И най-малкото ни ЮЛЧЕ на годинка вече стана (тема 125)

  • 11 347
  • 303
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 782
Би трябвало, ама не е  Mr. Green

# 16
  • Добрич
  • Мнения: 220
Честит рожден ден на Мати! Да бъде радост най-голяма на татко и на мама!  bouquet
Честит рожден на Билянка! Весело и безгрижно детство и желая.
Евредика, много хубава булка си била! Желая ти щастлив семеен живот изпълнен с много детски смях.  bouquet
Джоли, радвам се, че първият работен ден е минал така добре. Дано и другите дни да са такива. Peace
И на моето дете попарата и киселото мляко му омръзнаха. Mr. GreenДнес искаше да яде от сандвичите на батко си и не миряса докато не му изяде единия hahaha
За приспиването и аз да кажа с малко закъснение. Аз слагам една възглавница на краката си и го люлям, нямам нерви да го чакам сам да заспи. И батко му така приспивах, въпреки, че смятах да не правя тази грешка #Crazy Mr. Green
Сега вече знам, че се израства и съм много по-спокойна. Прави са мама Иви и тити с второто дете знаеш какво те чака и си малко над нещата Blush
Десита, честито ви християнче!  bouquet Много хубави снимки!

# 17
  • София
  • Мнения: 137
Деситке, много готин тоалет  Flutter И Дани в тон с теб.  Heart Eyes Много хубави снимки. Честито християнче!

Габчето е болна Sad Това й е първото боледуване и ми е много кофти  Sad Милото ми бебче. Довечера сме при доки. Тази гадна температура не ще да пада с Панадол.

# 18
  • Мнения: 185
Честит рожден ден на най-малкото юлче Мати! Да расте жив и здрав, много щастлив и да радва мама и тати!

Честит рожден ден и на Билянка, да е все така чаровна, да бъде добра кака и да има щастливо детство!

Евридика, страхотна булка си!

Честити ходещи крачета на Бобо!

Аз също мога да се похваля вече с ходещи крачета  newsm68 newsm68, от вчера започна да се пуска да върви из къщи, а днес на площадката си вървеше като голямо момиченце  Heart Eyes По-късно ако мога, ще кача едно клипче  Simple Smile

Много хубави снимки пак гледах - на Дуци, на Десита, на Крис, на Мая от морето (дано не пропусна някой  Crazy)

Дещо, Габи също си яде прилично количество твърда храна - 3 пъти на ден по 150-200 г, но аз си й давам и да суче и тя почти никога не отказва  Crazy, суче минимум 5 пъти на ден. Не мисля, че може да им дойде в повече  Thinking

За приспиването - почти винаги заспива на гърда, през деня понякога заспива навън в количката, но се старая да спи вкъщи, кърмя я и я слагам в леглото й. Вечер също заспива като суче (в най-добрия случай), но ако не й се спи, я оставям да си поиграе и после пак се пробвам, понякога отнема доста време, ама се примирих вече  Tired Преди си запиваше сама в леглото, като я оставех след като я накърмя, но някъде от 2 месеца може би не става, ако я оставя почва един рев, направо не се трае  ooooh!  

Срещата май пак ще я пропуснем  Sad, ние сигурно ще си идваме чак към края на септември, а така ми се искаше да дойдем другия път  Confused Надявам се поне с варненските мами да се срещнем  Simple Smile Искаме и на почивка да отидем някъде, но се чудим къде  Rolling Eyes В Гърция или Турция дали ще е топло още в началото на октомври?

Джоли - браво за повишението  newsm10 И на Ния, че е слушкала баба си, дано и занапред всичко е наред.

Амаринова, Лучия, Пумичка - бързо оздравяване на мъниците  Hug

Май щях да пиша още нещо, ама като не съм писала скоро и вече забравих Embarassed

# 19
  • София
  • Мнения: 18 679
Я аз пак тук Mr. Green

Деси, вие къде сте бе? Аз съм в Плевен, мислех, че сте на почивка...

Анна се била отбила...Габи болна...Ей да не ви остави човек за малко, значи Mr. Green

И Бобърчето е болно, но се оправя вече, дано по-бързичко да стане. С кърменето не сме хич добре - той не се спира са секунда, че да се насуче като хората, върти се, подскача...тя кърмата ми въобще не успява да слезне Confused В общи линии има 2-3 стабилни сукания за денонощия, дали има и толкова. Ще се отбие по-рано от Ники, предчувствам. Може би не скоро, но едва ли може да изкара още година, ако продължава да суче така некачествено, тя кърмата ми ще спре Confused

Честито на Матейко Hug

Много искам да видя Евридика, няма ли начин да се виждат тези снимки и отвън бе?!

# 20
  • Мнения: 2 070
Ами аз съм в Плевен, ама само вашите с децата срещам, мога да ти дам даже хронология по дни и часове кой кога с кое дете съм видяла  Mr. Green
Ама теб те няма  Laughing

# 21
  • Мнения: 690
Честит рожден ден и на малчото на темата   bouquet

Днес вече и по срещи хукнах  ooooh! Обаче едно хубаво ми стана като излязах на вън на въздух...приказка. Сега осъзнавам колко неприятни са климатиците. На работа като бях все едно не съм излизала в майчинство. Като се прибрах пък все едно не съм отивала на работа. Едно хубаво ми стана пак да гушна Ния. Обаче да се оплача - пак не ми се зарадва. Все едно дърво виждаше. Днес е била по-голяма непукистка от вчера, каза майка ми.

ДеЩо, мислех, че ще ми е по-тежко връщането на работа. Но за сега да чукна на дърво е ОК. Мисля, че причината е и защото майка ми е тук. Много сигурност и спокойствие ми вдъхва и прехода за Ния и мен е лесен. Мъчно ми е, че я виждам реално за максимум 4 часа на ден, от които 1 поне се приспиваме. С нетърпение чакам почивните дни.

# 22
  • Мнения: 392
 Heart Eyes  bouquetЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА МАТИ! ДА РАСТЕ ЗДРАВО И ЩАСТЛИВО ДЕТЕ!  bouquet Heart Eyes

Деси, да ти е живо и здраво малкото християнче!

Честити ходещи крачета на новите проходили бебоци! Hug

Последна редакция: вт, 18 авг 2009, 20:26 от maryloo

# 23
  • Варна
  • Мнения: 1 096
На мен хем ми се работи, хем не.

ДеЩо, мерси за линка за закуската обаче сега и в друга чуденка се хвърлих. Диана яде следобедната си закуска в 5 и в 8 си ляга. Вечер яде само АМ /240гр./ В темата, която прочетох всички деца вечерят нормална храна. Да не би детето сега гладно да стои? Пък не ми изглежда недохранена  Joy Вие какво давате за вечеря?

# 24
  • Мнения: 3
Честит рожден ден и на най-малкото юлче!Да си жив и здрав , Мати!!!

Честит рожден ден и на Билянка!Весело детство и да е най-щастливата кака !!!

Нета ми е ужасен, публикувам и се връщам да търся снимките на Евридика  Heart Eyes
Дуци, бегло прочех за отбиването на Анна  spoko

Тони, Ели яде вечер в 19.30 часа, кисело мляко с бисквита и половина закуска

# 25
  • Мнения: 115
Честит рожден ден на Мати  и на Билянка !!!
 Весело и безгрижно детство им желая !!!
newsm59 nbirthday newsm59 nbirthday newsm59 nbirthday  newsm59 nbirthday newsm59
 
Деси малкия сладурко много готин ( особено с вратовръзката  Heart Eyes ).

Честити ходещи крачета на Бобо!

Тони , Мики на вечеря яде малко по-малко от половината супа с хляб (остала от обяда) + 270мл. кис. мляко с 1 1/2 бисквита Закуска.
  newsm78 Въпреки, че тази дни нещо понамали храната  newsm78. Абе колкото му се яде толкова  Simple Smile . Иначе пък почти не закусва- днес например от попара направена с 1 филия хляб с 300 зора е изял половината- не обича да закусва и това е  Naughty.

# 26
  • Мнения: 66
Най-после се добрах до компа.
Честит рожден ден на Мати   и на Билянка! Нека да са здрави,усмихнати и щастливи!
Честито християнче на Деси !Честито и на всички проходили дечица!
Тони-барабони ,аз за вечеря давам на Кики супата от кухнята с един сухар в нея или половин до цяла филийка хляб.Това към 19.00-19.30.После преди да заспи,някъде към 21.00-21.30 пие мляко/кисело/ всеки път различно/между 100-170 гр./.

# 27
  • Варна
  • Мнения: 1 096
Тони , Мики на вечеря яде малко по-малко от половината супа с хляб (остала от обяда) + 270мл. кис. мляко с 1 1/2 бисквита Закуска.
Shocked Май не си храня детето.

# 28
  • Мнения: 222
благодаря ви момичета много сте мили   bouquet Hug
ето снимки от бебешкото парти
http://www.facebook.com/album.php?aid=2013662&id=1511126265& … 126265&ref=nf
на някои от снимките се вижда и мама Марински с Емилиян, дано не ми се сърдят че съм публикувала снимките...
Мати  заспа като талпа, даже не можахме да го окъпем..... Heart Eyes
забравих днес да честитя рожденния ден на Билянка и християнчето на Десита   bouquet  bouquet  bouquet
за храненето Юцка не се притеснявай всяко различно - Мати закусва като за световно (правя я в купа от 400 мл) но след това....обяда и вечерята едва ближе...млякото преди сън едва 150 мл....утре ще го пробвам с ДК, белким хареса....

# 29
  • Мнения: 115
Тони , Мики на вечеря яде малко по-малко от половината супа с хляб (остала от обяда) + 270мл. кис. мляко с 1 1/2 бисквита Закуска.
Shocked Май не си храня детето.

Едва ли  си държиш детето гладно.
Като казах Мики сутрин почти на закусва ; докато дойде време за обяд е ръбнал 4-5 солети ; на обяд хапва половината супа и почти цялата манжичка от кухнята; след обяд около 16:30 изяжда десерта, а преди това някакъв плод; вечеря в 20:30 - 20:45 (явно вечерята му държи ситост чак до обяд на следващия ден  Joy )

Мати голям сладурко. Снимките са много весели ...излъчват настроение  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт