Мама на покупки се отдава,че ОКТОМВРИ бързо наближава!

  • 10 732
  • 294
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: X
Добро утро! Днес си взех изследванията на кръвта и урината. Всичко май е наред, хемоглобина ми е 120, но ме притесни, че имам наличие на белтък в урината. Май ще трябва да ходя спешно при доки  newsm78 , защото се притесних доста. От лабораторията ми казаха, че е възможно да е от течението, което имах миналата седмица.

# 61
  • Мнения: X
Добро утро момичета.Май тези който сме с термин началото на октомври,трябва да сме на щрек.
Аз снощи пак имах някви болки.Моля се бебка да изкара още поне 3 седмици.
На всички с неразположения,дано по бързо да минават.
Лек ден от мен.  bouquet
Хриси,не мисля че е нещо страшно,и аз винаги имам от бялото течение. Peace

# 62
  • Deutschland
  • Мнения: 186
Добро утро.
Момичета недейте така.Стискайте кълки още малко.Поне в 9 месец да влезем.Иначе аз тази  нощ спах много добре.Честото ставане до тоалетна не го броя.

# 63
  • Мнения: X
диваненце,аз стискам кълките ама май нещо не ми се получава.Тая сутрин едва закарах малката на градина.Така ме болеше. #Crazy
Като гледам септемвриики как напредват. Crazy
Като чета за тая тапа и се чудя кво е тва неща,миналия път не ми е падала тапата. ThinkingСигурно не всеки път пада.

# 64
  • Мнения: 2
Да се запиша и аз! Ние вече уж окончателно сме се спрели на две имена и като се роди ще изберем едното - Кристиян и Максим!

# 65
  • Sofia
  • Мнения: 26
Добро утро и от мен   bouquet
Тази нощ съм спала като пън,като изключим ставанията до WC,но за сметка на това имах много приятно събуждане и ето ме сега в настроение  Mr. Green Heart Eyes Мойто мъжле беше ококорил очи още в 6:45ч. и към 7:30ч. реши да си доспива и то не бяха целувки,гушкания,милва ме по косичката - направо нямам търпение да може да се отдадем на luvbed , но ще потърпим още мъничко  Mr. Green Стана ми толкова миличко и накрая се обърна с гръб и аз го гушнах с мойта пупа върху кръста му и познайте - "нероден Петко" като започна едни ритници по гърба на татито си  #Crazy , а аз си мислех,че вече няма място и не може да рита  Joy Поне му направи безплатен масаж  hahaha

Сега даже си имам закусчица и капучино,а той милия отиде на фитнес  Blush Като го гледам какъв стройничък ми е станал,чак мисля да си купя пистолет да го пазя от другите женички  Mr. Green Даже инструкторът му постоянно го пита дали съм родила,да ме вкара и мен малко в строя откъм фигура  Whistling

Ани, като се замисля за мойта дружка от вчера и как разликата ни е има няма 2 седмици се шашардисвам и аз  Crazy Ние даже в неделя ходихме заедно до Бейби Мол-а,пазаруваме си и ходим на училище,а както казваш ти и моя термин е на 04.10 и сега си пера нощниците,сложих си чехлите в чантата,после ще отида до аптеката,че наистина не се знае  Party

# 66
  • Deutschland
  • Мнения: 186
Анхелика няма ли кой да ти помага в къщи.Какво казва твоя доктор,не е ли по уместно да влезеш в болница за наблюдение.
Коконата и двете имена са прекрасни.

# 67
  • Мнения: X
Ами каза,че няма проблем.Каза че ще устискам.
Снощи за първа вечер от 1 седмица насам имах такава болка.
А за вкъщи,цял ден съм сама,няма кои да води и забира детето от градина.Нашият тати започна 12 часов работен ден и милия неможе изобщо да ми помага. Rolling Eyes

