Дядо Коледа се качва на шейната и при септемврийчетата скача...

  • 52 513
  • 360
  •   1
Отговори
# 225
  • София
  • Мнения: 1 511
Възможно е Мими да е родила,защото от няколко дни не е писала,утре ще й звънна да видя какво става.

# 226
  • София
  • Мнения: 1 511
 newsm68 newsm44  bigdance2 newsm68 newsm44
Нося прекрасна новина!!!
Мимис има бебо Радослав,2.900 кг и 49 см. Вчера се е появил на белия свят!
Да им е честито и да са здрави!
Бързо възстановяване на Мими!
  bouquet  bouquet  bouquet

# 227
  • Мнения: 2 255
ЕЙ БРАВО  Hug ДА ИМ Е ЖИВО И ЗДРАВО БЕБОЧЕТО  newsm10 МНОГО ДА ГИ РАДВА  Two Hearts

ей още една мъжка майка в тумбата  Joy

# 228
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 776
Mimis, да ви е жив и здрав малкият мъж Simple Smile  bouquet Бързо възстановяване и хубави мигове със семейството!



# 229
  • Русе
  • Мнения: 62
Честито на Мим'с.  smile3501

Пожелавам и бързо възстановяване, а на бебето и баткото да растат здрави и послушни. newsm51

Аз дали ще го доживея това? Все не мога да се престраша, а годините минават.  Thinking Докато се наканя, май почти изпуснах влака.  newsm78

Последна редакция: пн, 23 ное 2009, 15:04 от SeloS

# 230
  • Мнения: 1 089

 Мим'с, честито бебче! Живо, здраво и спокойно да е! На теб бързо възстановяване! Hug

# 231
  • София
  • Мнения: 2 185
Да е жив и здрав малкия Радослав!

Миме,бързо възстановяване  bouquet


Ние вчера си прибрахме Сиската.най-новият и номер е, че е наизустила няколко книжки и сега ги "чете'.Не е истина просто каква памет имат тея малките Laughing

# 232
  • Мнения: 910
Честито бебче на Мими!Да е жив и здрав малкия юнак!  bouquet

# 233
  • София
  • Мнения: 1 511

Добро утро на всички!
Тази почерпка е за всички вас! Днес е любимият ми ден! Денят на Св.Екатерина,моят имен ден!
На този ден се чувствам особено и естествено ми е празнично!
Дано Св.Екатерина закриля всички!

# 234
  • Мнения: 2 255
Kaте, да ти е живо и здраво името, много късмет и да те слушат и обичат 3мата мъже у дома    bouquet

# 235
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 776

Честит имен ден, Катя!

# 236
  • Мнения: 1 089

Gwen, желая ти здраве, обич и късмет! Heart Eyes

# 237
  • София
  • Мнения: 2 185
Кате,всичко най хубаво ти желая!  bouquet

# 238
  • Мнения: 910

Честит имен ден,Кате!

# 239
  • София
  • Мнения: 1 511
Благодаря,момичета!
  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт