Жарко слънце вън пече, ФЕВРУАРЧЕ сладко хапва си пюре.

  • 9 016
  • 275
  •   1
Отговори
# 255
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 865
За пореден и надявам се последен път мисля и отговарям по темата.
Не се смятам за перфектна майка, Хетера и не звуча като такава. Просто защото имам много да уча. Но това не означава, че не чета, не се интересувам и не питам, когато нещо не е правилно според мен. Не се доверявам сляпо на никой, също така и не слушам никой сляпо. Когато съм казала нещо тук, то е било с цел да помогна на хора, които нямат моето време или енергия да четат и да се интересуват. И за да предпазя някой от грешки, които лесно могат да се избегнат. На мен изобщо не ми пука от това, че може например твоето дете да стане дебело или да му се появи алергия, защото ти си избрала да слушаш безпрекословно твоята педиатърка. Ако пиша тук, то е за да споделя и да дам различни гледни точки за нещата.
По въпроса за скандала между Дора и майка й - аз никъде не съм защитила никоя от двете или да съм казала, че Дора е некадърна майка - моля тези, които плюят по мен да се върнат и да четат внимателно. Само казах, че не одобрявам начина, по който се прави това.
Защо се намесих и защо писах - от една седмица, в проблемно има едно момиче, което имаше термин ноември. Тя роди нейната бебка по-рано. Също като моята, но за жалост нейното бебе нямаше късмета да има добро тегло. Сами сметнете колко по-рано се е родило това дете. Та също това дете се бори за живота си от около 18 дни. От два е в кома. Това дете никога може да няма възможност да бъде погалено, целунато от баба, от майка, от баща... дори и с микроби... А те двете се карат за това, коя повече обича детето и кой по-кадърно го гледа... Тъжно ми е и много болно, защото там има едно дете, което не може да бъде погалено. Не знам колко от вас знаят какво е да галиш детето си през стъклото на кувьоза... Аз знам... Затова помолих да се спрат и да се огледат, да порастнат и двете...
Колкото до срещата - аз нямам претенции - мога и да не дойда. Не желая да се натрапвам някъде, къде притеснявам останалите.

# 256
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
За националната среща

На хижа Здравец времето по принцип е хладно,защото е високо.Нищо че е август месец,носете дебели дрехи за вас и бебешорите.

намиране на хижа Здравец

За идващите от София се отклоняват от магистрала Тракия на първия изход за Пловдив при завод Либхер.След това хващат пътя за Смолян /има табела/ т.е това е околовръстното на Пловдив,за да не се влиза в града и да се обърквате.На околовръстоното търсите табела за село Марково.След Марково има табели хижа Здравец-в общи линии все нагоре и направо.Като се стигне х Здравец трябва да се пита за Еко хотел Здравец или да се търсят табели,защото и аз не съм ходила

за идващите от морето-отклонявате се от магистрала Тракия на третия изход за Пловдив при завод Либхер.След това хващат пътя за Смолян /има табела/ т.е това е околовръстното на Пловдив,за да не се влиза в града и да се обърквате.На околовръстоното търсите табела за село Марково.След Марково има табели хижа Здравец-в общи линии все нагоре и направо.Като се стигне х Здравец трябва да се пита за Еко хотел Здравец или да се търсят табели,защото и аз не съм ходила

# 257
  • Мнения: 242
Мами,аз искам да попитам ще има ли такива,които ще са на хижа Здравец още от петък? Защото ако мъжлето ми се прибере по-рано от работа може да дойдем да ви видим Mr. Green

Гея,аз искам да дойдеш! Искам всички ви!!! И ми се иска изобщо да не продължаваме темата там... Sad Както вече споменах всяка една от нас си има своите странности,мнения,хубави  и лоши страни.Но нали целта на срещата е именно да се опознаем по-добре...

И обещавам тържествено Naughty Никакво целуване и гушкане на бебоците,освен ако вие не ми разрешите Mr. Green Не за друго ами защото може да ми е трудно да се  сдържа..Аз от сега казвам..нямам нищо против ако някой прояви желание да ми погушка мишките... Имам ви достатъчно доверие и смятам,че не представлявате опасност за здравето на бебоците ми.Те и без това всеки ден са обградени от много хора,така че няма да се случи нищо ново..Пък смятам,че сте достатъчно отговорни,за да стоите настрана ако смятате,че  е нужно.За целуването ще се разберем допълнително Mr. Green

Последна редакция: вт, 18 авг 2009, 23:06 от foxy81

# 258
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 865
Фокси, нашата стая е от петък, но съм на ръб за пътуването...

# 259
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Фокси,от петък сме 11 двойки

А Гея иска да се отказва  Crossing Arms

скарайте й се моля  Mr. Green

# 260
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 865
Порта hahaha

# 261
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Фокси, нашата стая е от петък, но съм на ръб за пътуването...

аааа не съм порта.дебнех ти да го напишеш  Joy

# 262
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 865
Фокси, нашата стая е от петък, но съм на ръб за пътуването...

аааа не съм порта.дебнех ти да го напишеш  Joy

Там пише на ръб... Mr. Green

# 263
  • Мнения: 242
Ееее,ми то повечето значи ще сте там още от петък..Ами добре тогава..Силно се надявам мъжо да свърши работа по-ранко и да дойдем да ви кажа по едно "здрасти" Mr. Green

# 264
  • Мнения: 56
Лелеее, какво станала тя работа Shocked Гея ли ви бръкна в очите, бе момичета, не ви ли е срам, че няма въпрос, който да сте задали и да не се е постарала да бъде полезна. Ми като не искате да ви "поучават" четете и се ровете и не "чешайте клавиатурите"( това не знам кой го използва по-горе, ама ми хареса Wink) Направо не мога да повярвам какво се случва, толкова съм ядосана, че и на мен ми иде да спра да пиша тук, егати простотията се получи. А мислех, че сме супер задружни и толерантни, ама то за някой неща колкото и да си толерантен все пак всичко си има граници Naughty
Доре, вземи се стегни  и стига с тия твойте глупости, ако не се чувстваш сигурна в себе си и на сто човека мнението да искаш пак няма да си уверена! Каквато и да  е майка ти, тя ти  е майка и е супер грозно да я плюеш наляво  и надясно( не говоря конкретно за темата с целуването, ти и друг път си негодувала от нея)
Айде сега  имен ме оплюйте, че ви "поучавам" #Crazy( ай сиктир, както казва Ламтурничето Wink)


# 265
  • Sofia
  • Мнения: 2 502
Еееееееее, Гея, стига деее!!!!!! Хайде сега, няма да се отказваш! Нищо не е станало!  smile3502 Има толкова много неща да се клюкарят! Хора трябват! Подкрепления! Че пришките по езика болят много.... lalalala

# 266
  • София
  • Мнения: 66
И аз си имам мнение по спора между Дорето и Гея и то е общо взето "против" двете...  Rolling Eyes Не съм съгласна нито с действията на едната, нито с думите на другата...
Но за мен е нормално да има различни хора с различни характери...

Тъпо ми е, че толкова се подигравахме на януарки, а тук тлее същия конфликт... Хем при нас хормоните трябва да са по-уталожени  newsm78

Аз казах ли ви малката колко се изкефи на моркова и как рева като спрях да й давам Simple Smile
Утре снимки, че са ми на камерата и няма как сега да ги сваля...

Струва ми се, че кашона с многото неща няма да пристигне преди срещата, но нищо...

Днес бяхме на индийски ресторант   chef Много вкусни неща хапнахме /диетата ми е в пауза Wink/ и едно Розе... ммм... ама като се прибрахме бебонка с едни насълзени очи ме посрещна... и като влязох в тоалетната така се разплака... хем хубаво ми стана хем гадно, че й е било мъчно  Heart Eyes

# 267
  • Мнения: 69
Момичета , обикновено влизам при вас да се разтоваря след тежкият ден , а то и тук станало олеле  ooooh!
Спрете да се джанкате , подайте си ръка и да продължим напред  Peace

# 268
  • Мнения: 24
Момичета , обикновено влизам при вас да се разтоваря след тежкият ден , а то и тук станало олеле  ooooh!
Спрете да се джанкате , подайте си ръка и да продължим напред  Peace
thumbsup напълно съгласна мисля че 6 страници са достатъчни по този въпрос дори ми дойдоха малко в повече. Тая нали е отчетна тема? Дайте пак за хемоглобина за гадните зъби или каквото там се сетите.

Я дайте моля, тоя тест варненския да го видяи аз, че нещо го пропуснах а пък ми е интересно пише ли там какво точно означава "ай сик тир" (сиктир не е една дума до колкото имам познания)

# 269
  • Мнения: 67
Здравейте , с голямо закъснение, но искам да честитя първо на всички Мимета имения ден, на бебешорите  които имаха месечинки последните дни, и на семействата имали годишнини също последните дни.
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА КРАСИКОКО И БОРИ, ПОЖЕЛАВАМ ВИ ДА СТЕ МНОГО ЗДРАВИ И МНОГО ОБИЧАНИ
Гери радвам се че  не се е оказало мастит. Моето запушване беше в лека форма , но като си спомня как ме болеше Cry, у наше село ми казаха само да правя горещи компреси с лайка и ако не помогнат да влизам в болница , до която за щастие не се стигна. Whistling
 m@m@ страхотни сте , а и как дигате вече дупето HugМежду другото направи ми впечатление отзад на втората снимка терасата и гледката от нея, за които благородно ти завиждам.
Значи не съм само аз , която от известно време се чуства затъпяла и видимо разсеяна. Надявам се че наистина е от хормоните , че иначе лошо Mr. GreenАко ви кажа как се изложих днес  пред мъжът ми  ooooh!Излязохме на разходка  по магазините , за да купим нещо бяло на Дамян ( за това малко по надолу) и милото ми казва "Трябва да си вземем някакъв ел . уред , че тази година такова се купувало" при което аз естествено бях в  Shocked и седя няколко минути и се чудя за какво ми говори този човек , каква ел техника какви пет лева .И таман  мислех да му  #2gunfire, защото от известно време разнася разни брошури на Техномаркет за LCD телевизори с което безкрайно ме дразни и само чака да кажа "Дддаа" и вече е в магазина да го взима на изплащане. И той ме поглежда с едни топли очи и казва :"Забрави ли , че вдруги ден имаме годишнина от сватбата" ooooh! Мдаааа  бях забравила  , как може да съм такава овсъ , а изминаха едва 4 г от тогава.Ако може Гинко билобата на сам моля... smile3538  Трябва да измисля нещо суупееер романтично , за да се реванширам за гафа  Heart Eyes
Асега най -важното за накрая от днес и ние си имаме зъбчеtooth , даже не е давал и признаци , че нещо ще се показва нито е мрънкал , нито е имал  температура  . Купихме си едно , бяло боди ,сварихме царевица , утре ще опукаме и пуканки , та дано все така безпроблемно да изникнат.

Общи условия

Активация на акаунт