бебешката козметика на Бочко

  • 40 407
  • 268
  •   1
Отговори
# 15
  • BG
  • Мнения: 1 900
Само веднъж бях взела крема за подсичане.Ами не е лош,но купувам друг.

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
Аз също ползвах  верото на Бочко в началото-нямам забележки.

# 17
  • Варна
  • Мнения: 2 073
С каката сме ползвали крема, шампоана и лосиона за тяло, според мен са добри. Ползвам и препарата за бебешеки съдове всичко е ок

# 18
  • след Околовръстното
  • Мнения: 1 812
Използвам и крема, и сапуна , и олиото и препарата за шишета.
Изключително доволна съм.

# 19
  • Мнения: 11 004
Ползвала съм предимно крема против подсичане и съм много доволна. Сапунът също е хубав, нямам забележки.

# 20
  • Мнения: 4 335
Освен кремчето сьм ползвала и сапуна,доволна сьм и от двете.

# 21
  • София
  • Мнения: 292
Сапун Бочко ползвам за пране, когато набързо трябва да изпера нещо на ръка. Simple Smile Купила съм и кремчетата, но още не ползвам.

# 22
  • Мнения: 1 098
Кремът за подсичане го ползвам от първия ден. Доволна съм. Сега за измиване на ръчичките съм взела сапуна и от него съм доволна. В момента тялото и косичката ги къпя с Мустела, но смятам скоро да премина към Бочко или поне да пробвам Peace

# 23
  • Мнения: 693
Верото им за шишета изобщо не е хубаво. В смисъл - мие много добре, но е ароматизирано и след няколко измивания шишетата и най-вече бибероните започват да миришат на ароматизатор Sick


От любопитство съм ползвала сапунът, шампоанът и олиото на Бочко, нямам забележки, а предразсъдъци Laughing

От билковият тоник със смрадлика и кремът за подсична съм много доволна Simple Smile

Останалите продукти не съмползвала.

# 24
  • Мнения: 4 187
Не знаех , че има бебешка козметика Бочко, аз го свързвам с крем от моето детство  Grinning. Къде може да се видят продукти от серията, определено не съм срещала ?

# 25
# 26
  • У нас
  • Мнения: 304
Ползваме препарат за миене на бебешките съдове и отскоро млякото за тяло след къпане с натурален зехтин и пантенол, който мирише страхотно! Доволни сме  Peace

# 27
  • Mars Hotel
  • Мнения: 4 868
Ползвала съм крема против подсичане, шампоана (но инцидентно) и препарата за миене на съдове. Доволна съм. Twisted Evil

# 28
  • Мнения: 2 495
Ползвала съм само крема против подсичане, доволна съм много, вече незнам коя поред кутийка купувам. Crazy

# 29
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
До сега не съм я ползвала,но като чета тук,може и да я пробвам.....

Общи условия

Активация на акаунт