Красиво женско лице?

  • 659 227
  • 5 272
  •   1
Отговори
# 3 630
  • Мнения: 31 907
Не ми допада въобще Нора Шопова.
Даже не е и хубава.

# 3 631
  • София
  • Мнения: 38 613
И на мен не ми харесва Нора Шопова. Когато казваше времето, всеки път се възмущавах колко е гърчава и как нищо не й стои добре.
Като говорим за weather girls, Натали Трифонова много ми харесва.

Последна редакция: сб, 30 май 2020, 23:56 от Rockstar

# 3 632
  • IC 1101,Abell 2029
  • Мнения: 1 061
Супер е Нора Шопова.Също и Никол Станкулова и Гери Малкоданска,а от известно време виждам и едно русо момиче което води прогнозата за времето по btv ако не се лъжа,но не му запомних името.

# 3 633
  • Варна
  • Мнения: 2 852
Супер е Нора Шопова.Също и Никол Станкулова и Гери Малкоданска,а от известно време виждам и едно русо момиче което води прогнозата за времето по btv ако не се лъжа,но не му запомних името.

Натали Трифонова.


Показвала съм я и друг път, но за мен е изключителен крокодил!!!

https://www.instagram.com/p/Bxj3yBWBlbr/?igshid=1rt3r7hg9ac6b

# 3 634
  • Мнения: 2 065
Супер е Нора Шопова.Също и Никол Станкулова и Гери Малкоданска,а от известно време виждам и едно русо момиче което води прогнозата за времето по btv ако не се лъжа,но не му запомних името.

Натали Трифонова.


Показвала съм я и друг път, но за мен е изключителен крокодил!!!

https://www.instagram.com/p/Bxj3yBWBlbr/?igshid=1rt3r7hg9ac6b

За Тейлър Хил ли говориш? Astonished

# 3 635
  • Мнения: 36 013
дами, темата за лични снимки е "покажи се"

# 3 636
  • Варна
  • Мнения: 2 852
За Тейлър Хил ли говориш? Astonished
Да, за същата! Написах, че е крокодил, но беше иронично, понеже една друга потребителка каза, че само крокодили с претенцииза красавици сме показвали. Та тя ни показа братовчедка си, която също е хубаво момиче!

Последна редакция: пн, 01 юни 2020, 20:38 от bubanka

# 3 637
  • Мнения: 3 642
Иман, много неостаряващо красива!
Там Господ давал, давал...

Много харесвам Даниела Тренчева от Нова Тв. При нея, поне за мен образът й е цялостен - лице, тембър, дикция.

# 3 638
  • Мнения: 9 991
За Тейлър Хил ли говориш? Astonished
Да, за същата! Написах, че е крокодил, но беше иронично, понеже една друга потребителка каза, че само крокодили с претенцииза красавици сме показвали. Та тя ни показа братовчедка си, която също е хубаво момиче!
То от "нащ'о"  по-хубаво няма. Аз ясно, че съм пристрастна. Но с 1000 интервенции, 100 кила грим и фотошоп ще ме извиняват. Всеки си е красив за него си и има чар, но пък темата не е за това. Качвате и хубавици, но често и такива, които няма как да влязат в моята графа за такива. Та като ще качваме красиви женски лица, нека са красиви женски лица, според мен.

# 3 639
  • Варна
  • Мнения: 2 852
За Тейлър Хил ли говориш? Astonished
Да, за същата! Написах, че е крокодил, но беше иронично, понеже една друга потребителка каза, че само крокодили с претенцииза красавици сме показвали. Та тя ни показа братовчедка си, която също е хубаво момиче!
То от "нащ'о"  по-хубаво няма. Аз ясно, че съм пристрастна. Но с 1000 интервенции, 100 кила грим и фотошоп ще ме извиняват. Всеки си е красив за него си и има чар, но пък темата не е за това. Качвате и хубавици, но често и такива, които няма как да влязат в моята  графа за такива. Та като ще качваме красиви женски лица, нека са красиви женски лица, според мен .

Ох, имам чувството, че хич не се четеш като пишеш. За какво е темата с заглавие Красиво женско лице? Всеки, както си е красив за него си, така и има вкус за красиво/грозно за него си и според него! Това, че някоя не влиза в твоята графа, не я прави грозна по принцип, а спрямо твоите разбирания. Също и твоята братовчедка за някои хора може да е крокодил, представи си! Не казвам, че е, аз я харесах!

То и аз не припадам по Моника Белучи, харесвам я, но за изключителна красавица не я намирам! Но и няма да тръгна да си натрапвам мнението, ако някой я определя за неземна по неговите си стандарти.


Ето ти Тейлър пъпчасала (не й е единствена качена снимка с пъпки!). Ми пак си е страхотна, според мен! И не виждам да има някакви намеси!

https://www.instagram.com/p/BxP0beEBGlt/?utm_source=ig_web_copy_link

И като дете
https://www.instagram.com/p/B7rsouBh3mI/?utm_source=ig_web_copy_link
https://www.instagram.com/p/B9F-Rd2B9Gg/?utm_source=ig_web_copy_link

Последна редакция: вт, 02 юни 2020, 11:41 от scalestone

# 3 640
  • Мнения: 760
Тази не знам как се казва, но много ми харесва

# 3 641
  • Мнения: 22 867
A_Ivanov, потърсих коя е, но излиза само в сайтове 18+.

Една дама, която харесвам - Барбара Буше.


През годините и сега, родена е 1943 г.
Скрит текст:



Тук на 75 г.
 
2019 г, на 76

# 3 642
  • Мнения: 6 622
Лабрекс, определено имаш вкус и за мъже и за жени.

# 3 643
  • Мнения: 22 867
Лабрекс, определено имаш вкус и за мъже и за жени.

Благодаря, _limonche_, ами то на хубавото как да си изкривиш душата да кажеш, че не е! Simple Smile  Добре че не се е повела по модата с операции, силиконизиране, изобщо т.нар. естетична хирургия. Естествено си остарява жената и няма нищо общо с някои нейни "модерни" връстнички. Не че съм против, всеки има право да се прави на каквото си ще. Имам предвид една Донатела Версаче, например, при това родена 1955 г. и съвсем не грозна жена. Не намирам обяснение просто, то ми е по-интересното, защо?

Скрит текст:

# 3 644
  • Мнения: 760
A_Ivanov, потърсих коя е, но излиза само в сайтове 18+.

Една дама, която харесвам - Барбара Буше.


През годините и сега, родена е 1943 г.
Скрит текст:



Тук на 75 г.
 
2019 г, на 76
Нямах представа, че излиза в сайтовете за 18+, мислех че е обикновена девойка. Ще внимавам повече другия път.

Общи условия

Активация на акаунт