Красиво женско лице?

  • 658 710
  • 5 272
  •   1
Отговори
# 3 105
  • Мнения: 551
Джулиана Херц.  newsm78 На някой снимки е прекрасна, на други...не съвсем  Confused
Ще се радвам да споделите мнение.
Скрит текст:
и гугъл
https://www.google.bg/search?q=%D0%94%D0%B6%D1%83%D0%BB%D0%B8%D0 … rome&ie=UTF-8

Последна редакция: нд, 28 яну 2018, 09:59 от Africana

# 3 106
  • Мнения: 9 991
Сега критериите са всички да са като по калъп. Дебели вежди, пълни джуки, чип нос, скули. Там където природата не е дала идва пластиката, филърите и грима. Толкова еднакви, че чак антипатично. Преди поне и пак да имаше пластика и грим, поне си пазеха някаква идентичност. Сега все едно едно и също лице гледам.

# 3 107
  • Мнения: 8 893
Ами на мен ми харесва. Особено на снимките със затворена уста или отворена от усмивка. А дали има нещо повече у нея, което да я направи по-различна или нещо, което да я обезличи и да остане хубаво, но безизразно лице, ще покажат годините.

# 3 108
  • Варна
  • Мнения: 2 849
Красиво лице + чаровна усмивка :
Скрит текст:






И в действие  ( и пее добре! ) :
видео 1

видео 2

видео 3

видео 4

В тяло хич я няма милата,но в лице много ми харесва Simple Smile

Според мен пък и в тяло е много добре. Лично мнение, както се казва....

https://www.instagram.com/p/BX-B9EJhrX6/?taken-by=nelinageorge

# 3 109
  • Rock & Roll feeling ...
  • Мнения: 6 687
Лично мнение, както се казва....
Разбира се, въпрос на вкус и критерии Simple Smile  Peace

Слабичка е, но за мен това не е = хубаво тяло. Няма ръст, краката й не ми харесват.
Скрит текст:

# 3 110
  • Мнения: 9 991
Лично мнение, както се казва....
Разбира се, въпрос на вкус и критерии Simple Smile  Peace

Слабичка е, но за мен това не е = хубаво тяло. Няма ръст, краката й не ми харесват.
Скрит текст:

Не спортува, иначе типично тяло за рускиня. Чак пък грозно тяло! 3 месеца фитнес и ще е неузнаваема.

# 3 111
  • Мнения: 8 893
Струва ми се, че с издължен торс и по-къси крака, което фитнес не може да оправи. Но подходящи дрехи и обувки - да.

# 3 112
  • Мнения: 9 991
Не е за суперподел с това тяло, но пък по-добре от съсухрена от мършаво манекенка 190 висока. Сега виждам, че верно краката са и късички.

# 3 113
  • София
  • Мнения: 5 198
Като се сетя , че и аз съм "мършава" 😂
Но , ако с 3 месеца фитнес става , ще пробвам Wink 😂

# 3 114
  • Мнения: 9 991
След 3 месеца се виждат първите резултати от фитнес. На слаб човек с малки кусури като въпросната, за 3 месеца ще се пооформи. Аз като бях мършава и имах нужда от оформяне само, 3 месеца ми се отразиха видимо. Като спре и ефекта изчезва разбира се. Естетвено че за някой с наднормено тегло и много проблеми зони 3 месеца няма да са достъчни, особено ако е на години.

# 3 115
  • Варна
  • Мнения: 2 849
Аз я следя в Инстаграм и ми е направило впечатление, че спортува. А за ръст някой тук в темата за компромати един път беше писал, че била много дългокрака, а под една нейна снимка във фейс-а, ако не ме лъже паметта, беше писала, че е 172 см.

А аз искам да попитам за пластичните операции на Амине Гюлше, че ме хвърлихте в тъч по тази тема....

# 3 116
  • Rock & Roll feeling ...
  • Мнения: 6 687
Скрит текст:
Лично мнение, както се казва....
Разбира се, въпрос на вкус и критерии Simple Smile  Peace

Слабичка е, но за мен това не е = хубаво тяло. Няма ръст, краката й не ми харесват.
Скрит текст:
Не спортува, иначе типично тяло за рускиня. Чак пък грозно тяло! 3 месеца фитнес и ще е неузнаваема.
Тя е българка. Не грозно,просто обикновено, средностатистическо и според моите критерии не бих го нарекла хубаво.  С фитнес човек може да отслабне,заякне,оформи, но не може да си смени пропорциите и самата форма.

# 3 117
  • Мнения: 9 991
Горната част на тялото е твърде мършава, долната с недостатъчно мускули и с мазнинки. Не я знам какво спортува, но определено не и е достатъчно. Да от спорт няма да и се издължат краката, които не са криви и не виждам какво толкова нередно има в тях. На Виктория сикрет манекенките с много красиви тела, до една добре тренирани, разликата им с горе споменатата е очевидна, така че не виждам кавко повече може да се коментира.

# 3 118
  • Мнения: 8 893
Горната част на тялото е твърде мършава, долната с недостатъчно мускули и с мазнинки. Не я знам какво спортува, но определено не и е достатъчно. Да от спорт няма да и се издължат краката, които не са криви и не виждам какво толкова нередно има в тях. На Виктория сикрет манекенките с много красиви тела, до една добре тренирани, разликата им с горе споменатата е очевидна, така че не виждам кавко повече може да се коментира.
Според мен, освен гледане на снимка, си ѝ хвърлила и един боб за фигурата. Защото на снимките ѝ в цял ръст все е в поза, в която не може да се прецени добре каква е фигурата ѝ. По това, което виждам аз, нещата, които отдалечават фигурата ѝ от фигура на ВС модел (защо изобщо ги спомена тях?), са все дадености, устойчиви на фитнес.

Както и да е, младо момиче е, не ми е удобно да я обсъждам повече. Успех ѝ желая!

# 3 119
  • Мнения: 9 991
Свещена глупост. Боб на нея съм хвърлила, на другите не съм. Как все на нейните снимки не и се вижда фигурата, другите да не би да твърдиш, че на живо съм ги виждала или ти нея? 

Общи условия

Активация на акаунт