Лятото си отминава,а МАРТенчето още повече се забавлява

  • 25 512
  • 730
  •   1
Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 982
ДИДИ Честита Дъщеричка - ДА Е ЖИВА, ЗДРАВА, ИГРИВА, ЯДЛИВА  И МНОГО ДА ОБИЧА БАТКО ВИКТОР.
Пожелавам ти бързо възстановяване и много безгрижни моменти на теб и цялото ти семейство  Simple Smile Simple Smile Simple Smile


Марги, дано да не е варицела, а да са само пъпки от високата температура. Обади се на педиатърката и ако трябва я заведи на преглед. Тя ще погледне и ще те успокои.

# 721
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Диди, споделям радостта на всички мартенки от появата на принцеса Божидара!!!
Да расте красива и умна като теб, да има много късмет, здраве и приятели!!!
Да имат силна връзка с мъничкия батко Виктор!!!

Бързо възстановяване на теб и нямаме търпение да те видим в пълното ти щастие с двете прекрасни мъничета  Hug
Догодина искам такива снимки с малките помощници  Laughing
       

 

# 722
  • Мнения: 473
Диди,да Ви е жива и здрава малката Божидара!!!Много да Ви радва и да е много щастлива!
Много красиво име сте и дали ! Поздравления и целувки !



Марги, май най добре да я види лекар. Както го описваш ми прилича на варицела, Хриси също започна с една пъпка на веждата, после на мехур. Огледай и в косата. Дано бързо се оправи и най вече дано не е шарка точно сега. Знам един случей с бременна и детето и с шарка, който незавърши с хубав край  Cry За това я заведи незабавно да я види лекар.

# 723
  • Тук и там
  • Мнения: 97
Веси, нека брат ти не се отърве от здраве, любов и късмет! И да почерпи подобаващо   bouquet

То и свеки днес има рожден ден, така че днешният ден е специален за много хора  Mr. Green
На този ден се раждат само хубави хора   Laughing

Марги, и аз си мисля, че трябва пак да отидете на преглед с Дея - така и ти ще успокоиш, защото в този момент спокойствието ти е много важно  Peace И дано много бързо се оправяте, както и всички болнички  Hug

# 724
  • Мнения: 0
Дианка, честита малка принцеса с прекрасното име Божидара. Нека Божидара да ви дари с много  щастие и любов. Мила мамо Диди, вече си имаш един малък Победител и едно малко чудо - дар от Бога. Бъдете щастиви!

Поли, честита радост и на теб. Нека малката Паола да е все така упорита и смела, да е здравичка и много щастлива. Нека бързо да трупа грамчета и ви чакаме на родна земя!
Марги, много ми звучи като варицела това, което описваш. Миличката Дея, много тъжно ми стана. Дано бързо да се разбере какво ѝ е, та да действате и да оздравява детенце. А ти се пази доколкото е възможно. Hug
Ванеса също е с температура. Възпалено е едното ушенце, а кръвните изследвания показват инфекция. Май ще пием пак АБ Cry. Няма и месец от предния АБ.

# 725
  • Мнения: 1 710
Колкото повече мисля за тъпата Варицела, толкова повече се стряскам и в момента корема ми се е свил на топка и ми иде да ревна. Педиатърката ни беше сутринта на работа, а аз патката, пропуснах да й покажа пъпката вчера. Така че нямам друга алтернатива, освен да чакам до утре следобед, за да я прегледа. Обаче ще й се обадя по телефона, защото Дея пие антибиотик, а знам, че не е особено добре, ако е с Варицела.

# 726
  • София
  • Мнения: 3 123
Марги,не знам дали си чувала за д-р Мангъров - много добър специалист,от много места само положителни отзиви за него имам!Той е инфекционист завежда детското отделение в Инфекциозна болница,много точен бил в преценките си!Ходи по домовете,наблюдава детето ,много точни диагнози поставял.Наскоро една позната го беше извикала и стоял два часа да разговарят.Май е малко скъпичко при него ,но си заслужавало.
Дано всичко завърши добре за теб,Дея и беболинчето! Praynig
Взех от приятелка телефона му,ако искаш ще ти го пратя на лични.

Последна редакция: ср, 21 окт 2009, 17:27 от angels_zg

# 727
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Марги, много ми е мъчно за двечките ви с Дея!
Дано страховете ти не се оправдаят  Praynig и малкото съкровище бързо се оправи  Hug
Този преглед на сливица...хм...иде ми да я утрепя таз докторица...да не би с нокът да е одрала на детенце гърлото?  Thinking
Даже и да има варицела, вече си минала първия триместър, не би трябвало да е опасно, мисля...
Гуш от нас  Hug

# 728
  • Мнения: 97
Диди,честита ти дъщеричка Божидара.Да ти е жива и здрава и само да те радва Hug
Марги дано притесненията ти за варицелата ти се окажат напразни.........От тия болести и на мен ми писна вече.....Бети от петък беше с лека хрема........а от днес вече и тя и аз кашляме #CrazyДано да ни се размине АБ....ама като гледам на там сме тръгнали Cry

# 729
  • Мнения: 107
Марги дано страховете ти са безпочвенни....или пък каквото е бързо да ви минава... Praynig Hug
 лека вечер...

Веси честит празник и на брат ти


Всички болнички да оздравяват    bouquet

# 730

Общи условия

Активация на акаунт