Чувал ли е някой за капсулите OmegaSvelt

  • 10 934
  • 73
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 96
Здравейте и от мен!Как така 4 кг. направо не мога да повярвам...вече се бях настроила, че хапчетата не помагат и изведнъж...?!?!Ама само това не мога да разбера - трябва ли да се спазва диета с хапчетата?Защото при РОКСАНА май е така - изяла е 4 плода за тези 4 дни...ами аз в този случай не бих разбрала дали съм отслабнала от хапчетата или от тази диета...РОКСИ, според теб ти от какво отслабна?

# 46
  • Мнения: 96
МАГИС...ти направо се загуби?как си? какво стана с теб....свърши ти курса нали?И, има ли ефект?

# 47
  • Мнения: 5
здравейте! Браво, Роксана85, за резултата, ама дали отслабването не се дължи на абсолютния глад, на който си се подложила? Аз се ограничих до плодове и зеленчуци, но ефект нямаше. Моите капсули ги свършвам в четвъртък, резултата е -1 кг (от 63 на 62), което по-скоро е от свръхограничението на храната. Иска ми се като свърша хапчетата да се похваля и аз с поне 4 кг по-малко, ама...... Балемезова, ти почна ли твойте капсули? Като чета последните постове тук се  обнадеждавам, че и при мен може да се прояви ефекта като ги свърша Rolling Eyes Успех на всички и чао от мен!

# 48
  • Мнения: 96
Ами Магис, накрая от много чудене и маене не отидох да взема капсулите от пощата....и сега направо ще се изям от яд, като виждам , че има полза от тях.....ама, ако трябва ще ги поръчвам пак

# 49
  • Мнения: 1
момичета аз изпих цяла опаковка,вървях по 10км че и нагоре,умрях си една седмица от глад.Резултата-РАЗДРАЗНЕН СТОМАХ И НИТО ГРАМ НАДОЛО.Адски съм разочарована ,а за доставката платих 14.90 лв. Успех на вас,но за мен тези хапчета са пълен боклук

# 50
  • Мнения: 0
момичета,значи със сигурност ефектът идва от хапчетата а не от няколкото плода които стм изяла,защото сега съм на диета скарсдеил,която е много приятна,ядеш по 3 пъти на ден и по малко от 400гр. на ден не сваляш.тази диета съм я правила десетки пъти,отслабвала съм да,но не и толкова бързо.пример:ако диетата е 14 дена и трябва да се свалят 8 кг,аз съм сваляла 3.5-4кг.а сега я правя и пия хапчетата и ефекта е доста бърз.и като кг.не са много но казват че ми личи:)защото ефектът от тези метаболитни хапчета отначало не е само да сваляш маса,а сантиметри.милички незнам защо при вас не се е получило.ако поискате ще ви напиша диетата и жи давам 100% гаранция че дори и само от нея ще свалите,без упражнения и хапчета(за тези които не са си поръчали).желая ви успех с отслабването.и не забравяите че когато сте стриктни с едно нещо,няма начин да няма резултат.няма ли резултат значи някъде сте сгафили.аз например когато за първи път започнах диетата на 4 ден мисля вечерта има агнешко.а аз не мога да го ям.а в диетата пише никога при никакви обстоятелства да не се заменят храни.аз го замествах с пилешко(което е 100 пати мо малко мазно,и калорично) но ефект минимален.не познавам човек които да е правил тази диета и да няма ефект.но зависи кои колко нужда има да сваля.аз например нямам чак толкова много за сваляне и затова е по бавно,но моя приятелка която имаше какво да сваля само за 14 дни смъкна 9 кг. и хапваше малко повече от това което трябваше.не се сещам какво да ви пиша още.ако вие се сетите на ваше разположение съм.целувки и успех Heart Eyes

# 51
  • Мнения: 96
РОКС, давай диетата..... Confused

# 52
  • Мнения: 97
roxana85, не мисля, че отслабването ти е от хапчетата. Ти просто гладуваш. По 1 плод на ден е убийствено за тялото. Отслабваш от глад, според мен. И сериозно го мисля, защото аз също си купих въпросните хапчета - 3-ти ден ги пия и съм свалила 100г. и то защото се претеглих след посещение на WC:). Нещата, които съм спряла да ям от 3 дни са сладкото и хляба (което хич не е малко, като се има предвид колко са калорични). Пълна измислица са тия хапчета.

# 53
  • Мнения: 0
милички знаете ли,може и измислица да са тия хапчета,но на мен така ми се иска да вярвам че отслабвам от тях и да съм си го въобразила,че да вярвам че е така. Rolling Eyes но се чувствам добре за първи път,а повярваите ми толкова много глупости съм пила, и хапчета и билки и магнитни гривни съм носела и обици които подтискат глада и какво ли не...никакъв ефект.сега за първи път намирам резултат от нещо и се чувствам щастлива Heart Eyes не ме разбираите погрешно не искам да правя реклама на нещо което не деиства или така нататък...просто споделям мнението си с вас,и това как деистват на мен таблетките.сега ще напиша диетата на скарсдеил,които иска може да я пробва,гарантирам ви че няма да сгрешите:но бъдете стриктни,яжте всичко както ви е написано,ако не ядете някоя от храните пропуснете,но не го заместваите с друга храна:)желая успех на всички Heart Eyes   
                                               

