Жарко слънце вън пече, ФЕВРУАРЧЕ сладко хапва си пюре.

  • 9 007
  • 275
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 56
Гери, честита годишнина, много щастие пожелавам  bouquet
Честит имен ден и на Мими на МамаЗ Heart Eyes
Даримка, моята коса също продължава много да пада, аз не че нещо съм предприела да я спра, но все пак ми е чудно докога ще продължава така, все си мисля, че ако е от хормоните мина половин година, би трябвало да влизат вече в час newsm78

# 31
  • Мнения: 24
И моята коса все още мнооооого пада. Сигурно с нея и хормоните са опадали та за това така  newsm78 Веднъж я мазах с чесън както каза Мимето ама няма такава смрад ви казвам още усещам миризмата като се намокря. И реших по добре плешива от колкото миризлива  Naughty

# 32
  • Мнения: 356
Гери,честита ви годишнина!Желая ви много любов,щастие и още дълги години с големия Гого,а на малкия една сестричка след време!


За пюретата - ние изяждаме по едно зеленчуково или местно пюре на обяд,а следващото ни ядене е плодово пюре (голям буркан),след него каша или АМ (редувам ги).

И моята коса пада,ама нищо не правя по въпроса  Embarassed

Страхотни снимки видях на прекрасни дечица  Heart Eyes Да са ни живи и здрави!

# 33
  • София
  • Мнения: 2 508
Честит имен ден, Миме!



Честито и на всички други мами и момиченца!

Рени, аз съм въвела много неща, но с количествата сме много зле, повече от 80 гр. никога не съм успявала да набутам! ooooh! Радвай се, че иска да яде, щото както вика Гери, ние така до първи клас ще се кърмим! ooooh!

# 34
  • в гората
  • Мнения: 25
Гери,
Честита Годишнина!

# 35
  • Sofia
  • Мнения: 2 497
Днес писах, писах и накрая тъпата страница се рестартира и всичко замина.... #Cussing out

Затова само ще честитя на всички прекрасни Мимета и Мариянки!!! Да сте живи и здрави и много щастливи!  bouquet   bouquet   bouquet

Гери, честита годишнина! Дълги години разбирателство и обич ви желая! И още поне едно барборанче! Hug
 
Всички болнички и паднали беборани да се оравят бързо и скоро да радват мама с усмивки!

Днес взех на Венци оризова безмлечна каша. Трябва ли да я въвеждам?  newsm78 Той вече си яде ориз по разните му там зеленчукови пюрета...
Взех и Елда на ХИПП. Без глутен. А нея? Трябва ли първо по малко да давам?

Отивам да спретвам вечерка.  Hug за всички!

# 36
  • Мнения: 1 134
Честит празник на всички! Hug Света Богородица да закриля дечицата и семействата ни! Praynig

Алхимиче,   bouquet

Гери, да сте мноооого, много щастливи!

Благодаря за пожеланията!  Hug



Съжалявам, че толкова късно "черпя", но сега се прибираме...
Искам официално да съобщя, че Бобчо ще е се бори ожесточено за сърцето на Раличка! Grinning Тя се държа като истинска дама - с пълно пренебрежение, но той беше впечатлен и само секунда го делеше от това да си вземе кичур за спомен от невероятната й косичка! Heart Eyes

# 37
  • София
  • Мнения: 2 508
Ми, Коте, ориза няма нужда да го въвеждаш, ама пък може да се запече, така че по-малко му дай. И със АМ, че иначе казват, че било много гадно. Може и някакво плодово пюре да добавиш. Така ще се неутрализира ефекта на ориза.

Елдата пак по малко. Идеята е ако е алергично детето, да не се наблъсква. Както аз направих с морковите... ooooh! ooooh! ooooh!

# 38
  • Мнения: 56
И реших по добре плешива от колкото миризлива  Naughty
Ох, ще ме скъсаш от смях Joy Разведри ме, че и без това днес ми  е сдухано от тези болести Sad
Май само аз не съм давала още каша, ама зор нямам, особено сега като сме болнички док каза и за пюретата да не го насилвам, ще чакаме да дойдат по-добри времена Wink

# 39
  • София
  • Мнения: 1 979
Добър вечер!  Simple Smile

Честит имен ден на всички празнуващи!!!Да са ви живи и здрави имената и вие също и изобщо всичко най най!!!

Иве, за раната,според мен не трябва да се притесняваш,според мен раната се е затворила доста и леко навлажняване ако изпуснещ Стаси и си лапне пръстчето едва ли ще е опасно. Не съм спецялист,но като съм била на 3 години съм се озгорила на радиатора по ръката, на един от старите чугунени радиатори,изгарянето е било толкова дълбоко,че част от кожата ми е останала там и са искали да ми правят пластика,но една позната лекарка е решила,че това ще е прекалено тежка операция за три годишно дете и с много грижи и инат ме е оправила с нон стоп превръзки и някакви мазила.Като резултат имам огромен белег,но поне не са ми рязали дупето. Та мисълта ми е,че аз с прясна рана съм бръкнала в кофа пълна с вода,превръзката ми се е напоила за секунди,но не е имало странични последсвия.Вярно,че раните са различни,но мисля,че няма защо да се притесняваш.

Еми
, много гадно,че вие спряхте да идвате в Княжево,когато аз започнах да ходяд  Sad Но нищо де,дано се оправите бързо и ще се разберем за някаква срещичка към центъра  Hug

За пюретата, моя доки казва,че заместено ядене е,когато бебето изяжда пюре от 190гр. Е моя хубустник веднъж изяде почти 250,но той си е ламичка,а и папкаше любимото му-Писле с ориз и зеленчуци.

Момичета и аз искам да отслабна.Чувствам се антижена,корема ми е огромен,никога не съм имала корем,нямам време да се обезкосмя като хората,правя го все на тъмно и бързам,епилатора скубе,мен ме боли яко и си викам значи добре се обезкосмявам и като напече на другия ден слънцето краката ми и се ужасявам.Направо се мразя.Това казвам на майка ми за пример бях,за смях станах  Sad  Sad  Sad  А бях готина мацка,сега само си връзвам косата нямам време за прическа,нямам време да се боядисам,изобщо... Освен горзна се чувствам и глупава,преди четях нон стоп,гледах новини,сега малчо от 6,30 вечер изпада в транс и само се разнасяме до 7,30,когато го къпем и слагаме да спи и всяка вечер пропускам новините,а тези в 10 вечерта проспивам или гледам с едно око дремейки.Направо не знам,но съм се сдухала яко от всякъде Sick

А и сега ми е едно гадно.Мъжът ми излезе с компания да се забавлява правят купон,а аз съм си сама в нас. Той милия много ама много рядко излиза и днес едва ли не на сило го накарах да отиде,но това не пречи на мен да ми е криво,а аз няма как да отида,нали ще се събуди след половин час мъника да яде.

Съжалявам,че ви занимавам с моите простотии. Поне да се похваля с единствената ми останала гордост

# 40
  • София
  • Мнения: 23
Честит имен ден на всички празнуващи! Да сте живи и здрави и много щастливи!

Днес Емо се сдоби с първо зъбче  tooth През деня беше малко по-нервен, но сега няма успокояване и май няма да се спи тази нощ  smile3518

# 41
  • София
  • Мнения: 311


Да почерпя и аз за имения ден! Поздрави на всички адашки и наздраве! Седя си и пия 3-та чаша мохито, след много вино с приятели и се кефя. Винаги съм го харесвала този ден.

Падналите бебешоци да забравят бързо, а болничките веднага да оздравяват!
Иве, аз хич не съм компетентна, но си мисля, че не трябва да се мокри раничката (доколкото може). Защо не си питаш педиатъра, щом пък е толкова зает хирурга.

Мишето изяжда по 120-150 гр. зеленчуково пюре, но харесва само 2-3 вида и въобще не знам как ще се захранва.

# 42
  • Мнения: 226
Гери, честита годишнина!



Да ви покажа как реагира моето чаве на празната купичка:

# 43
  • Мнения: 1 121
Сферичке, какво направи с морковите? Аз дотук съм въвела оризова каша, морков и сладък картоф. Днес купих и плодови пюрета от банан и круша по 113 гр./бурканчето. Мисля след няколко дни и тях да въвеждам и май ще започна с крушата, че банана, морковите и ориза са запичащи. Аз лично чакам поне по 3 дни преди да въведа нещо ново.

Фокси, в Белгия и в САЩ насърчават кърменето при жълтеница. Нали съм раждала и в двете държави та знам Laughing само в България дават на бебетата вода със захар, затова аз лично нямам никакво доверие на бълг. педиатри, подлагам всичко на дълбоко съмнение и проверявам в интернет, в страницата на СЗО или ААП.

И на мен ми пада косата, но постепенно отшумява. Ще ми се и килцата да можеха от самосебе си да отшумят Whistling

Хетера, горе главата! Тепърва все по-зле ще става, помни ми думата Tired чакай да проходи и да започне да проявява характер и да се тръшка за щяло и нещяло като моят хубостник Blush аз се чувствам перманентно уморена и изцедена като лимон...мъжо и той така. Напълно невъзможно е да гледаме новини, филм или каквото и да е, както и да излезем на ресторант, на кино или да седнем на по кафе Tired и на мене на моменти много ми се излиза, понякога си гледам шкембето и паласките и ми се реве, ама освен да тичам на двора, когато малките спят друго не мога да направя. Килограмите се топят, но грижите около децата постоянно се увеличават и тепърва ще ти трябват много нерви и сили, затова пази се и гледай да не се ядосваш за глупости Hug всички сме дебели и не се харесваме, аз и без коса останах пък и на всичкото отгоре ми е за вори път Mr. Green (нямам нищо против да ми се случи и за трети, ама мъжо не ще повече деца).

# 44
  • Мнения: 24
Гери

Пжелавам ви още най-малко сто години да отбелязвате тази дата   bouquet
О , и все забравям да ти пиша , че онзи ден получих гелчетата  Peace Благодаря ти  Hug

hetera   Hug не си сама, и аз преди се гордеех с тялото си , а сега приличам на хипопотам , но не си го слагам много, много на сърце  Whistling Все се успокоявам , че като тръгне да щъка мамуната и ще ми се стопи дупарата  Praynig

Мамчета да ви питам , в понеделник сутринта трябва да ходим да даваме кръв и урина , трябва ли да не е яла малката преди да и вземат кръв  newsm78 щото ако е така ще е доста трудно  ooooh!
Ние също още не сме хапвали каша  Grinning а с пюретата сме стигнали до малко бурканче зеленчуково (плодове още не съм и давала ) ама не бързам , тя като реши , че и трябва повече ще си покаже  Grinning А кашата мисля скоро да я почвам , ама ще видим кога и каква  Flutter

И друго мислех да казвам ама.......... ooooh!

Не , че ще лягам ама да  ви пожелая лека и спокойна нощ на всички  smile3524
Ако се сетя нещо друго пак ще пиша  Wink

Общи условия

Активация на акаунт