МАРТенчето ни мило вече със зъбче се е сдобило!

  • 9 027
  • 287
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 906
Що така ви няма  newsm12

# 46
  • Мнения: 1 187
Да седна и аз на компа най-накрая..

Бодливка, добре че сте оцелели! От тук нататък да не се отървеш от късмет!
Съгласна ли си с твърдението, че това, което не те убие те прави по-силен? Промени ли се ти отношението към живота? Страх ли те беше да шофираш след това?
Много въпроси, а?

Съгласна съм,и още как!Промениха се много неща,макар и често да забравям какво можеше да стане.Обикновено като се скараме с мъжО,после задължително единия казва че не за това сме живи,(един вид дърпаме си ушите взаимно).А и си казваме,че това през което двамата преминахме,някои хора и за цял живот не са.
Такъв човек съм,че бързо се паля но и бързо ми минава.Все още се уча на търпение обаче,сигурно до 80 годишнината ще се науча.. Mr. Green Искам всичко да стане ако може за вчера.. Mr. Green За шофирането,не ме е било страх никога-аз имам една катастрофа(не по моя вина) и щом ми поизправиха колата,пак си я карах.А от другата катастрофа ако ти покажа колата,ще кажеш че няма живи тука..Там вече кара мъж ми,а аз бях на "местото на мъртвеца"-до него.
И до сега ме помнят и в Пирогов и в ТК, преди десетина год.е имало такъв случай като моя..

Еlwing,Дари наистина е герой, затова я кръстихме така-като дар от Бога!Курбан правихме само първата г.с петел и кокошка,но нашия познат поп каза че не е задължително всяка г.курбан,достатъчно е да се запалят свещи в църквата и да се почеропят приятели/роднини.Като освещавахме къщата,пак този поп извикахме на същата дата-така повода стана двоен и се почерпихме с приятелите.

BiliBili и аз мисля,че трябва да кажеш на мъжа ти.И честно,не разбирам тези твои мисли.. Как ще отидеш и ще махнеш негово дете,без да му кажеш?Излиза че все едно криеш нещо,а и рано или късно той ще разбере и ще се породят съмнения защо си постъпила така,може и да си влошите отношенията(не искам да съм лош пророк) но след като сте семейство,редно е да взимате решенията заедно,особено пък за дете..  Peace

Честито първо зъбче на Радо!Да изникнат всички здравички! Hug

Слънцето отиде до мъжкия манастир,пА я ОтнЕмА..ще видим тая работа..! Mr. Green

Днес не излязохме,ужасно ми се приспа към 10,каката и тя като става с кокошките и ако не излезем след втората закуска на Ади и на нея и се доспива,та набързо хоризонтирах и двете и спахме до 1! След обяд Ади пак спа,като имах мераци да е повечко,но не би..Тъкмо отидохме с Дари в градината че имах работа,и след половин час Ади се събуди.. Tired Нищо-и утре е ден,дано не е много горещо.
Нещо взе да повръща тези дни.. и както сега се захранваме с морков,всичко вече е оранжево(моя любим цвят  Mr. Green),всичко става мазало като върне,днес два пъти сменям чаршафи и непромокаеми постелки. А след обяд я дебнех да не се завърти по корем(че тогава връща) и повърнала и заспала по очи-като я обърнах,цялото лице и половината глава в смесица от АМ и морков-красота! ooooh! Не даде и да я избърша,че и се спеше и набързо и "измих очите" и позабърсах и я оставих така. Ще питам педи за някакво по-гъсто мляко,макар че не го пием това за сефте,но такова връщане не е било. Naughty

# 47
  • Мнения: 0
Добро утро. На мен лаптопа ми се беше разболял ама вече е наред. Ние сме супер. Вчера вече дадох 2 лъжички плодово пюре.