# 54
  • Мнения: 0
                       диета на Скарсдеил
1 ден
закуска:1/2 греипфрут,1 сухар,кафе/чаи без захар
обяд:пилешко месо(по всякакъв начин приготвено),домати-обелени,кафе/чаи
вечеря:риба,салата,1 сухар,плод,кафе/чаи
2 ден
закуска:1/2 греипфрут,1 сухар,кафе/чаи без захар
обяд:много добре изпечен хамбургер,домати,зелена салата с маслини,кафе/чаи
вечеря:плодова салата,кафе/чаи
3 ден
закуска:1/2 греипфрут,1 сухар,кафе/чаи
обяд:сварена риба с лимонов сок,греипфрут,кафе
вечеря:агнешко месо/телешко,зелена салата,краставици,домати,кафе/чаи
4 ден
закуска:1/2 греипфрут,1 сухар,кафе/чаи
обяд:2 пържени яица,парче изкиснато сирене-слабо солено,обелени домати,1 сухар,кафе/чаи
вечеря:пилешко месо на скара,варен зелен фасул или спанак,зел.чушки,кафе

# 55
  • Мнения: 0
5 ден
закуска:1/2 греипфрут,1 сухар,кафе/чаи
обяд:различни видове сирена,варен спанак,1 сухар,кафе/чаи
вечеря:риба,салата,запарени зеленчуци,1 сухар,кафе/чаи
6 ден
закуска:1/2 греипфрут,1 сухар,кафе/чаи
обяд:плодова салата,кафе
вечеря:печено пиле,зелена салата с домати,плод,кафе/чаи
7 ден
закуска:1/2 греипфрут,1 сухар,кафе/чаи
обяд:парче месо от пуика или кокошка,домати,моркови,запарено зеле
вечеря:бифтек на скара,зелена салата,краставици,домати,кафе
8 ден
закуска:плодове според сезона(всичко без банан),1 сухар,кафе/чаи
обяд:студени меса,домати,кафе
вечеря:сварена риба,смесена салата,кафе/чаи

# 56
  • Мнения: 0
9 ден
закуска:1/2 греипфрут,1 сухар,кафе/чаи
обяд:препечено месо без тлъстини,домати,зелена салата,маслини,краставици
вечеря:плодова салата,кафе/чаи
10 ден
повтаря се менюто от 3 ден
11 ден
повтаря се менюто от 4 ден
12 ден
повтаря се менюто от 5 ден
13 ден
закуска:1/2 греипфрут,1 сухар,кафе/чаи
обяд:сварена риба с оцет,греипфрут,чаи/кафе
вечеря:печено месо,зелена салата,краставици,домати
14 ден
закуска:1/2 греипфрут,1 сухар,кафе/чаи
обяд:пил.месо,домат,морков,зеле,плодове
вечеря:бифтек на скара,зел.салата,краставици,домати,брюкселско зеле,чаи/кафе

# 57
  • Мнения: 0
сладурани след като направите този цикъл от 14 дена има и втори цикъл в които вие си ре6авате какво ще си ядете,и какво ще си готвите.а това са храните които може да ядете на корем през следващите 14 дена(след първите 14)
бяло вино,пилешко месо,3 яица-седмично,супи,зеленчуци,ябълки,сливи,грозде,пъпеш,диня,портокал,греипфрут,ядки-по малко,2 сухара-дневно,сода,кетчуп,обезмаслено сирене,кисело мляко с обезмаслено сирене,сирене с яица запечено с шунка,поръсено с настъргано сирене,запечени гъби с булъонов сос или запарени заленчуци.
забравих да кажа нхещо много важно:АКО ЧУВСТВАТЕ ГЛАД МЕЖДУ НЯКОЕ ОТ ХРАНЕНИЯТА БЕЗ ЗНАЧЕНИЕ КОИ ДЕН,ПО ВСЯКО ВРЕМЕ МОЖЕ ДА ЯДЕТЕ,БЕЗ ОГРАНИЧЕНИЕ В КОЛИЧЕСТВОТО:ДОМАШНО ПРИГОТВЕНИ СУПИ,МОРКОВИ И ЦВЕКЛО.това е от мен за сега сладури,успех и пишете как върви диетата,за мене ще е удоволствие да бъда полезна на някого с нещо Heart Eyes

# 58
  • Мнения: 96
Благодарим ти много РОКСИ за диетата, ама тя е много стриктна - в смисъл, че аз примерно като съм на работа не мога да ги ям тези храни....особено готвено, или печено...просто няма начин да нося такива неща тук....но все пак ти благодарим! Аз преди време видях голяма полза от ЯПОНСКОТО ЧУДО, тогава отслабнах за 14 дни с 8 кг.....но и тя си е доста стриктна! Едно е  сигурно, че като се тъпчем и ядем със сигурност няма да отслабнем Grinning Чао за сега от мен и много целувки Wink

# 59
  • Мнения: 5
Здравейте на всички! При мен сякаш се вижда светлина на хоризонта - дрешките (по-специално панталони и дънки) са ми станали по-широчки,кг - -1 , и сега съм 61. Отделно, няколко колежки, които не са ме виждали две-три седмици, казват, че съм отслабнала. Майка ми и мъжа ми твърдят същото, особено за бедра и бричове. Утре свършвам капсулите и доста се замислям дали да не си поръчам още една опаковка... Май наистина ефекта е с натрупване - тоест аз съм на края на курса и едва сега виждам някакъв резултат. Другото което е - от една седмица спрях да се тъпча само с плодове и зеленчуци, и сега хапвам кисело мляко обезмаслено, зеленчуци, пилешко, риба, дори пълнозърнест хляб - в много минимални количества, но поне разнообразна храна, като изключих плодовете напълно, а също така след 17 часа не слагам нищо в устата - само мин.водичка. Мисля, че и това оказа въздействие. Balemezova, според мен си сгрешила като не си взела капсулите - поне надежда някаква имам като ги пия Simple Smile Засега чао от мен, дано утре имам пак повод да пиша Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт