МАРТенчето маха с крачета и ръчички за радост на всички (10)

  • 8 326
  • 305
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 35
здравейте и от мен. от вчера съм на вълна айряни. пия ги по 4-5 на ден. какво е това нещо??? Rolling Eyes Joy Joy Joy
а на ранна ФМ съм на 27-ми след десетина дена. БХС ми е веднага след това.
и на мен чат-пат ми се гади, но до повръщане не съм стигала. искрено съчувствам на повръщащите

# 61
  • Мнения: 10
Освен при този Марков къде другаде мога да си запиша час?Кажете ми някакви координати които знаете?

# 62
  • Мнения: 1 836
Освен при този Марков къде другаде мога да си запиша час?Кажете ми някакви координати които знаете?
Кали, мисля, че е малко късно за т.нар специалисти. Марков преди две седмици записваше за октомври. Иначе д-р Димитрова от МЦ Фемина, д-р Томова, преглежда в св. Лазар...има и други добри, тези аз знам. В Шейново правят ФМ, имат си и специалист (не й помня името), там може да е по-свободно

# 63
  • Мнения: 10
Освен при този Марков къде другаде мога да си запиша час?Кажете ми някакви координати които знаете?
Кали, мисля, че е малко късно за т.нар специалисти. Марков преди две седмици записваше за октомври. Иначе д-р Димитрова от МЦ Фемина, д-р Томова, преглежда в св. Лазар...има и други добри, тези аз знам. В Шейново правят ФМ, имат си и специалист (не й помня името), там може да е по-свободно

Благодаря все ще намеря някъде надявам се  Praynig.Дадоха ми номера и на д-р Мария Янкова

# 64
  • Мнения: 68
арлина,истински ти съ4уствам и немога да ти опиша колкко ми е тъжно.какво се слу4ва,защо трябва да се слу4ват въобще тези работи.искам да ти пожелая скорошно възстановяване и ако маш нужда от нас ние сме с теб. Hug

аз си сложих 4ервен конец и по то4но сестра ми ми го сложи още щом и казях 4е са запо4нали да ми дават път придок,т.е. 4е ве4е ми ли4и.и аз понеже съм много суеверна и сега са ме оки4или с гривни4ки с о4енца кон4ета и т.н.,леле толкова много се надявам аз утре да пиша с хубави новини Praynigсигурно цяла нощт няма да заспя #Crazy от притеснения

# 65
  • Мнения: 68
и забравих да ви кажа 4е аз съм от благоевград и няма да мога да доида на срещата,мнооого ми е ма4но много исках Confused,но нищо пожелавам на вас много положителни емоции и да разказвате после Wink

# 66
  • Мнения: 723
Някой беше ме питал за сайт в Англия за колички...............за съжаление не мога да се сетя,но ви предлагам да разгледате сайта на www.mothercare.com,
аз лично се изкушавам да си взема от там количка тандем, а като гледам цените са двойно по-ниски от тукашните-сравних ФИЛ анд ТЕД,с
не видях обаче дали имат доставка до България Thinking,
но аз вече Simple Smile имам възможност да ми я закупят и да ми я донесат,
за кошарата пък предпочитам спортната с мрежи,защото синът ми страхотно се въртеше и си блъскаше главата,
сложих обиколници и взе да му става горещо ooooh!,освен това като ходим на почивка е лесна за сглобяване и е компактна за багажника на колата
за гаденето-препоръчаха ми натриев цитрат-има го под формата на детско сиропче,
аз сутрин пия кафе , а следобяда и кола................ами не мога да издържа с кръвно налягане 88 на 52 Tired

# 67
  • Мнения: 16
Didi записах те.

feniks10 какъв кабинет, да не си на лекар?

нее ,на консултация съм в понеделник - просто съм на работа Laughing а сега добро утро на всички, приятен и усмихнат ден аз пак изчезвам на работа - ще ви чета довечера след 20ч - дано не сте изписаи темата  Joy  Joy

# 68
  • Мнения: 521
Добро утро и от мен.

Eniq много палци ще ти стискам, дано да се върнеш само с добри новини от прегледа. Аз още не мога да повярвам, че Арлина се отписа, ужасно ми е мъчно и мен ме хвана страх да не се случи нещо. Аз мислех, че вече сме минали периода на тези притеснения, но явно още има да чакаме докато се успокоим.  Praynig

# 69
  • Мнения: 135
 Hug Simple SmileДобро утро момичета!За каква среща става въпрос,нещо съм пропуснала да прочета Embarassed LaughingАз не смея да се похваля,но само малко ще кажа,че започнах да се чувствам по-добре и дано Praynig ooooh!

# 70
  • Мнения: 14
Добро утро и от мен момичета.
......,леле толкова много се надявам аз утре да пиша с хубави новини Praynigсигурно цяла нощт няма да заспя #Crazy от притеснения..

[/quote]
Пожелавам ти късмет от все сърце и като се завърнеш от доктора моля те пиши веднага че и ние заедно с теб се притесняваме.
Hug Simple SmileДобро утро момичета!За каква среща става въпрос,нещо съм пропуснала да прочета Embarassed LaughingАз не смея да се похваля,но само малко ще кажа,че започнах да се чувствам по-добре и дано Praynig ooooh!

Ами решихме към края на септември или началото на октомври да си направим една среща тук в София. Планира ме я чак за тогава зада може всички по възможност да са преминали в следващия триместър и да са минали и ФМ и БХС общо взето да сме спокойни и настроени вече за купони защото се надяваме да е отминало и гаденето и ще можем да се насладим на всякакви лакомства.  party023 newsm38 newsm64 beer2 Popcorn eat cook

Nin ох дано наистина да се чустваш по добре вече защото това ще е и замен успокоение защото аз те гоня с 5 дни и се надявам и при мен да стане така

# 71
  • Мнения: 135
ох ами дано Praynigна всички да им премине това състояние и да се радваме от тук нататък на всичко свързано с бебчетата

# 72
  • Варна
  • Мнения: 46
Добър ден момичета, знам че е прекалено рано да усещам нещо, но от снощи усещам като леки боцкания по средата на корема ми ниско долу и повече в дясно имам чувството че усещам малкото същество не вярвам да са халюцинации................

# 73
  • Мнения: 3
Здравейте и от мен Hug
Честита ни нова темичка и дано е пълна само с положителни емоции newsm17

Арлина,съжалявам много.  action032Нямам думи да ви кажа,колко се разстроих още вчера като прочетох за Дени81,а днес направо съм съсипана  SobИ на двете ви пожелавам от все сърце да го превъзмогнете по-бързо(макар,че то на човек цял живот не му минава),настройте се позитивно-имате огромни шансове да сте мамита на 2010 наборчета.Много късмет!

Не знам за вас,но мен хормоните ме тресат много яко,на реклами плача,а от такива новини направооооо.......... newsm45

Относно количките аз се двоумя между тези двете,но имам време да реша нали? newsm53
http://moni.bg/eshop/?act=inside_product&product_id=451
http://www.kasidabg.com/product_info_products_id-12324.html?osCs … om7qfkurl80ln6dd0

При мен от два дни това гадене не се търпи и нищо не помага,а тази сутрин докато си изпия кафето щях да повърна два пъти,а и аз съм с ниско кръвно 90/60.
Надявам се от събота да се чувствам по-добре иначе ще изкарам едно мореееееееееее #Crazy

Лек ден и само хубави новини днес!  love001

# 74
  • Мнения: 93
Здравейте мацки , я кажете какво ви е мнението за боядисването и подстригването на косата по време на бременност.Не съм суеверна много ,но на който и да кажа че трябва да отида на фризьор и се започват едни дебати че не трябва  и т.н. а сега малко или много май сме податливи откъм такива съвети. Hug
Арлина страшно много съжалявам -бъди силна!

Общи условия

Активация на акаунт