Изумена съм (неприятно) от тази статия във връзка с ТВ клипа за ССК 2009!

  • 3 516
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • На бял кон в Pierrefonds
  • Мнения: 1 451
Не ме ленчувайте сега, на черното бяло немога да кажа Confused

Кой пък да те линчува? Фанатичките дето кърмят до първи клас ли? Mr. Green

# 16
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Въпросната статия не е единствения подобен коментар по темата. Съжалявам, че не си спомням в кои други блогове четох подобни негативни статии, при това включително и от жени, които са били в някой момент кърмачки.
Рекламата и за мен е странна. Тазгодишното мото ми харесва повече от миналогодишното, но нещо изпълнението ми куца.  Thinking Струва ми се твърде крайно! Но пък се надявам така да е било по-въздействащо, на мен лично ми беше неутрално. Преценявах го единствено от професионалната си гледна точка.

# 17
  • Мнения: 8 939
Здравейте...

Няма да коментирам статията, както някой каза, един мъж трудно би разбрал кърмеща жена и то не неговата...

Включих се да ви разкажа, че ми се случи случката точно от рекламата преди две седмици. Пътувахме по автомагистрала Хемус, на 1 км преди една бензиностанция свърши газта на колата, а тя на бензин не върви и започна да пуши, отбихме, аз се изплаших и излязох с детето в храсталаците докато се успокоят нещата, много ясно че дете на година и половина не мога да удържа на магистралата при фучащи коли със 150 км. в час. толкова време и единственият начин беше да и дам да суче за да се кротне. Аз кърм на един камък кротко, а зад мен баща ми и мъжа ми се надвесили над отворения капак на колата.  Mr. Green В тоя момент разбрах точно посланието на рекламата, дори и малка част само за мен имаше смисъл.


Hug

# 18
  • Мнения: 5 597
Тоя чичо явно майка му не го е кърмила. Laughing
Извод:Кърмете и прегръ6тайте децата си повече,за да не пи6ат простотии като одъртеят  Hug

П.С.Клипчето ми харесва,мотото съ6то!

# 19
  • Мнения: 2 011
За едно е прав авторът на статията и сам си го е признал и написал - Скромен му е интелектът...

# 20
  • София
  • Мнения: 5 285
и нещо като поздрав от автора към нас  Whistling

http://sulla.bg/2009/08/18/1128.html

# 21
  • Мнения: 1 726
Рекламата и на мен ми е супер странна, нищо че съм майка и подкрепям кърменето, при това съм наясно с всичките му ползи. Но мен ме изуми неприятно самата реклама, а не становището на цитирания автор.

# 22
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
чичка, какво може да мисли ... #Cussing out

# 23
  • Мнения: X
Коментарът е написан много грамотно и с много свежо чувство за хумор. Прочетох го няколко пъти, за да видя къде "чичката" осъжда кърменето като такова - не видях. Коментарът е изцяло насочен към самия рекламен клип и ако погледнете другите постове, това е нормално, защото такава му е и работата.

Изгледах и клипа - е няма такъв абсурд. Имаше една ужасно дълга тема за посланието на клиповете на УНИЦЕФ, но това тук определено бие по точки. Жалко, обикновено точно социалните реклами са най-свежи попадения на добрите рекламни агенции.

# 24
  • Мнения: 8 939
Честно, не разбирам.. вие наистина ли не разбирате посланието на клипа..... няколко поста прочетох.... оставете автора на статията...

Hug

# 25
  • Мнения: X
Посланието го разбирам още от заглавието на кампанията. Мисълта ми е че клипът просто не е добре направен и наистина си заслужава подобни коментари.

Според мен целта на подобни социални клипове е да те провокират да направиш нещо, което иначе не би правил - да си по-толерантен, да обърнеш внимание на определени социални проблеми и т.н. В този ред на мисли, аз наистина не разбирам въпросният клип би накарал кого да направи какво? Гледката на пожари и на преден план снимка на кърмеща майка единствено предизвиква в мен асоциация, че майката и бебето са в опасност.

# 26
  • На бял кон в Pierrefonds
  • Мнения: 1 451
И на мен клипа не ми харесва, но както беше казано в някои коментари "Без пари - толкова!". Иначе продължавам да твърдя, че човека Стамболов няма нищо против кърменето. Но пък някои тук направо го приеха като лична обида. Нали уж кърменето е нещо интимно? Вие нали ЗНАЕТЕ, че кърмите и го правите за доброто на детето си? Какво ви пука кой какво писал в интернет пространството?

Общи условия

Активация на акаунт