug
Верче-браво за постигнатите кг,желая ти много бързо да махнеш още 3,щом ти пречат Hug
Мастерче любимо-режимна както винаги,така ти се радвам,ти си наша гордост Hug Hug
Биборанка,Люскааа,Талии,Мирка,Венерас,Мименситка,СветлаТ-нещо се покрихте напоследък,надявам се че всичко е наред при вас и сте супер,ама липсватееее Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 473
  • Мнения: 850
    Алюююю ... балкоНя , ко чакатИ БрЯ  newsm78

# 474
  • Мнения: 7
    Алюююю ... балкоНя , ко чакатИ БрЯ  newsm78
Ко мож да чаками? Ко са чака на балконь? Ромео да са появи със сиренада   Mr. Green
В краен случай може и Вещи с нова тема  Hug

# 475
  • Мнения: 7
    Алюююю ... балкоНя , ко чакатИ БрЯ  newsm78
  Rolling Eyes нищо не чакаме, чета си тук кротко  costumed050 smile3535
Не пиша, защото няма нищо ново, но като се замисля още едно килце надолу няма да е лошо  newsm78

# 476
  • Мнения: 850
   и аз ей така дремя си и се надявам ...  Crazy  момичета да ви споделя , напоследък месото много ми упротивя , незнам що така но хич не ми се яде , днес на бачкане не огладях до 14 часа , при положение че закусвам в 8 ! Кажете кво да правя !

# 477
  • Мнения: 1
denicaaa,miss Marple,благодаря за отговорите и се извинявам,че чак сега пиша,но тези дни нямам никакво време,а и малкия почти не спи Rolling Eyes
Връщам се,да си наваксвам!
 Hug
Усмивки и успехи на всички!

# 478
  • Мнения: 1
И понеже не искам пак да сбъркам,както с 10 те дни ударен режим,можете ли да ме посъветвате  добре ли е като редувам 5 дни ПЗ и 5 П?
Благодаря предварително и само минусчета! Hug

# 479
  • Мнения: 850
И понеже не искам пак да сбъркам,както с 10 те дни ударен режим,можете ли да ме посъветвате  добре ли е като редувам 5 дни ПЗ и 5 П?
Благодаря предварително и само минусчета! Hug
Да много е добре !  Hug

Общи условия

Активация на акаунт