# 48
  • Мнения: 1 906
Добро утро!
Ето по кафенце за разсънване

# 49
  • Мнения: 1 187
Добро утро!

Като изключим среднощните хилежи и опитите на Ади да се захлупва по очи,съм сравнително свежа че да изкарам до следобяд!
Егати изречениято дръпнах
. Mr. Green

Бухта сутрешната ти гимнастика те чака на лични. Wink

Хайде лека закуска от мен,за по-приятен ден! Laughing Hug

# 50
  • Мнения: 69
добро утро на всички

Честити месечинки на подрастващите   ura

имам едно въпросче,вашите деца плачат ли на сън,Теодор от една седмица плаче всяка нощ-все едно го колят,понякога се събужда,понякога спи и плаче,ама такъв рев се дере,и както съм заспала ставам за секунда,грабвам го да се успокои,но понякога гушкането не помага,какво може да е newsm78 нощта в която спахме при свеки,не е плакал newsm78

забравих да кажа какво каза доки за кривите крачета,наистина са ни малко в повечко,но каза да правя повече масажи,за да се оправят,сега се чувствам виновна,тъй като аз тези масажи не съм ги правила Embarassed дано до другата консултация да сме по-заякнали,защото сега сме като кървавичка ooooh!
мерките са ни същите,само че сме с 300 грама повече,което според мен е доста малко за 3 седмици Thinking

Последна редакция: вт, 18 авг 2009, 08:41 от baby_moni

# 51
  • Мнения: 660
Добро утро и от нас - 6-месечните!

Малка сладка почерпчица по този повод...


Честито 6-месечие на Калинчо и 5-месечие на бебковците, родени на 18 март!

baby_moni, тъкмо си мислих, че само на Рая и се случва понякога да приплаче на сън... Rolling Eyes Не реве с глас чак, но си приплаква. А тази нощ направо ме направи луда: заспива, слагам я в кревата и, точно след 3 мин. се е размрънкала насън и аха да се разплаче... взимам я - тя спи, успокоява се на секундата, слагам я в леглото и същия номер... ми отказах се на 5-тия път и я взех при мен. ooooh!
Вече си мисля, че колкото по-расте, толкова по-трудно ще свиква да спи сама... Tired

# 52
  • Мнения: 361
Здравейте,

Честити месечинки!!!

Ние днес се събудихме в 5ч, за да си играем  Rolling Eyes Ама я приспах за минутки. После в 7ч накарах тати да я нахрани, обаче то диването не ще да заспи и си гледахме детското филмче - Мечо пух по канал 1. Много е сладка като и го пусна- каквито и дивотии да прави и спира и гледа като гръмната  hahaha

Покрай тези бебета и на мен ми се прииска още едно скоро. Онзи ден се шегувахме с таткото, че първоначалната инвестиция си я имаме, а и после щял да ми подари силикон в циците  Joy
Ама хич не ми се ходи на работа. Ако имам възможност догодина вярно бихме си направили бебе.

Е хайде стига толкова,
много приятен ден и  Hug

# 53
  • София
  • Мнения: 1
 Днес ще съм сомнамбул. Идиотчето надмина себе си тази нощ. Вече дори не помня колко пъти се буди, но в 6 часа стана окончателно. Ако това продължи, няма да доживея да порасне. Баси! Аз съм дърт човек и имам нужда от почивка. #Crazy Поне да можех да спя през деня, ама като съм караконджул и аз...
 Днес ще взема да го изнеса към Витоша с колата- я на Тихия кът, я другаде, че да видя дали пък няма да е по-спокоен там.
 

