Жарко слънце вън пече, ФЕВРУАРЧЕ сладко хапва си пюре.

  • 9 018
  • 275
  •   1
Отговори
# 225
  • Sofia
  • Мнения: 2 502
Красикоко, Бори,


а на всички сладки месечинковци
Да растат здрави и щастливи!!! Hug

Ние продължаваме де са борим със зъбчето  Tired Много се измъчи горкото, ама знаете как е... Hug

Гея, всеки човек си има характер и понеже интернет пространството е наистина странно нещо, аз поне се опитвам така да поднеса нещата, че конкретния човек, към който се обръщам (ако го познавам, макар и задочно) да го възприеме възможно най-точно и да не стават големи недоразумения... На фона на цялата помия, която се изля към Дорето в онази тема, няма начин да не преекспонира дори нормални думи от познато и смятано за приятелско лице. Затова се е жегнала толкова предполагам...
На срещата ще си говорим, като нормални хора най-сетне, очи в очи!

Отивам да се просна малко, че Венцо заспа....
До после! Hug

# 226
  • Мнения: 4
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА КРАСИКОКО И БОРИ! ДА СТЕ ЗДРАВИ, УСМИХНАТИ, ОБИЧАНИ И КЪСМЕТЪТ ДА Е ВАШ ПОСТОЯНЕН ДРУГАР!

# 227
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 865
Хаха, Цвети, много обичам бебето да мирише на салата Mr. Green Зелена и с малко лимон и синьо сирене Joy
Коте, не е така. Още повече, че аз имам определен стил на писане, никога не съм се съобразявала и не съм ръкопляскала, а казвам всичко така, както го мисля. И да, точно защото съм приятелско лице, не би трябвало да се възприема като нападка, а да седне и да поразмишлява малко какво е казано.
За разгромяването - аз написах - истината е по средата. Имаме две жени, които се карат, като не подбират средства за това. Никой от нас не е там, за да каже какво точно е станало. И понеже Дора сама каза, че са еднакви, то това автоматично води до следния извод - след като едната преувеличава, то и другата го прави. Така че не е хубаво сляпо да се втурваме да защитаваме нечия кауза, а просто да разгледаме гледните точки на страните и да дадем пътя, а не решението. Те самите трябва да стигнат до решения.

П.С. Миленка, в четвъртък ще ходим до Бургас, ако искаш да се видим? Ако прилегнат нещата?

# 228
  • Мнения: 5
ЧЕСТИТИ МЕСЕЧИНКИ НА КОНОР,ТОДОР,КРИСИ,КАЛОЯН,ЯНА ,САВИНА И АЛЕКСАНДРА   ! ДА СА НАЙ-ЩАСТЛИВИТЕ БЕБЕТА !

# 229
  • Мнения: 2 784
Хаха, Цвети, много обичам бебето да мирише на салата Mr. Green Зелена и с малко лимон и синьо сирене Joy
Ще дойдеш ти на мойта!  Flutter Следващия път ще полеем консенсуса с бира.  Twisted Evil
И ще си порупаме дяцата, вместо мезе.

# 230
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 865
Хаха, Цвети, много обичам бебето да мирише на салата Mr. Green Зелена и с малко лимон и синьо сирене Joy
Ще дойдеш ти на мойта!  Flutter Следващия път ще полеем консенсуса с бира.  Twisted Evil
И ще си порупаме дяцата, вместо мезе.

За бирата съгласен, ама като гледам ни твоето, ни моето можем да го хванем Joy Освен вторите да рупаме Mr. Green

# 231
  • Мнения: 24
 smile3532 smile3532 smile3532
хруп, хруп, хруп

# 232
  • Мнения: 226
Хаха, Цвети, много обичам бебето да мирише на салата Mr. Green Зелена и с малко лимон и синьо сирене Joy
Ще дойдеш ти на мойта!  Flutter Следващия път ще полеем консенсуса с бира.  Twisted Evil
И ще си порупаме дяцата, вместо мезе.

За бирата съгласен, ама като гледам ни твоето, ни моето можем да го хванем Joy Освен вторите да рупаме Mr. Green
Хей, я не се подигравайте  Naughty ! Че и аз щях да мажа бебо със зехтин  Embarassed .
Ама познайте дали го направих. Влади опита зехтинчето само през корема ми  smile3521 . Но мама няма нито една стрия  smile3533 newsm44

# 233
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 865
Аз не се подигравам Sunglasses Не съм мазала децата със зехтин, нямам и идея да го правя Mr. Green

# 234
  • Мнения: 236
Елфи, мерси за отговора. Хвана ме яд на педи, че си прави оглушки с част от изследванията, все едно тя ги плаща или пък спестените пари ги получава. Все пак става въпрос за здраве на бебе. Close

# 235
  • Мнения: 360
Сега пък зехтин ще ползвам,нямам толкова излишни пари аз мойта с олио си я капвам и си ми е вкусна Mr. Green
Айде по ведро,без цупни и сръдни,срещата гореща идва и ще се разберем кой с какъв тон пише Hugняма да се караме я и без аз няма да пиша,аз няма да говоря,цупни сръдни и дрън дрън...
Сега ннещо свежо,малко снимки на Ники и Стани че те скоро не са идвали на обща среща да ги видите какви са пораснали и хубави Heart Eyes
А Мая каза Венци да не се сърди ама с Никола малко си поговориха,тая мойта щерка много шавлива ще излезне Joy
Весето и Никола Heart Eyes
Йойо Heart Eyes
Стани Heart Eyes
Мая и Ники,но се вижда че съм се скарала на свалката Blush
и Едо,който си стана февруарче без да иска Heart Eyes

# 236
  • Мнения: 80
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА КРАСИКОКО И БОРИ!
ЧЕСТИТИ МЕСЕЧИНКИ НА СЛАДКИТЕ БЕБЧЕТА.
Момичета ние с мъжа ми след дълъг семеен съвет решихме, че няма да вземем беба на срещата, за огромно мое съжаление, но днес още не е добре, сутринта пак беше с темп., едва ли до петък ще е напълно здрава, да не взема да я разболея още повече, а и няма да е правилно спрямо вашите бебчета, тъй като едното педи каза настинка, др.вирус  newsm78, няма да рискувам и някое от вашите сладурчета да се разболеят.
 Sad много ще ми е мъчно за малката, но пък и много искам да ви  видя, до сега не сме я оставяли, но поне сме близо ако има нещо сме за 20 мин до вкъщи.
П.С пък ще се порадвам на вашите бебчета, моето като го няма  Cry  Laughing

# 237
  • Мнения: 360
Зитка до петък наистина има време,Мая ми се оправи за 2-3дни.Пък и може само за през деня да я взимате Peaceтака се няма да се целуват децата че  да се заразяват Hugдано да се оправи по бързо.
Мама петти ти последно ще идваш ли?Аз нещо не разбрах какво стана,отказа ли се?

# 238
  • Мнения: 236
Идвам, идвам. Simple Smile Ама стана малка бъркотия с нашето идване, че бяхме на вилата в едно село до Варна, дето даже аптека и лекар няма, камо ли обхват и банка. Понеже закъснях с изпращането на парите, създадох главоболие на Елфита, ама тя нали е душа, не се разсърди много. Та имам да я черпя сега на срещата Wine Glass, че успя и мен да ме включи в бройката.

Миме, Доре, Инче, айде стягайте се да вземем да направим един Народен театър преди срещата. Вие сте от най-сериозните, ама принципно всички са добре дошли. Wink

Има ли мами с опит с пюретата Сънвал Биобамбини? Днес взех на Яна плодови такива, уж са Био, обаче за 125 грама цената им е 1,15 лв и не знам дали това не е малко или просто Хип-а са по принцип с двойни цени. Притеснявам се да не са гадни.

# 239
  • София
  • Мнения: 2 508
Съжалявам за прямостта си, но явно Гея е за прямостта и ще си го кажа директно. Гея, не знам дали си забелязала, но тук си ядосала доста хора с наставническия и покровителствен тон. Аз поне знам за петима. Малко множко ми идва мъмренето ти, колкото и да е "добронамерено" и колкото и да съм инфантилна. И толо ме порицава понякога, но от нейните думи лъха добро отношение и ми става мило. Аз това си го знам, всеки втори ми казва да порасна, но замисляла ли си се, че може би аз не искам? Искам да си остана дете, който не го кефи, айде у лево, дет се вика... smile3534 Справям се прекрасно с живота си, грижа се добре за сина си, имам дом, мъж, добра заплата, така че дори и мама не ме мъмри така. Wink Темата я започна майка ми. Аз просто се защитих. Ядосах се на абсурдните изводи, че не мога да дам шанс на детето си за нормален живот и не мога да го направя човек. Ти не би ли се ядосала, ако ти го кажат? Колкото до това дали конфликтът е за публика, не ми дреме. Не аз написах първа куп глупости за спирт и никакви целувки. Не аз разпратих мейл до всички познати с клевети по адрес на Румен и майка му. Това за мен отдавна не е интимен, семеен въпрос. Няма нищо интимно между нас и няма как да има. Но вие просто не я познавате. Знаете колко обичате собствените си майки и не можете да си представите какво е 24 години да не се чувстваш у дома и да се прибираш като на война, на бойното поле.

Общи условия

Активация на акаунт