Fragancedirect.co.uk- 3

  • 42 681
  • 744
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 727
Момичета, самия сайт ли ви дава опция да си върнете 10 паунда и ви иска номера на сметката. за да ви ги преведе? На мен не ми дава такава иначе бих пробвала. Аз плащам чрез пейпал. Да не би да я дава само на тези, които плащат директно?

# 16
  • Мнения: 368
и аз съм тук Peace

# 17
  • Мнения: 35 973
може би правите нещо без мен? не, не съм съгласна и за това ще ви следя!

# 18
  • In The Middle Of Nowhere
  • Мнения: 2 590
може би правите нещо без мен? не, не съм съгласна и за това ще ви следя!

Тайно от теб поръчваме Whistling

# 19
  • Мнения: 89
Момичета, самия сайт ли ви дава опция да си върнете 10 паунда и ви иска номера на сметката. за да ви ги преведе? На мен не ми дава такава иначе бих пробвала. Аз плащам чрез пейпал. Да не би да я дава само на тези, които плащат директно?

И аз плащам чрез пейпал и ми го изписа във fragrance-to днес,след като платих 1 сет  Peace

# 20
  • някъде там
  • Мнения: 1 466
В най-скоро време и аз ще се запиша към пазарувалите от сайта.Още съм процес на обмисляне какво точно да е  newsm78

# 21
  • Мнения: 35 973
може би правите нещо без мен? не, не съм съгласна и за това ще ви следя!

Тайно от теб поръчваме Whistling

съвсем права бях да ви подозирам  bowuu ! поне се похвалете като ви дойдат поръчките  Grinning

# 22
  • Мнения: 663
ехей,само някакви си 2-3 часа ме е нямало,а вие вече и нова тема отворихте и от нея 2 страници изписахте да живеят кокетки и коконки  Laughing

# 23
  • Мнения: 2 375
Да се запиша към чакащите поръчката си /за да не е съвсем спам/.
Иначе просто ви  smile3548 Mr. Green

# 24
# 25
  • Мнения: 6
Момичета сега направих първата си поръчка в   fragrancedirect
и искам да попитам за колко време пристигат поръчките.Благодаря предварително    bouquet

# 26
  • Мнения: 663
момичета,някой случайно да знае в този сет парфюмчетата с пулверизатор ли са? http://www.fragrancedirect.co.uk/Elizabeth-Arden/Elizabeth-Arden … 10ml/invt/0018574

# 27
  • София
  • Мнения: 4 493
MNG дай линк към сетчето на Орландо Praynig

Аз днес взех поръчка шипната на 5,8 - след две ходения в пощата и питане дали случайййно там няма нещичко за мен и твърдият отговор на пощаджийката - НЕЕЕЕ, се оказа че в пощата ме е чакало кашончето от 08,08 - направо съм бясна - вдигнах лек скандал  ooooh!
Момичета да ви питам - това някой поръчвал ли го е - колко е голямо http://www.fragrancedirect.co.uk/The-Colour-Workshop/The-Color-W … -Set/invt/0016364
Мисля да го взема за подарък но да не се окаже че е съвсем миниатюрно като сетчето на Ланком - само чантата му е голяма - не че се оплаквам де.
И другото което искам да питам по-опитните - като си харесате някой фондьотен но го има само в един цвят - имали шанс да се появи и в останалите или не ?
тнкс

# 28
  • Козлодуй
  • Мнения: 760
За офертата с връщането на 10 паунда при следваща поръчка-най-отдолу с дребен шрифт пише,че важи само за моми англичанки Peace

# 29
  • Мнения: 6 587
И аз пуснах пак поръчка.Този път сет-а на Елизабет Арден 5-то авеню.Много го похвалиха парфюмчето,но се опасявам , другите продукти към сета д ане са "превтасали" newsm78

Общи условия

Активация на акаунт