# 54
  • Мнения: 8
Хайде добро утро и от нашето семейство 55!!!!!
Честити месечинки,зъбчета,кръщенета,именни, рожденни дни и т.н............на всички които съм пропуснала!!! Hug
Ние вчера наааай накрая се прибрахме,така ми беше домъчняло за градския живот и форума,че нямам думи Mr. Green.Иначе на мама момчето беше много послушно,хапваше си,спинкаше си без проблем.Резултата от почивката: Илия е +400гр.,мама +600гр.,а тати +1кг. Mr. Green Twisted Evil.Илийката се поразлигави малко,все на ръце беше,ама тази седмица ще се превъзпитаваме с него Twisted Evil. Иначе пораства детето гали мама,сам си взима играчките,абе вече май ще сме по самостоятелни Wink
BiliBili и аз мисля като другите момичета,че трябва заедно с татито да вземете решение по въпроса.Все пак бебчето е само 50% твое,останалите 50% са за тати Wink Praynig
baby_moni,и Илия е горе долу така от една седмица.Не мога да кажа,че реве много,ама си помрънква към 3ч някъде.Ние минаваме само с чайче и биба без гуш-гуш Mr. Green
За националната среща и аз съм твърдо ЗА,но догодина Peace.Много ще ми е приятно да се видя с вас Hug,още повече,че нали съм само аз от Пещера и няма с кой срещи да си правя.След всяка ваша срещичка завиждам благородно Twisted Evil
Elg Joy Joy Joy,и аз така като теб hahaha hahaha
Дърта маймуна,балкана наистина помага,ама като се наспи и се приберете да не стане същото като тази нощ..... newsm78 #Crazy.Моя Илийчо снощи като се прибра от балкана и така истеряса,че едвам го успокоих.

Последна редакция: вт, 18 авг 2009, 09:52 от nani_v

# 55
  • София
  • Мнения: 799
 Здравейте и от нас Hug
 Честити месечинки на бебоците, родени на 18  bouquet
 Тони, да ви е жива и здрава Рая и голяма да порастне Simple Smile
 Бебе Мони - как ще е малко, ние също толкова порастанхме и пед-ката нищо не каза Peace
 Елг, бебе и аз искам, ама след тези поражения от бременността, много серизоно се замислям Rolling Eyes
 Ние сме добре с нощния сън, само понякога трудно се приспива, но след това като се буди за хранене си заспива сам. Още се гърчи от колики, но сме спрели да му даваме Саб Симплекс, може би като захраним трябва да вземем пак?
 И на наш Владимир много добре се отрази планинския климат и утре след първия Пентаксим убеждавам таткото да си вземе почивен ден и да се разходим до Витоша и ние, защото го дават доста топло утре.
 Сега съм го приспала, след първото му будуване, ама мн неспокойно спи, постоянно пърха с ръчички, а отдавна не го беше правил newsm78

# 56
  • Мнения: 69
и на мен педи не ми каза нищо притеснително,колкото-толкова,нали сме здрави,ама на мен малко ми се виждат,вчера бяхме 6200,след снощтното акане,сега може би сме 6000  Mr. Green

а за плакането,той не иска бибата,тикам я,ама напразно,реве все едно се е оплашил от нещо,целия става лилав,вчера след обед заспа само като му дадох да сукне,и то така спа,че като дишам и го стряскам ooooh! от какво се е оплашил че да спи толкова неспокойно-не знам Tired

# 57
  • Мнения: 3 379
Момичета много отдавна не съм писала, все нямам време  Embarassed
Имам да се похваля с 2 зъбчета и кръщене на Билянчето, а и да се оплача че отново съм бременна - току що си направих теста направо незнам къде се намирам толкова ми е объркано, ще трябва да го махам без мъжа ми да разбере защото той иска още едно и как ще стане акъла ми не го побира newsm45 newsm45

БилиБили, според мен това е хубава новина, така че все пак честито! Надявам се да пререшиш и да си оставиш бебчето - не е лесно да изгледаш две породени накуп, но пък всичко минава по-бързо някак си. Като имат по-голяма разлика и връщането назад е мноооого голямо - не знам кой е по-добрият вариант. Все пак ти си знаеш де, надявам се да не с еразсърдиш на коментара ми! Честити зъбчета и кръщене!

Аз пък съм от кърмещите майки, на които им дойде цикъла пред имесец - ужасТ просто! С Гого ми дойде на втория месец, сега издържах 5! Ами много се надявах да трае повече, но уви.

Мерси за съчувствието - окото ми е все така кървясало, но вчера доки ми изписа някакви капки и сега го мъча с тях - да видим как ще мине. Лошото е че покрай него ме заболя цялата глава, гърло, нос... абе гадно.

Дез, много е сладък Тоби. Гледам, че на пода слагате одеяло и си го заградила с възглавницата за кърмене - не се бях сетила, ще направя и аз така. Само ме притеснява да не се плъзга много одеялото по паркета!

Веселина, ние също регистрирахме едно изхлузване вече от спалнята. Бях го оставила по средата й, като отидох до хола буквално да 2 минути. Влизам в спалнята и гледам - няма го Ники. Онемях! После погледнах на земята - той седи по корем между спалнята и неговото креватче и доволно ми се хили. Не чух нито "туп", нито глас - още не мога да си обясня как се е озовал там без удар  Rolling Eyes

Последна редакция: вт, 18 авг 2009, 10:25 от SZA

# 58
  • Мнения: 35
Добро утро мамита и бебоци Hug

Честити 6 месечинки на Рая и Калинчо, честити 5 месечинки на бебоците от март Hug

Ел, линийката ти от няколко дена седи на 5 месеца newsm78

Бейби Мони ми Алек имаше такъв период, през нощта както си спим изведнъж наддава вой, ама така, все едно че някой го коли, почти до захласване. При нас бибата помагаше. Питах няколко педиатри и всичките ми казаха едно и също - че в тази възраст бебчетата са по впечатлителни и през нощта изживяват всичко наново. Купих му от този чай "Лека нощ" на Хип. Не че помогна много, при нас просто този период мина. Пожелавам ви при вас да мине по-бързо, че при нас цял месец беше така. Уж спим по цяла нощ, а аз все недоспала си ходих Crazy

Бодливка Hug, много ме е страх от такива работи. Ние септември миналата година имахме лека катастрофа на магистралата. Слава богу само с уплаха се разминахме,  но като се сетя какво можеше да стане ooooh! - блъсна ни една сетра, а фиестата ни е с газова бутилка отзад. Малкия дявол беше.
За повръщането ooooh! и ние си ходим оранжеви, постоянно сменям чаршафите в леглото, че нали Алек много обича да седи по корем (особено когато се е наял). Сменям едните и веднага пера другите, добре че не ни се е случвало да оставаме без, че тук само 2 комплекта имаме. Та ние по принцип като се наложи се дохранваме с Фризовом - то нали е гъсто. Но в последно време сме само на кърма и така...Дано при вас това да е само период Peace
Може ли и на мен упражненията ти на ЛС Embarassed Благодаря предварително Hug

# 59
  • София
  • Мнения: 263
Честити 6 месеца на РАя и Калин!   ura
Честито и на всички от 18ти март! Kissing Heart
Били, момичетата са ти дали много хубави съвети!
Покрай такива ситуации ми се пълни сърцето и много се радвам, че ви има скъпи дружки! Дано не се налага- но винаги сте давали най- добрите съвети, според мен. Всяка с нещо от умно по- умно и мъдро допълва:hug: Hug Hug
Да ви  кажа, с риск пак да се проявя като малко хахо- на мен ми дойде цикъла в петък.. ами нещо от хормони ли какво- почувствах се супер- някак си повече жена и настроението ми се оправи... Всеки луд с номера си!
Ели и всички с мераци за скорошни бебета- браво за хубавите хрумвания- само така thumbsup

Аз се замислям дали да не  давам и сутрин около 10 пюре плодово на Мария...- половин буркан тогава и половин следобед... А от другия месец- тоест след 1-2 седмици и на обед зеленчуци ще въведа- много ли ще й е... Но винаги й давам и мляко- не го замествам...Толкова вече четох - вече всичко ми се обърка...

Общи условия

Активация на акаунт