Седмица на нови надежди и сбъднати мечти (17.8 - 23.8.2009)

  • 8 643
  • 268
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 5 754
Здравейте момичета Simple Smile
И аз в новата тема не че ми е тука меястото де като гледам  Rolling Eyes
Днес бях на лекар не спукалия се фоликул от миналия месец си седи на киста и днес почвам с противозачатъчните Sad Миле какво стана с твоя фоликул махнал ли се е?
Хубава и успешна седмица на всички Simple Smile

И аз попих противозачатъчни,сега сi мисля само как след тях по-лесно се забременява. Аз си стоях в темата,все пак тя е за искащите бебе. Така че,пиши по често.

Последна редакция: пн, 17 авг 2009, 11:11 от misleto

# 16
  • Мнения: 7
 LaughingОпи една стара бременилка да се на мърда в темата ,дано съм на късмет .Аз вече всеки момент чакам мой та принцеса да излезе на бял свят. Пожелавам на всички приятен ден и извинявайте че не сядам вече толкова често, но с тоя корем едвам седя седнала, обичам ви  .Heart Eyes Heart Eyes

# 17
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 338
кате-пате, мишлето  Hug

Не знам дали се е пукнала пущината, защото този месец няма да ходя на преглед. Върнахме се от морето, много работа, този уикенд кумуване, сега организационни работи по детето - няма просто да имам време. Днес ми е 15-ти ден и мисля от утре за всеки случай да си пийна 10 дни дуфастон, ако има неспукани, да се махат, и от другия месец пак на доктор.

# 18
  • София
  • Мнения: 3 860
misleto ти по каква причина ги пи  Embarassed заради кисти ли? уффф на мен не ми е за първи път ама хич не ми се пият  Rolling Eyes на мен ми писна вече  Cry от година и половина лекари и лекарства и нищо хората след нас тръгнаха да правят деца че и родиха и забравиха че са родили  Cry
Миле  Hug

# 19
  • Манчестер
  • Мнения: 1 067
Миле, страшна си . Няма начин да се запиша Mr. Green. Гледай само с каква лека ръка си, хоп и веднага  EFP
Данчето, честито   bouquet леки девет месеца Hug
Кате, ти скоро бой яла ли си Mr. Green. Не била за тука Crossing Arms.  Ще ги спукате фоликулите му с фоликули #2gunfire Това че не се пукат си има обяснения,причини и решения Peace Доки си знае  Peace Горе главата , не си единствената  Hug с този проблем spoko И да не виждам сълзички в твоите очички  spoko Ще успееш  Hug

# 20
  • София
  • Мнения: 5 754
Аз съм си с поликистозни яйчници,зимата на един преглед пак видяха много кистички, юни беше поседната опаковка противозачатъчни,даже като ги спрях имах някакви аномалии,които досега не бяха се случвали,прокапа ми на 17 ден,после както му свари си прокапваше,после на 24-ят ден си дойде вече МЦ. Гледам да не мисля глупости и се надявам,че скоро ще дойде и нашият ред. Една позната след почти 2 години опити ни изненада с бременност без да е ходила по доктори, изследвания. Никога не се знае,само не трябва да се отчайваме Hug
Ти колко време ще ги пиеш?

# 21
  • София
  • Мнения: 3 860
Амии аз не съм с поликистоза  Rolling Eyes имат съмнения за ЛУФ  Rolling Eyes за момента 1 месец ако не се махне още максимум 2 месеца и ако пак не се махне щели пункция да ми правят Sad Аз не вярвам да се забременява по-лесно след противозачатъчни, това може да е вярно ако нямаш хормонални проблеми, но ако имаш според мен още повече си объркваш организма  Naughty

# 22
  • София
  • Мнения: 1 811
Добър ден и от мен. Завърнах се от морето и съм отново на тръстиката. Миле, мерси за темичката. Така улисана в кумуване и ангажименти току виж си ни изненадала скоро  Simple Smile
Аз да се оплача, че на морето ме посети лелката, а така се надявах този път, защото се бяхме постарали... Явно този път нещата няма да се получат лесно. Дано пък да е за добро.
Кате-пате, как не си за тук, нали искаме бебе. При някои става лесно, при нас трудно, но все ще стане някой ден, вероятно когато най-малко го очакваме. Аз много се вкиснах като пак не стана и взех вече да се натоварвам прекалено с цялата тази работа. Ще взема да се запиша я на танци, я на гимнастика, с нещо да се разсейвам.
Данчето, честито!!! Лека и безпроблемна ти пожелавам!

# 23
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
Миле хубава темичка,мерси  bouquet
Данчето честито Hug лека и безпроблемна Hug
Дано тази седмица има много положителни тестчета Praynig

# 24
  • София
  • Мнения: 3 860
Мдааа това с гимнастиката е добра идея Simple Smile И аз трябва май да се хвана да поспортувам че нещо много почнах да наддавам Sad

# 25
  • Мнения: 629
Каква хубава темичка е пуснала Милето само!!!!

Данчето84, честито   bouquet   bouquet  bouquet  Леки и безпроблемни 9 месеца и едно прекрасно бебче на финала!!Хайде и другите да се похвалят вече!!! Къде се криете?!?!?1 Ето малко прашец от мен   babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7

Аз да ви кажа голямо обикаляне покрай тази сватба! Не съм се спряла. Но вече съм почти готова с приготовленията. Роклята ще е готова след около 2 седмици Simple Smile

Последна редакция: пн, 17 авг 2009, 14:10 от bgmamma123

# 26
  • София
  • Мнения: 1 811
Хоп да се мушна първа под прашеца  Wink

# 27
  • Мнения: 2 617
Пу втора! Simple Smile

Миле, благодаря за темата! Hug

Хубав ден и лека седмица, момичета!  bouquet

# 28
  • Мнения: 1 983
Здравейте момичета,
браво на Милето за хубавата темичка!  bouquet
Аз си чакам гадната лелка да си тръгне и да започваме опитите.
Поне вече не пия АБ и довечера ще си пийна една ментичка с такъв кефффффф, мммммммммм Laughing
Честито на Данчето! Всичко трябва да вземем пример от нея! Heart Eyes
Аз като се сетя, че за Вики работихме около 3 месеца, но тогава не истерясвах и не правех тестове, ако ми закъснее. Tired

# 29
  • Мнения: 514
Здравейте и от мен!
Честито Данче, желая ти лека бременност и след 9 месеца едно сладко бебче!   bouquet
Дано повлечеш крак тук и много други мами скоро да се похвалят.

Успешна седмица от мен!

Общи условия

Активация на акаунт