Лятото си отминава,а МАРТенчето още повече се забавлява

  • 25 547
  • 730
  •   1
Отговори
# 690
  • София
  • Мнения: 3 123
ох ,голямо ми е напрежение за Диди,още никакво инфо гледам няма.Вече трябва май да е минало секциото.Дано всичко е наред и скоро имаме новини! Praynig

Марги,как сте днес. Hug

# 691
  • Мнения: 52
Добро утро
 и аз от сутринта само надничам за новини,по план трябва да е минало,чакаме...чакаме....

# 692
  • Мнения: 1 710
И аз се надявам час по-скоро на новини от Диди, защото с тази плацента, съвсем не й е леко положението и се притеснявам все повече. Аз ставах почти на всеки час през нощта и все за нея си мисля - в 4 часа - сигурно се приготвя да тръгва, в 5 часа - вече е в ТК, в 6 часа -слагат й упойка и накрая естествено взех да я сънувам. Simple Smile
Хайде, оставям ви с пожелание за новини за здраво бебче и мама и лека операция! Praynig

# 693
  • Мнения: 308
   Здравейте .

   Влизам да видя новини за Диди. И аз с нетърпение очаквам такива и стискам палци всичко да е минало като по вода, както се казва.

   Марги, разказа ти за прегледа ме втрещи. Някакво обяснение даде ли докторката за тази кръв или си го спести. Радвам се, че си смъкнала температурата и дано да нямате други екстремни моменти.

   Лили от 10 дни не спи добре. Тя и преди не спеше много през деня, но сега е още по-зле. Заспива след 12.30 вечерта, Аз я събуждах в 10.00 и се опитвах да я приспивам към 15.00. Спи около 2 часа и вечер пак по нощите. От няколко дни не я събуждам. Става в 11.00, не я слагам да спи на обед и пак заспива късно. Вчера например си легна (и пак с рев) чак в 23.30, а не е спала през деня. Явно по-малкото разходки навън й оказват влияние. Отделно пак започна да кашля и то през ноща, когато спи, похърква, а уж носа и спря да тече. Сега пие Перитол. Доста често вечер, както си спи спокойно и почва да плаче и не иска нито да я гушкаме, нито да седи, не можем да я укротим дълго време. Започнах да мисля, че и зъби я мъчат и затова са тези ревове вечер. С една дума и ние сме в отбора на неспящите.

# 694
  • Мнения: 8
Здравейте,
и аз съм в очакване на новини от Диди ...

Тинче, и ние имахме такъв период с Марти. Събуждаше се с писъщи и на обяд докато спи и през нощта и няма успокояване. Недаваше нито да го гушкаме, нито да го оставим и само реве. Предположението на лекарката ни беше, че се страхува. Децата на тази възраст нощно време преживяват случките от деня и другото е, че започват да осъзнават, че мама не е част от тях. Аз давах чай Сладки сънища на Хумана с маточина. Мисля, че и Савина имаше добър опит с него. Ако не помогне, поне не пречи. А за проблема с дишането през нощта, аз давам на Марти 2 пъти на ден по 5 капки Зиртек. Това още от май месец, когато направи първия ларингит. Питай си лекарката, дали да не даваш нещо противоалергично.

Марги, направо изтръпнах като четох за прегледа. Тоя доктор е за убиване  #2gunfire.

Приятен ден на всички  Hug

# 695
  • Мнения: 107
Тинче като прочетох твоя пост си казах ето все едно аз сам го казвала... и да но се отнасяше за баткото... точно така бяхме..във вечерите в които пищеше го оставях да си се на реве и напищи защото нищо не помагаше .ако го гушна  или приказвам още пове4е пищи..   забелязах че той е много емоционален и се впечатлява от всяко нещо което беше причината за тези състояния.. опитвах се да ги контролирам ,да не се превъзбужда и сега вече нямаме такива дни....

# 696
  • Мнения: 52
От много вълнение за Диди,съвсем се разсеях.Днес мойто братче има рожден ден,става на цели 22години,да си ни е жив и здрав,за повечко късмет се почерпете за негово здраве

# 697
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Да, потвърждавам, че чая е вълшебен!  Peace

# 698
  • София
  • Мнения: 3 123
имаме си бебееееееееее.Диди е родила Божидара в 8.20 (2950гр. ,48 см).




Диди ,честито щастие!Да ви е жива и здрава Божидара,да расте умна ,красива и добра и като мама!Да се обичат много с бате Вики и да си помагат!Много слънчеви дни и щастливи мигове на цялото семейство!Хиляди целувки от нас ! Heart Eyes Hug Heart Eyes

# 699
  • Мнения: 83
Ихааааа каква хубава новина!!!!
Диде ,честита да ти е Божидара!!!Да сте живи и здрави всички ,много щастливи мигове изпълнени с много любов!!!!  bouquet





Марги,как е Дея? Shockedно как така с ръка и бръкна в гърлото,тя да не е искала да и я извади на място Shocked Shocked Shockedкак така кръв...втрещена съм ooooh!

# 700
  • Мнения: 52
Добре дошла на малката Божидара,много здраве и късмет,Диди честито мила,много щастие и безгрижни дни на цялото семейтво

# 701
  • Мнения: 308
   Браво. Много хубава новина.

ДИДИ, ЧЕСТИТА ВИ МАЛКА ПРИНЦЕСА БОЖИДАРА. ДА ВИ Е ЖИВА И ЗДРАВА. ДА РАСТЕ ВЕСЕЛО И УСМИХНАТО ДЕТЕ И МНОГО ДА ВИ РАДВА.

   Нямам думи. Страхотни новини и за Паола и за Божидара. Имаме си нови попълнения в отбора.

# 702
  • Мнения: 107
честито Диде и от нас.... ..
  здраве ,късмет , много щастие и безгрижно детство...

# 703
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Дианка, честито! Да сте живи и здрави и двете, бързо да се възстановявате и само да те радва новата девойка!

# 704
  • Тук и там
  • Мнения: 97
Eх, че хубава новина - денята ще е супер !!!!
Дианче, твоята малка принцеса е Дар Божи и името й винаги ще ви напомня този прекрасен подарък, който ви поднесе живота  newsm10
Нека малката сладурана бъде много щастлива и да ви радва все повече и повече, а бати и тати ти помагат много с нея  newsm51
Ще чакаме снимкииииии  Hug


Подкрепям напълно предложенията с имената за нова темичка  Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт