МАРТенчето ни мило вече със зъбче се е сдобило!

  • 9 031
  • 287
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 10 028
Елате ни вижте! Joy
http://deziderata.snimka.bg/baby/tobik-gimnastik.411726
Тоби май се вдъхнови от снимките на Илийчо и сега няма спиране. Laughing

# 31
  • Мнения: 1 906
Дойде време и майката да отиде на преглед, има ли кърмещи мами, чиито цикъл още липсва?

Има!

и аз съм от вас Peace

И аз да не остана по-назад  Laughing

# 32
  • Мнения: 35
Дойде време и майката да отиде на преглед, има ли кърмещи мами, чиито цикъл още липсва?

Има!

и аз съм от вас Peace

И аз да не остана по-назад  Laughing

И аз така Peace

# 33
  • София
  • Мнения: 673
Мда, май само ние си лежим на гимнастиката и нищо не правиме.....Голям мързел отглеждам, ама какво се учудвам....и мама и тати са такива  Joy

# 34
  • София
  • Мнения: 5 794
Честито зъбче на Ради! Hug
Вили-ст, честито ти християнче!  Hug
Билибили, и на вас - по двата повода честито!  Simple Smile Peace А за двете чертички - кураж каквото и да решиш!  Praynig Hug И аз мисля, че мъжът ти трябва да знае Rolling Eyes
Дез, Алекс-мама, големи сладури са ви децата  Heart Eyes Hug
Веселина, и Александър така се придвижва - един път го заварих точно на ръба, с почти висяща надолу глава  ooooh! и оттогава не правя този номер  Crazy

# 35
  • Мнения: 660
Ей, изчетох ви.... Embarassed

Честити християнчета на Вили и на Били. На нас ни предстои да се кръстим сега в неделя. Peace

Били, каквото и да решите с мъж ти все ще добре за вас. Май е хубаво да му кажеш. Голяма прегръдка и от мен. Hug

Нинчето, Честито зъбче на Ради! Всичките да изникнат безпроблемно.

Крисче, и аз съм от кърмещи майки без цикъл. Което ми напомня поне профилактично да взема да направя един тест... ей, така... Just in case.

Elle, много се зарадвах на новината за вдигнатия хемоглобин на Влади. Браво и все така да е занапред. Hug

Дез, ама Тоби ми се вижда страшно пораснал...Голям мъж е вече.

Алекс също. Laughing

Рая днес спа 2 пъти по 20 минути и като се прибрахме, напълни памперса, нацока се и като отнесе плувката, та още спи...вече 2 часа и малко. Mr. Green

# 36
  • Мнения: 288
Tony_st,абе незнам голям мъж ли е Алекс,ама голям глас вади и голям ремонт ще има като порастне,ако така продължава. tooth Rage
Кикоикрис,радвам се,че си по-добре! GrinningА Криси отучи ли се от носенката на ръчички докато мама беше зле?
Ние нИ шЪ се отучим,по-голям инат от мен е малкия,а сърце не ми дава да го оставя да се дере. Whistling Само заплашвам"ама ще те оставя,ще те оставя" и като се разреве си го вземам и грях ми на душата,скарвам му се Embarassed,ама пак си го нося.
 Hug

# 37
  • Мнения: 68
За националната среща съм с две ръце ЗА Peace Peace

Дойде време и майката да отиде на преглед, има ли кърмещи мами, чиито цикъл още липсва?

Има!

и аз съм от вас Peace

И аз да не остана по-назад  Laughing

И аз така Peace


И аз съм така,но сега като прочетох за Били,се позамислих сериозно.Трябва да съм по внимателна ,че да не вземем да станем без време многодетно семейство,аз лично нямам нищо против,но поне да имаше една баба да помага!!!!!!!!!!!!!

Днес боби отказа да яде пюре,за първи път ми се случва,дадох му картоф с тиквичка ,ами то голямо мръщене и давене падна,след третата лъжичка смених с тиква и картоф,пак същото.Какво му става на това дете?????????

# 38
  • София
  • Мнения: 1
Вили, той Илийката може и да се кротне, докато проходи или поне аз с такива мечти си живея. Щерка ми и тя беше голям живак, ама проходи чак на година и четири месеца, понеже пък беше страхливка. А за клатенето напълно си го представям, щото то така се почват опитите за пълзене. Честити ви изгонени и стъпкани дяволчета!
СЗА, дали няма да ти помогнат някакви компреси с лайка или нещо друго противовъзпалително?
Нинче, честито ви зъбче!
Били Били и аз съм „за” да се каже на мъжа ти, най-малкото, за да разбере, че трябва да те пази, щом не си готова за второ бебе. В крайна сметка това е и негова отговорност и не може да прави каквото си иска.  И честито кръстено момиче!
Веселина, честит първи скок и добре дошла в отбора на парашутистите. Grinning
Диде, гласувах.
Дезидерата, много е сладък Тоби. Лъчезарко. И, да ти кажа, едва ли е от снимките това с пълзенето, щото и Илийчо гледа момата на Астуриана как седи с цел влизане в човешки образ, ама колкото пъти се опитам да го оставя да седи мирно, толкова пъти се мята настрани и вирва дупето и почва неговата си.
Глафира, радвай се за мързела, щото да ти кажа тази активност на Илийката, дето всички така и се кефят, започва да ми идва в повече. Wink

За срещата гледам повечето сте за догодина. И аз нямам против. Основното е да е на хубаво време, че с малки деца затворени ще стане "дивото зове"...

# 39
  • Мнения: 361
Ехо  Wink

Вили- честито ти христянче!!!
за срещата- и аз съм за догодина. Не знам как ще се организираме толкова бързо. Пък и аз не мога точно сега (знаете за тати, а и ни е леко нанагорно). За мястото, няма проблеми.
Честито зъбче на Ради!
Честито и на Били!
И аз съм на мнението на Веси. Кураж  Hug
Диди- готово. Каката ми е любимка на мен  Hug
Дез и Алекс мама- много сте сладки  bouquet
Елле- браво на Владко

Аз да се оплачa, че пак имаме един късмет. Количката ще ни дойде утре. Пак се развалил буса на Бертони и т.н.
То не е болка за умиране, ама нали знаете как се настройва човек.

Последна редакция: пн, 17 авг 2009, 21:40 от Elg

# 40
  • Мнения: 660
Мънки, щом като повечето са за догодина, ние пък през септември може да направим една среща-пикник в Западния парк с шезлонгите и масичките. Wink Peace

# 41
  • София
  • Мнения: 800
Toни, ако останат шезлонгите, че казаха, че един по един започнали да изчезват Shocked
И аз съм за среща по-натам - септември ни чака море, 25 рожден ден, годишнина от сватбата Simple Smile

# 42
  • Мнения: 201
Привет и от нас Hug


Били, аз съм никоя да ти казвам какво да правиш, но мисля че трябва да задържиш детенцето. Моята приятелка забременя, когато момиченцето й (наборчета са с моята Елена) беше на 8 месеца и в момента си има 2 прекрасни принцески с разлика 1 година и половина. Много си играят дечицата Heart Eyes. Само да има кой да ти помага (баби, сестри, приятелки) не се отказвай и си родете бебчето (а пък и ще си имаш почти всичко необходимо от каката Wink). Ти си знаеш най-добре и чакам да се похвалиш, че сте се решили да си го родите и Биби да е кака Hug
Ето това е форума на мамите с породени дечица, можеш да погледнеш в него: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=391881.0


  bouquet

# 43
  • Мнения: 267
Дез,голям е бонбон Тоби  Heart Eyes и имате страхотни кубчета
Елле,браво зса хемоглобина и успех в захранването  Hug
Алекс-мама и аз съм като теб,все не мога да го оставя,а забелявам,че става по-зле,само като ме види че излизам от стаята и така започва да реве,чак се дави  cry,абе забелязвам,че ми е малко лигленце  Mr. Green.Аз като не можех да ставам,татко го разнасяше и толкоз му беше драго  smile3521,друг път все му се карам,ама тоя път нямаше друг избор,та превъзпитаването остана за друг път  Joy
Поли и ние имаме такива дни,не иска да яде пюре,иска си млякото smile3506
и просто не мога да не се похваля как моя син тази вечер заспа както си се смя и пя в кошарата  #Crazy,това никога не се е случвало ,дано да му стане навик  Mr. Green

Последна редакция: пн, 17 авг 2009, 22:13 от kikoikris

# 44
  • Мнения: 288
Поли и ние имаме такива дни,не иска да яде пюре,иска си млякото smile3506

Да,и ние имаме такива моменти и те са всеки ден по обяд,когато се яде зеленчуково пюре. Rage Ей като дойде време за тез зеленчуци,лошо ми става.Няма ядене,само докато усети първата лъжица и се почва плюенето,а в по-лошия,но достатъчно чест случай,направо взема да му се повдига и да издава такива звуци,все едно всеки момент ще повърне. Laughing Единственото,което малко по-ненасила го изяде,беше царевицата на Овко.А тя толкоз вкусна бешеее.Таман и се канех като не я ще да си я хапна,ама не остана за мен. tooth Само облизах бурканчето. Joy
Та ща не ща,ще смесвам вече с плодово,защото ще го отвратя така детето от ядене. Rolling Eyes
А тази вечер след нервния ден хванах моя да ходим малко на пазар за релакс.И купих на малкото чудовище пюренца,кашичка бананова,защото оризовата я изхвърлих Rage,бисквитки за млякото вечер и плодовите пюренца и едни много сладки сандалки,че сестра ми наближава вече да ражда и ще се правим на пичове на изписването.  Sunglasses
Айде лека вечер!Дано да са поспаливи бебчетата тази нощ! Hug

Общи условия

Активация на акаунт