Тема: ® E-bay - тема 34

  • 33 161
  • 737
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 4 435
Да, утре сутрин ще пробвам отново. Не би трябвало да има проблем с картата. Одеве дори плащах с нея. И пари има вътре достатъчно. Дано е проблем със системата наистина. Много ти благодаря. Hug

# 691
  • Мнения: 79

Момичета, извинявам се за лаишкия въпрос, но не ми отваря линковете от първа страница за да проверя там. За пръв път спечелих търг в англ. е-бей и сега трябва да платя, но не знам как. Имам регистрация в пейпал. Благодаря за помоща!

Има два начина:
1. След приключване на търга, получаваш имейл с инвойса за стоката. Там си пише какво точно да направиш.

2. За мен по-лесния начин е втория,директно от сайта на Ибей.
Като влезеш на спечелени (Won ), кликнеш върху артикула,който си спечелила,отгоре в описанието има бутон Pay now. Натискаш и автоматично те прехвърля към Пей Пал.
Следваш стъпка по стъпка, няма нищо сложно!!!
Успех при плащането!
Проблемът е, че за цена на доставката ми излиза тази до англ.адрес и не знам как да добавя цената за която сме се договорили до БГ.


Аааа, ми така кажи де  Wink
В такъв случай, продавачът трябва лично да ти промени фактурата. Чакай нова фактура на имейл адреса ти. Ако не я получиш скоро, му напиши напомнящо писмо, нещо от рода:

Please, send me a new invoice with the shipping to Bulgaria ,bla bla ...
и си следи мейла!
Страхотна си , благодаря ти  smile3525

# 692
  • Burgas
  • Мнения: 201
Kölsches Mädel   много благодаря   bouquet

# 693
  • Мнения: 17
Да, утре сутрин ще пробвам отново. Не би трябвало да има проблем с картата. Одеве дори плащах с нея. И пари има вътре достатъчно. Дано е проблем със системата наистина. Много ти благодаря. Hug
Ако не е проблема в системата може да и ги пратиш и със sent money на нейния акаунт по мейла и да си маркираш в спечелените че е платено и аз преди време имах подобен проблем

# 694
  • Бургас
  • Мнения: 328
Колко време след като съм поставила фийдбек трябва да очаквам да полъча такъв?  newsm78

# 695
  • Бургас
  • Мнения: 3 081
Колко време след като съм поставила фийдбек трябва да очаквам да полъча такъв?  newsm78
няма конкретно време! Някои потребители се правят на разсеяни. Аз обикновено като минат 2 седмици след като съм поставили ги подканвам на имейла да ми сложат и на мен и досега нямам случай да не ми върнат.  Peace

# 696
  • Мнения: 209
Дами поръчвали ли сте си официална рокля от тук че брата ще се жени и си харесах доста неща но несмея да поръчам че данеби да не дойде,а и ми се струва малко нереално 30-40 долара за такива хубави рокли които тук струмат 100-200лв? newsm78
http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=3204095 … TRK:MEWAX:IT#shId

# 697
  • Мнения: 1 540
Момичета, харесала съм си едни боти от английския ибей, но не знам какво означава това (за размера им) - 6D
6 е ясно, равно е на 39 по нашата номерация, но това D какво значи? Много съм ви благодарна предварително!

# 698
  • софия
  • Мнения: 25 763
Дами поръчвали ли сте си официална рокля от тук че брата ще се жени и си харесах доста неща но несмея да поръчам че данеби да не дойде,а и ми се струва малко нереално 30-40 долара за такива хубави рокли които тук струмат 100-200лв? newsm78
http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=3204095 … TRK:MEWAX:IT#shId
Цената си е напълно нормална. Продавачът е от Китай. Може повече време да отнеме пристигането. Поръчката от китайчета винаги носи риск, но фийдбекът на този е добър.

# 699
  • Мнения: 2 122
Здравейте, не зная дали дали е за тук, но да питам по-опитните в следния случай какво да направим според вас

поръчахме през Ибей ботуши от Америка на наш познат, струват 150 лева, естествено продавача е обявил по-малка сума
поръчката е от 23 юли, до миналата седмица нищо не получихме и повдигнахме диспут преди да изтече 45 дневния срок, хората отговориха веднага, че е в офиса на Федекс, днес се свързваме с тях и оооо-чудо- куриера не ни бил намерил адреса /а колата редовно е в квартала, даже обядва на кръчмата под коперацията/ и е върнал на 5 август в София пратката и те писали на продавача, който им бил казал ДА УНИЩОЖАТ ПРАТКАТА и те я унищожили онзи ден.
Не мога да ви опиша как се чувствам в момента, точно на 4-5 август, когато твърди куриера, че е идвал у нас не сме излизали, защото и двете бяха болни, голямата на инхалации и със спазъм, просто няма начин да съм навън в такъв случай, изумена съм от безхаберието им. И как точно ще ми докажат, че пратката е унищожена, не ми става ясно  #2gunfire Sick

# 700
  • Мнения: 2 867
Дами поръчвали ли сте си официална рокля от тук че брата ще се жени и си харесах доста неща но несмея да поръчам че данеби да не дойде,а и ми се струва малко нереално 30-40 долара за такива хубави рокли които тук струмат 100-200лв? newsm78
http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=3204095 … TRK:MEWAX:IT#shId
Цената си е напълно нормална. Продавачът е от Китай. Може повече време да отнеме пристигането. Поръчката от китайчета винаги носи риск, но фийдбекът на този е добър.

Роклята се шие по размери, т.е. след като спечелиш те ще ти поискат мерките и ще отнеме 4-6 седмици ушиването.

# 701
  • Мнения: 2 867
Здравейте, не зная дали дали е за тук, но да питам по-опитните в следния случай какво да направим според вас

поръчахме през Ибей ботуши от Америка на наш познат, струват 150 лева, естествено продавача е обявил по-малка сума
поръчката е от 23 юли, до миналата седмица нищо не получихме и повдигнахме диспут преди да изтече 45 дневния срок, хората отговориха веднага, че е в офиса на Федекс, днес се свързваме с тях и оооо-чудо- куриера не ни бил намерил адреса /а колата редовно е в квартала, даже обядва на кръчмата под коперацията/ и е върнал на 5 август в София пратката и те писали на продавача, който им бил казал ДА УНИЩОЖАТ ПРАТКАТА и те я унищожили онзи ден.
Не мога да ви опиша как се чувствам в момента, точно на 4-5 август, когато твърди куриера, че е идвал у нас не сме излизали, защото и двете бяха болни, голямата на инхалации и със спазъм, просто няма начин да съм навън в такъв случай, изумена съм от безхаберието им. И как точно ще ми докажат, че пратката е унищожена, не ми става ясно  #2gunfire Sick

Това е безобразие, дори да няма никой в къщи са длъжни да залепят бележка на вратата и да се обадят по телефона. Според мен се обади в офиса на федекс  и им вдигни скандал, кажи им че ще ги съдиш да видим - може да ти се намери пратката.

Последна редакция: чт, 03 сеп 2009, 10:39 от Arizona

# 702
  • Мнения: 1 674
Здравейте, не зная дали дали е за тук, но да питам по-опитните в следния случай какво да направим според вас

поръчахме през Ибей ботуши от Америка на наш познат, струват 150 лева, естествено продавача е обявил по-малка сума
поръчката е от 23 юли, до миналата седмица нищо не получихме и повдигнахме диспут преди да изтече 45 дневния срок, хората отговориха веднага, че е в офиса на Федекс, днес се свързваме с тях и оооо-чудо- куриера не ни бил намерил адреса /а колата редовно е в квартала, даже обядва на кръчмата под коперацията/ и е върнал на 5 август в София пратката и те писали на продавача, който им бил казал ДА УНИЩОЖАТ ПРАТКАТА и те я унищожили онзи ден.
Не мога да ви опиша как се чувствам в момента, точно на 4-5 август, когато твърди куриера, че е идвал у нас не сме излизали, защото и двете бяха болни, голямата на инхалации и със спазъм, просто няма начин да съм навън в такъв случай, изумена съм от безхаберието им. И как точно ще ми докажат, че пратката е унищожена, не ми става ясно  #2gunfire Sick


Недей така,хвърли ме в паника сега. И аз имам ботуши за познат,пуснати на 11.08 ,от които няма ни вест,ни кост. Продавачът само ми цитира какво пише по тракинга-че са излезли на 24ти от САЩ и нищо повече.Няма ги в пощата,а тук в темата ми казаха,че тракингът на прайорити мейл работел смао 2 седмици,затова повече не се обновява информацията по него,предполага се ,че до 2седм.пакета вече е дошъл.
Някой с някаква идея къде да звъня да ги търся? Мини,а с каква поща бяха пуснати вашите,че са отишли във Федекс?!

# 703
  • Мнения: 2 122
USPS Priority Mail International   Confused
бива ли за 20 долара доставка и така да се изгъбаркат, направо думи нямам


... такаааа, сагата продължава, съпруга ми се свързва с куриера на местно ниво, който му твърди, че безброй пъти му е звънял, но си бил ограничил входящите /което е абсурдно, мъжа ми продава компютри и е управител в интернет зала, постоянно говори по телефона или с клиенти, или с кандидати за работа/ бил идвал и два пъти на адрес- като му казал дай доказателство, всеки нормален куриер оставя бележка, онзи отговорил- значи ние сме ненормален куриер, питал го от кого да тъси отговорност- онзи казал от кого ти искаш, мен ме остави на мира
софиянци казали, че не можем да имаме никакви претенции, защото пратката вече била унищожена
някой да има представа все пак какъв е законовия срок, в който са длъжни да съхранят непотърсена пратка  ooooh!

Последна редакция: чт, 03 сеп 2009, 11:28 от mini_79

# 704
  • Мнения: 1 674
Така и аз се ошашавих и звънях във Федекс,не можели д ами дадат инфо по тракинг номера на УС прайорити мейл! Тогава как да я търся като продавачът не ми праша друго инфо?!
Мини,вие какъв тракинг ползвахте,та я издирихте във Федекс. Казах ми,че им трябва номер на тяхна товарителница!

Общи условия

Активация на акаунт