# 68
  • Мнения: 2
Анхелика, чудя се кой лекар ти позволява с един сантиметър разкритие да ставаш че и да излизаш навън  Shocked Това е пълна безотговорност за мен ! Ако бебето се роди сега, на 32 седмици, естествено ще оцелее, но е още много рано за дробовете му и ще го гледаш поне един месец през прозорчето на кувьоза  Rolling Eyes Извинявай, но ме хвана яд и на лекаря, и на семейството ти, което сякаш не разбира че имаш нужда от почивка. За тапата - винаги излиза, но при някои-преди раждането, а при други-по време и няма как да я видят.
Нинче, и аз си мисля, че трябва да приготвиш багажите възможно най-скоро и бъди на щрек за движенията на бебето.
kokonata_6 , много хубави имена ! Наша близка роди миналия петък един малък Максим и се влюбих в това бебче, толкова е нежен  Heart Eyes
Алексче, какво става, как си сега ? Може просто бебето да слиза в таза, това не значи, че иска веднага да излиза  Wink В такъв момент корема видимо спада, но май е раничко още за това  Thinking

# 69
  • Пловдив
  • Мнения: 834
А бе ,момичета,какво се шашкате толкова?Нали в крайна сметка това е целта на цялото занятие Wink

Аааа,хайде стига,депресантски мисли.

Настройте се,че идва най-прекрасния ден,в който ще си гушнете рожбата.Само това си мислите-как ще се срещнете най-накрая,ще се гушкате и ще се радвате един на друг.

А пък точно кога ще стане,Божа работа Flutter(с изкл.на плановото секцио Laughing Mr. Green)

# 70
  • Мнения: 12
Анхелика, мила, ако те притеснява тая болка по добре по често ходи да те проверяват. Много неприятно така мъжът ти като не може да ти помага, аз моя предната бременност изобщо не го виждах и той беше с безумно работно време и само в неделя почиваше, а като се роди малкия пък цял месец работеше и неделите!  Crossing Arms
Поне за детенцето някой да имаше да ти помага, че да си почиваш повече.  Hug

# 71
  • Мнения: X
Future maman  тя моита лекарка каза да си лежа и аз си лежах,ама откак го повишиха моя мъж,стана така,че няма кои.
А пък за бабите. ooooh!Нямам думи.Историята е дълга.Никой не го интересува.
Няма да се оплаквам сега,ще гледам напред.А пък каквото Господ каже. Hug
Каки аз оная вечер,малката като ме удари бях на преглед.Всичко е нормално.Нямало място за притеснение.
Ама аз съм си стегнала багажа де. smile3521

# 72
  • София
  • Мнения: 0
Неви,ти къде видя тези цифри?Някой пита или ги имаше публикувани?Ти ще избираш ли лекар,секцио или нормално?
Иначе чантите в пералнята на 30 градуса,центруфуга  и готово.Така си перях и плата на количката,не съм имала проблеми.
Деси, цените ги има в една папка в регистратурата, аз ще съм с избор на лекар - при д-р Ковачева съм и засега незнам дали ще съм нормално или секцио, всичко е наред  при бебчо и може би ще съм нормално, освен ако не искам секцио по желание - цена 1200 лв. А избора все е 900 лв. без значение има или няма  свободни VIP стаи.На теб кога ти е термина, аз съм на 23.10. и чакам момченце - може да се засечем Grinning

# 73
  • Мнения: 1
Неви,ти къде видя тези цифри?Някой пита или ги имаше публикувани?Ти ще избираш ли лекар,секцио или нормално?
Иначе чантите в пералнята на 30 градуса,центруфуга  и готово.Така си перях и плата на количката,не съм имала проблеми.
Деси, цените ги има в една папка в регистратурата, аз ще съм с избор на лекар - при д-р Ковачева съм и засега незнам дали ще съм нормално или секцио, всичко е наред  при бебчо и може би ще съм нормално, освен ако не искам секцио по желание - цена 1200 лв. А избора все е 900 лв. без значение има или няма  свободни VIP стаи.На теб кога ти е термина, аз съм на 23.10. и чакам момченце - може да се засечем Grinning

Невито, аз също съм с термин на 23.10. Wink Grinning исках да те питам дали има някакви списъци за бебето и майката в тина киркова, защото в нета има най различни , но след като съм решила да раждам там, предполагам че имат някакви изисквания. Та ако си запозната драсни един ред Hug

# 74
  • Мнения: 203
Добро утро мацки!И аз спя уж добре ама докъто заспя да се наглася е голямо чудо пък и милото днес  ми каза,че съм хъркала направо се изцъклих  #Crazy никога през живота ми не съм хъркала или да съм дишала тежко ама сега като ми претиска направо съм ужасена ама Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт